Lumina park Vilnius Kalnų parke - Kelionės su vaikais
Lumina park Vilnius Kalnų parke
Lumina park Vilnius Kalnų parke

Lumina park Vilnius Kalnų parke

Lumina park Vilnius Kalnų parke atsidarė spalio 27 d. Parkas įsikūrė pačiame miesto centre – Vilniaus Kalnų parke. „Lumina“ parko temą įkvėpė 700-ąsias metines švenčiantis Vilnius. Lankytojai kviečiami leistis į kelionę laiku, daugiau kaip šešis šimtmečius atgal į didingą praeitį, kai Lietuvą valdė Gediminas ir jo ainiai, Vilnius tapo sostine, o dėl sosto vyko nuožmios kovos.

Lumina park Vilnius Kalnų parke – kas Jūsų laukia

Pusantro kilometro take galėsite išvysti kunigaikštį Gediminą ir jo lemtingą sapną išaiškinusį žynį Lizdeiką. Taip pat Lumina park Vilnius Kalnų parke turėsite galimybę pajausti viduramžių laikų miesto dvasią, riterių ir karių jėgą, Vytauto didybę ir daugybę kitų šviesų instaliacijų, kurios ne tik supažindins su sostinės kūrimosi istorija, bet ir padovanos neišdildomus įspūdžius. Taigi, sveiki atvykę į Vilnių, kuriame žvanga ginklai, žvilga įmantrūs šarvai ir pasakojamos nuostabą keliančios legendos.

Lumina park Vilnius Kalnų parke

Lumina park Vilnius Kalnų parke

Parke apsilankę Vilniaus miesto gyventojai ir svečiai išvys įspūdingą menininko architekto Manto Maziliausko sukurtą skulptūrą – „Vilkas“.

Lumina parkas

Lumina parkas

Svarbi informacija lankytojams

Keliaudami parko trasa, galėsite stabtelėti ir įsigyti užkandžių, karštų ir gaiviųjų gėrimų. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad parke nebus galimas atsiskaitymas grynaisiais pinigais. Tiek už įėjimo bilietus, tiek už maistą ir gėrimus atsiskaitymas tik banko kortele.

„Lumina“ parko teritorijoje automobilių parkavimo nėra. Tad patogiausia atvykti pėstute arba visuomeniniu transportu, nes viešų automobilių parkavimo vietų skaičius yra labai ribotas ir nutolęs nuo „Lumina“ parko.

Šviesos parkai Lietuvoje

Šviesos parkai Lietuvoje

„Lumina“ parkai veikia keturiuose Lenkijos miestuose – Vroclave, Poznanėje, Liubline ir Bydgoščiuje. Šiais metais „Lumina“ šviesų instaliacijų parkai įsikurs net penkiuose Europos miestuose už Lenkijos ribų: Vilniuje, Budapešte, Prahoje, Sofijoje ir Roterdame. Tai jau antrasis „Lumina“ parkas Vilniuje. Pirmasis įsikūrė Vilniaus universiteto Botanikos sode, kuriame lankytojų laukia magiškas ir kerintis L. Carrollo knygos „Alisa stebuklų šalyje“ motyvais sukurtas šviesų instaliacijų parkas.

Bilietus galiet įsigyti Lumina park internetinėje svetainėje.

Visus Lietuvoje 2023 m. vykstančius šviesos ir šviesų parkus galite rasti straipsnyje Šviesų parkai Lietuvoje.

Kopijuoti ir naudoti be autorių leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.