Nuotolinis mokymas keliaujantiems su vaikais - Kelionės su vaikais
Nuotolinis mokymas keliaujantiems su vaikais
Nuotolinis mokymas keliaujantiems su vaikais

Nuotolinis mokymas keliaujantiems su vaikais

Žiemojate su vaikais kitoje šalyje? Gyvenate kitoje šalyje su vaikais? Šis straipsnis Jums, jei esate aktyvūs keliautojai ir keliaujate su vaikais, arba su gandrais išskrendate žiemoti į šiltuosius kraštus, o gal tiesiog norite išbandyti gyvenimą kitoje šalyje. Tačiau jei tokį gyvenimo būdą praktikuojate su vaikais, o jei dar jie mokyklinio amžiaus, visada iškyla daug klausimų, kaip užtikrinti lituanistinį mokymą išvykus, kaip padėti vaikui mokytis kitos kalbos, kad jis kuo greičiau integruotųsi svetimoje šalyje.

Nuotolinis mokymas keliaujantiems su vaikais – mes turime Jums sprendimą ir netgi ne vieną.

Nuotolinis lituanistinis mokymas

EMOKIS

Emokis mokykla kviečia mokytis lietuvių kalbos įvairiose pasaulio šalyse gyvenančius lietuvius. Galima jungtis iš bet kur jums patogiu laiku! Mokykloje jau turime mokinių iš Airijos, Anglijos, Norvegijos, Suomijos bei tolimųjų Australijos bei Kanados! Nekantraujame sužinoti, iš kokių šalių mokiniai prisijungs šiais metais!

Priimame 5 -16 m. vaikus. Emokis mokykloje mokomės ne tik nuo ABC pažinimo, taip pat ruošiame vaikus pagal Švietimo ministerijos programas, padedame pasirengti grįžimui į mokyklas Lietuvoje.

Emokis mokykloje dirba savo darbą nuoširdžiai mylintys mokytojai. Mums labai svarbu, kad kiekvienas prisijungęs mokinukas pats noriai lauktų pamokos. Išsaugokime savo lietuvybę kartu, kad ir kur pasaulyje būtume!

Daugiau informacijos apie užsiėmimus ir virtualią mokyklą galite rasti EMOKIS internetinėje svetainėje.

ALFA KLASĖ Papildomo ugdymo akademija

Individualizuota papildomo ugdymo mokykla, lanksčiai prisitaikanti prie kiekvieno poreikių. Virtualios pamokos moksleiviams, vaikų paruošimas egzaminams, olimpiadoms, stojamiesiems.

Alfa klasėje pasiūlome galimus pamokų laikus, atsižvelgdami į moksleivio grafiką ir užimtumą. Suteikiama galimybė mokytis ir nuotoliniu būdu.
Aktyvūs mokymosi metodai, kasdien Alfa klasėje papildomi šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, užtikrina smagią, kokybiško ugdymo aplinką. Kiekvienos disciplinos užsiėmimuose akcentuojamas žinių praktinis pritaikomumas bei formuojama nuostata, kad mokslas = FUN.

Kiekvienas Alfa klasės mokinys – nepaprasta, unikali asmenybė. Alfa klasės mokytojų šeima džiaugiasi mokinių skirtumais bei savitomis ypatybėmis ir siekia maksimaliai prie jų prisitaikyti ugdymo procese. Kiekvienam mokiniui sudaromas asmeninis, jo tikslus ir poreikius, atitinkantis mokymosi planas. Ugdymo metu atsižvelgiama į emocinę būseną, buvusias mokymosi patirtis, mėgstamas veiklas ir net patinkančius kompiuterinius žaidimus.
Mokykloje dirbantys mokytojai – jauni profesionalai, kurie specializuojasi tam tikroje srityje ir savu pavyzdžiu mokiniams įrodo, kokia yra mokslo prasmė. Mokykloje veikianti „Mokau ir mokausi“ sistema užtikrina specialistų tobulėjimą įvairiose pedagoginėse srityse – nuo emocinio intelekto ugdymo iki informacinių technologijų pritaikomumo.

Daugiau informacijos ALFA KLASĖ internetinėje svetainėje.

MOKINKIS mokykla

Korepetitoriai ir namų mokytojai online. Mokykla įsikūrusi Vilniuje, moko ir online, ir gyvai vaikus matematikos, anglų kalbos, fizikos ir chemijos.
MOKINKIS mokyklą taip pat lanko tie, kas yra pasirinkę namų mokymą ir ieško namų mokytojo, kuris galėtų vaikui tapti kelrode žvaigžde ir įkvėpėju per asmeninį santykį ir skatinant sąmoningumą.

