Organizuota kelionė su pakilimu į Teidę - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Organizuota kelionė su pakilimu į Teidę

Organizuota kelionė su pakilimu į Teidę

Teidės nacionalinis parkas yra didžiausias parkas Kanarų salose. Unikalus kraterių, ugnikalnių ir suakmenėjusios lavos kraštovaizdis, supantis įspūdingą Teidės ugnikalnį, esantį 3718 m aukštyje virš jūros lygio. Teidės parke yra 41 pažymėtas įvairaus sunkumo ir trukmės takas, 3 lankytojų centrai ir keltuvas.

Mes mėgstame „Roques de Garcia“ kelią. 3,5 km trasa eina aplink įspūdingą uolų eilę, kuri matosi iš viso slėnio. Trasos pradžia yra lygi ir prieinama, tačiau į šiaurę nuo uolų yra lipimas. Dalis yra pritaikyta žmonėms, turintiems judėjimo problemų, todėl jį galima eiti ir vežant kūdikį.

Taip pat vaikams bus tikrai smagu pabėgioti San Jose kopomis. Tai graži vieta, iš kurios metų metus buvo išgaunama statybinė medžiaga, ir jūs galite laisvai vaikščioti – nėra jokių takų. Galite padaryti gražių nuotraukų ir atsiveria neįtikėtini vaizdai.

Pasirinkus organizuotą kelionę su pakilimu į Teidę, į bilieto kainą bus įskaičiuotas pervežimas nuo jūsų viešbučio, ekskursija po Teidę su gidu bei pakilimas keltuvu iki viršūnės.

Žmonėms, turintiems širdies problemų, nėščioms moterims ir vaikams iki 3 metų, negalima važiuoti lyniniu keltuvu dėl pavojaus, kurį jų sveikata gali sukelti didelis aukštis. Ir tikrai tai nėra šiaip sau perspėjimas, nes kai kurie žmonės bijo keltis keltuvu, kitiems pakilus dėl reto oro gali pasidaryti silpna. Mūsų vaikai kol kas saugiai likdavo apačioje, bet tikrai sveiki ir vyresni vaikai, kurie neturi išreikštos aukščio baimės gali keliauti kartu su Jumis.

Patarimas: Pasiimkite vandens ir energijos turinčių maisto produktų, tokių kaip vaisiai ar riešutai, ir dėvėkite tinkamą avalynę akmenuotam kalnų reljefui. Taip pat visada įsidėkite striukę nuo vėjo, o jei keliaujate žiemos mėnesiais ar vakare – tai ir storesnę striukę bei kepurę. Jei keliaujate vasarą nepamirškite, kad kaluose saulės spinduliuotė yra stipri, todėl labai rekomenduojama teptis kremą nuo saulės ir dėvėti kepurę.

Daugiau informacijos apie nacionalinius parkus Tenerifėje su vaikais.

Organizuota kelionė su pakilimu į Teidę