ARTlandya lėlių muziejus - Kelionės su vaikais
ARTlandya lėlių muziejus
ARTlandya lėlių muziejus

ARTlandya lėlių muziejus

ARTlandya lėlių muziejus tikrai nėra senovinių lėlių muziejus – tai rankų darbo žaislų ir lėlių muziejus, kur rasite vienetinius menininkų iš viso pasaulio darbus. Muziejus garsėja didžiule lėlių kolekcija iš viso pasaulio, kur kiekviena lėlė ir žaislas yra tikras meno kūrinys. Lėlės yra kruopščiai sukurtos menininkų, kurie savo gyvenimą paskyrė šiam amato krypties meistriškumui. Lankytojai pamatys lėles, atspindinčias skirtingas tautas, etnines grupes ir jų kultūras.

Muziejuje eksponuojamos 400 rankų darbo lėlės. Kiekviena lėlė yra unikali, skiriasi jų gamybai naudotos medžiagos, o jų gamybai skirtas dėmesys detalėms yra išskirtinis – jos tarsi maži suakmenėję žmonės, su įvairiomis emocijomis, šypsenomis, spindinčiomis akimis. Lėlės nuo mažyčių kūdikėlių, iki indėnų, senyvų žmonių, elfų ir kitų pasakų herojų.

Visas muziejus tiesiog sodyba net su keliais namais pilnais lėlių, o viename iš jų rasite ir įspūdingą meškučių ekspoziciją.

ARTlandya lėlių muziejus Tenerifėje – išskirtinė vieta ir ekspozicija

ARTlandya nėra tipiškas muziejus, jis atveria duris į vaikystės pasaulį, pilną stebuklų. Muziejus įsikūręs nuostabiame gamtos kampelyje, aplinkui žaliuoja tropinė augmenija. Svečiai gali atsipalaiduoti terasoje, mėgautis nuostabiu vaizdu į Teidę.

ARTlandya – puikus pasirinkimas šeimoms su vaikais, nes siūlo unikalią ir edukacinę patirtį. Vaikai atranda lėlių kūrimo amato paslaptis ir įdomią istoriją.

Praktinė informacija

ARTlandya yra Icod de Los Vinos miestelyje, kur praktiškai kiekvienas užsuka dėl Drakono medžio. Todėl jei kiek nors domina toks menas, labai rekomenduojame susiplanuoti poros valandų vizitą ir į šį muziejų.

Bilietus įsigyti galite iš anksto.

Automobilį be problemų pasistatysite prie muziejaus. Muziejuje yra ir WC, ir kavinukė bei suvenyrų parduotuvėlė, kurioje galėsite įsigyti rankų darbo žaislų.

Kainos – vaikams iki 6 metų nemokamai, suaugusiems 10 eur, o vaikams nuo 6 iki 12 metų – 4,50 eur.

Tenerifėje su vaikais: muziejai straipsnyje rasite visą mūsų rekomenduojamų muziejų sąrašą.

ARTlandya lėlių muziejus