Taip pat vaikams labai svarbu suprasti, kad be mokyklinių disciplinų, dar reikia mokėti ir kūrybiškai spręsti problemas, planuoti ir strateguoti.

MOKINKIS mokyklos įkūrėja Goda konsultuoja šeimas, norinčias grįžti gyventi į Lietuvą iš užsienio ir ieškančioms kaip padėti vaikams lengvai ir greitai adaptuotis naujoje mokymosi programoje ir mokykloje. Online ji ne tik konsultuoja, bet ir mokina, arba paskiria programas mokykloje, kurias belankant vaikai lengviau adaptuosis grįžę.

Godos konsultacijoms užsiregistruoti galite iš anksto.

Mokykloje užsienio lietuviai mokinasi įvairių mokyklinių disciplinų lietuviškai. Užsiregistruokite.  Pastabose įrašius kodą: KSuVaik22 pirmą individualią pamoką gausite vos už 15eurų! (įprasta kaina 35eur)

Daugiau informacijos MOKINKIS internetinėje svetainėje.

Nuotolinės kalbų pamokos

FUN TO LEARN

Fun to learn tai anglų ir ispanų kalbos pamokėlės vaikams bei ispanų kalbos kursai suaugusiems. Pamokėlėse vaikams taikomas imersijos metodas, t.y. užsienio kalbos žinios įgaunamos taip pat kaip ir gimtosios.

Imersijos metodo esmė – visiškas pasinėrimas į užsienio kalbą. Užsiėmimų metu jau nuo pirmos pamokos mokytojas vartoja tik užsienio kalbą pasitelkdamas asociacijas. Dainuojame, piešiame, žaidžiame – taip susipažįstame su naujais žodžiais ir koncepsijomis. Jau nuo pirmos pamokos viskas vyksta tik užsienio kalba. Tokiu būdu užsienio kalbos žinios įgaunamos taip pat kaip ir gimtosios.

Gimtąją kalbą vaikai išmoksta natūraliai, stebėdami aplinkinius. Imersijos metodas atkartoja būtent tai. Kadangi vaikai yra natūraliai smalsūs, imlūs asociacijoms ir nebijo daryti klaidų, šis metodas yra labai efektyvus susipažįstant su nauja kalba ir padeda stiprius pamatus ateičiai.

Pamokas veda mokytojas Davidas yra iš Nikaragvos, bet jau virš keturių metų gyvena Lietuvoje.

Daugiau informacijos FUN to LEARN internerinėje svetainėje.

FUN TO LEARN

FUN TO LEARN

Nemokamas nuotolinis mokymas

OZO MOKYKLA Vilniuje ir nemokamas nuotolinis mokymas

Sėkminga 21 metų nuotolinio mokymo patirtis! Mokslas yra nemokamas. Mokytis gali visi LR piliečiai (vaikai ir suaugusieji) bei lietuvių kilmės asmenys.

Nuostabūs mokytojai, video įrašai, susisteminta informacija, konsultacijos SKYPE, visa reikalinga mokymuisi medžiaga, elektroninės pratybos bei dienynas, jums tinkamas laikas.

NEMOKAMAI NUOTOLINIU BŪDU KVIEČIA MOKYTIS vaikus ir suaugusiuosius visų 1-8 ir I-IV gimnazijos klasių mokomųjų dalykų arba asmenis, norinčius mokytis tik LITUANISTINIO MOKYMOSI DALYKŲ (privalomai – lietuvių kalbos, pasirinktinai – Lietuvos istorijos, Lietuvos geografijos, etnokultūros, Lietuvos pažinimo) pagal LR ŠMM patvirtintas Bendrąsias ugdymo programas. Sėkmingai baigę kursą mokiniai gauna valstybės pripažintus išsilavinimą patvirtinančius dokumentus.

Mokiniai, grįžę į Lietuvą, gali sėkmingai, nepatirdami atskirties ir nelaikydami privalomo mokomųjų dalykų žinių patikrinimo, tęsti mokymąsi savo rajono, miesto mokyklose.

Nuotoliniai seminarai tėvams

ALMA MASTER Alma Master – Lyderių meistriškumo klasės

Visai neseniai atradome nerealią galimybę mokytis ir tobulėti ne tik tam tikrose verslo srityse, bet tobulėti ir mokytis būti gerais tėvais.
Didžiausias atradimas mums – keliaujančioms, žiemojančioms ne Lietuvoje šeimoms – klausytis paskaitų ir seminarų galima ON-LINE būdu.
Platforma „Alma Master“ organizuoja įvairius renginius apie tėvų ir vaikų santykius, auklėjimą, streso bei emocijų valdymo seminarus, profesinius, lyderystės mokymus ir dar daug daug įdomių bei aktualių temų, kurių jūs galite klausytis net ir nebūdami Lietuvoje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.