Rygos zoologijos sodas - Kelionės su vaikais
Rygos zoologijos sodas
Rygos zoologijos sodas

Rygos zoologijos sodas

Rygos zoologijos sodas yra žaliausiame Rygos rajone Mežaparks.

Per keliasdešimt metų jo kolekcija buvo gerokai papildyta, o dabar čia sutiksite daugybę įdomių gyvūnų – liūtų, žirafų, kengūrų…

Tai puiki laisvalaikio vieta suaugusiems ir vaikams, nes yra prie Ķīšezero ežero ir pušų apsuptyje.

Rygos zoologijos sodas veikia ištisus metus: tai ideali laisvalaikio ir iškylų ​​vieta vasaromis, o žiemą zoologijos sodo durys atidaromos konkrečiu metu, kad būtų galima parodyti tam tikrus gyvūnus – sniego pelėdas, arktines lapes.

Įeikite į vidų ir iškart už vartų pamatysite pirmuosius gyvūnus – ant vienos kojos stovinčius flamingus, o kitoje kelio pusėje – ruonių šeimą. O kur dar akvariumas ir povandeninis jo gyvenimas. Čia galite praleisti dieną!

Vaikų zoologijos sode galite paglostyti kai kuriuos latviškus tradicinius naminius gyvūnus, kuriuose visada yra gyvūnų jauniklių – ėriukų, paršelių ir triušiukų.

Didelį plotą užima vandens paukščiai, plėšrieji paukščiai. Egzotiškų gyvūnų ieškokite tolimiausiame zoologijos sodo gale – terasoje slampinėjančių begemotų, didžiuliame name gyvenančių žirafų, kengūrų. Lankytojai ypač mėgsta lemūrus ir smalsias surikatas.

Atogrąžų namuose taip pat galite pamatyti roplių ir vabzdžių – aligatorių, krokodilų, marmozečių ir puikią varliagyvių kolekciją.

Ryga su vaikais – straipsnis, kuriame rasite pilną Rygos lankytinų vietų su vaikais GIDĄ.

Rygos zoologijos sodas - puiki vieta laisvadieniui su šeima!