Kelionė prabangiu katamaranu Makani Safari - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA Kelionė prabangiu katamaranu Makani Safari
Kelionė prabangiu katamaranu Makani Safari

Kelionė prabangiu katamaranu Makani Safari

Kelionė prabangiu katamaranu Makani Safari – išplaukiame iš Marina del Sur Las Galletas mieste ir vykstame į Punta Rasca švyturį – gamtos rezervatą ir unikalų kraštovaizdį su urvais su šimtmečio paukščiais ir labai įdomia jūrine gyvybe. Plauksime ieškoti ir delfinų bei banginių – net jei tą dieną jų ir nesutiksime, gamtos grožis, prabangus laivas garantuojame jus pakerės.

Kelionės su vaikais ypač rekomenduoja plaukimą šiuo prabangiu katamaranu, jei švenčiate gimtadienį, kitą šeimos šventę, norite komfortiškai praleisti laiką – laivas erdvus, su visais patogumais (WC, virtuvėle su visa įranga), erdvia valgomaja erdve, net dviem erdviomis deginimosi zonomis.

Kelionė prabangiu katamaranu Makani Safari trunka apie 3 val. Pagal susitarimą ir pageidavimą galite mėgautis gaiviomis maudynėmis bei paviršiniu nardymu.

Specialaus “Kelionės su vaikais” plaukimo kaina: 500 eur/katamaranas su kapitonu/3 val. plaukimas. Užkandžiai ir gėrimai (vynas, alus, gaivieji gėrimai) į kainą įskaičiuoti. Yra galimybė tartis dėl specialaus meniu.

Katamaranas talpina iki 9 žmonių.

Galimi ir ilgesni plaukimai, įvairūs maršrutai.

Kelionės su vaikais išbandė ir rekomenduoja!

Dėl užsakymų ir klausimų – kreipkitės tiesiogiai į mus, Kelionės su vaikais! Garantuojame Jums ypatingą servisą ir išskirtines sąlygas!

Daugiau informacijos apie Plaukimas laivu su vaikais Tenerifėje.

Kelionė prabangiu katamaranu Makani Safari