Disneyland Paryžius - Kelionės su vaikais
Disneyland Paryžius
Disneyland Paryžius

Disneyland Paryžius

Disneyland Paryžius parkas – patirkite mėgstamas Disney istorijas taip, kaip jas prisimenate iš klasikinių Disney filmų. Mėgaukitės begalinėmis linksmybėmis įvairiose magiškose šalyse.

Šeimyninių pramogų galima rasti kiekviename parko kampelyje – nuo ​​„Karibų piratų“ iki „Mad Hatter“ arbatos puodelių.

Susipažinkite su „Disney“ personažais. Nepraleiskite pagrindinės atrakcijos: susitikite su mylimais Disnėjaus personažais. Turėkite rašiklį ir fotoaparatą pasiruošę ir susitikite su mėgstamais personažais.

Kiekviena diena yra vakarėlis Disneyland parke. Be visų nuostabių pramogų ir personažų, yra daugybė įspūdingų šeimų paradų ir pasirodymų, kuriais galėsite mėgautis ištisus metus.

Atėjus nakčiai, pasiruoškite nustebti – pamatykite apšviestą Miegančiosios gražuolės pilį, o vėliau – įspūdingus „Disney Illuminations“.

Walt Disney Studios parkas – atraskite stebuklingą kino ir televizijos pasaulį Walt Disney Studios® parke. Ištirkite 4 kino studijas, kuriose yra jaudinančių atrakcionų ir įspūdingų pasirodymų.

Naujiena: epinėje Keršytojų miestelio žemėje susibursite su Keršytojais ir imsitės galingiausių MARVEL misijų!

Eikite į užkulisius ir išbandykite „Pixar“ pasaulius. Pasinerkite į spalvingus pasaulius, pilnus pramogų, pramogų, maisto ir linksmybių su personažais tiesiai iš Ratatouille, Finding Nemo, Toy Story…

Bilietai saugiai, greitai ir nereiks laukti eilėse, spauskite ir pirkite.

PRAKTIŠKI PATARIMAI

  • Disneyland‘o bilietus pirkite internetu.
  • Darbo dienomis bilietai pigesni. Prie įėjimo vyksta visų patikra, panašiai kaip oro uoste, skanuos Jūsų daiktus, patikrins ir Jus, ir vaikučius, bet visi mandagūs ir vyksta greit ir sklandžiai.
  • Patarimas: į Dysneyland‘ą galima neštis kuprines, maistą, tad tikrai pasirūpinkite sumuštiniais, užkandžiais, gėrimais, nes maisto kainos čia „kosminės“, eilės restoranuose itin didelės.
  • Beje, prie pasiruošimo: atsisiųskite specialią programėlę, joje bus viso parko žemėlapis, jame interaktyviai galima stebėti laukimo laikus prie kiekvieno atrakciono, rezervuoti vietas restoraniukuose. Tikrai pravers.
  • Internete verta pasidomėti ir pačiam Disneyland priklausančiais viešbučiais. Jie visi teminiai, į jų kainą jau būna įskaičiuoti ir pačio parko bilietai bei kitokie specialūs pasiūlymai.
Booking.com

Daugiau Kelionės su vaikais po pasaulį PRAKTIŠKI PATARIMAI KELIAUJANT Į DISNEYLAND.

Disneyland Paryžius