Legoland Vokietijoje su vaikais - Kelionės su vaikais
Legoland Vokietijoje su vaikais
Legoland Vokietijoje su vaikais
2024-05-20

Legoland Vokietijoje su vaikais

LEGO kaladėlės – tikriausiai žinomiausias žaislas visame pasaulyje. O kelionė į Legolend dažnai būna kiekvieno vaiko svajonė.  Tad jei Jūsų šeima LEGO mėgėjai, Legoland – puiki kryptis Jums. O Legoland Vokietijoje su vaikais – vieta, kurią verta aplankyti.

Dažnai dalinamės patarimais, kaip planuoti kelionę, ką pasiimti su savimi ir kur apsilankyti, jog vaikams keliauti būtų linksma ir nenuobodu. Nors LEGO kaladėlės ne pats patogiausias žaislas keliaujant, smulkios detalės gali greitai pasimesti, pasaulyje yra net 10 Legolandų, kuriuose vaikai galės išlaisvinti vaizduotę ir nusikelti linksmąjį LEGO žaislų pasaulį, kuriame kurs ir konstruos kiek tik širdis geidžia. Mūsų vaikai kiekvienoje kelionėje labiausiai nekantrauja nuvykti į pramogų ar vandens parkus, žaidimų kambarius bei žaidimų aikšteles. Todėl visada įtraukiam tokias vietas į kelionės planą, laimingi vaikai – laimingi tėvai. Šiame straipsnyje rasite mamos Julijos, kuri lankėsi Legoland Vokietijoje su vaikais, patarimus ir rekomendacijas, kaip atvykti, ką verta pamatyti, kur nakvoti, kur įsigyti bilietus ir kiek viskas kainavo.

Legoland Vokietijoje su vaikais

Pasaulyje yra tikrai ne vienas Legolandas. Trys Legolandai JAV – Kalifornijos, Floridos ir Niujorko valstijose, vienas JK (Windsor), taip pat net 4 Azijoje (Malaizija, Japonija, Dubajus ir Korėja) ir du Europoje – Vokietijoje ir Danijoje – LEGO gimtinėje.

Arčiausiai Lietuvos, yra Vokietijos Legolandas, įsikūręs tarp Deffingen ir Kleinkotz miestelių. Jį galima pasiekti automobiliu, lėktuvu arba traukiniu. Julijos šeima, radę pigius lėktuvo bilietus į Vokietiją (vos 40 eurų į abi puses), pasirinko kelionę lėktuvu į Nuremnberg oro uostą. Šis oro uostas nutolęs vos 1,5 valandos kelio nuo Legolando. Tačiau neapsieita be „nuotykių“, dėl techninių kelio darbų, buvo atšauktas skrydis ir šeimynai teko keliauti į Frankfurtą, kuris yra kiek toliau nuo Legolando (3,5 valandos kelio). Pačioje Vokietijoje, didelei šeimynai patogiausia keliauti nuomojantis automobilį.

Nors keliauti į Legolandą šeima pasirinko gegužę, bilietus į parką pirko iš anksto, kovo mėnesį, taip gaunant Early bird (Ankstyvojo paukščio) nuolaidą. Kadangi parkas didelis, jame praleidome dvi dienas, todėl internetu užsisakant bilietus, pasirinkome pasiūlymą su nakvyne Holliday Village teminiame kambaryje, – pasakoja Julija.

Nakvynei pasirinkimas platus – nuo kemperių ir kempingo „statinių” iki viešbučių ir kambarių. Mūsų draugų kompanija pasirinko nakvynę pilyje.

Kur apsistoti keliaujant į Vokietijos Legolandą?

Kur apsistoti keliaujant į Vokietijos Legolandą?

Jei neplanuojate apsistoti nakvynei, arba bilietų nenusipirkote iš anksto, norint sutaupyti rekomenduojame į parką eiti su LEGO katalogo (1+1) kuponu. Bilietų kainos svetainėje prasideda nuo 39 eur/žmogui.

Pramogos Legolande

Vokietijos Legolande yra net 68 atrakcionai, iš LEGO atkurta mini Vokietija ir tūkstančiai kitų LEGO statinių. Visas Legolandas padalintas į 9 zonas: Lego Mythica, Lego Ninjago pasaulis, Lego miestas, Lego x-treme, Imagination (Vaizduotė), Pharaohs land (Faraono žemė), Knight‘s kingdom (Riterio karalystė), Adventure land (nuotykių sala), ir Pirate land (piratų sala).

Legoland Vokietijoje su vaikais

Legoland Vokietijoje su vaikais

Kaip ir daugelyje pramogų parkų, skirtingiems atrakcijonams yra skirtingi ūgio reikalavimai. Kadangi Julija keliavo su 1m, 6m ir 8m vaikais, ne visas pramogas galėjo išbandyti mažieji. Tačiau parke yra daug žaidimo aikštelių ir kitų erdvių, kurios tinkamos ir jaunesniems. Labiausiai patiko Spalvinga LEGO Duplo aikštelė su vandens fontanais, kuriuose karštu oru galima atsigaivinti (nepamirškite pasiimti papildomų drabužių).

Vyresniems labiausiai patiko Riterių karalystėje ieškoti aukso, LEGO fabrikas su interaktyviom supynėm, Legoland express traukinukas, Piratų salos pasiplaukiojimas valtelėm, skrydis oro balionu faraono žemės zonoje ir žinoma linksmieji kalneliai.

Maitinimas

Parke maisto pasirinkimas tikrai didelis. Daugelyje zonų po keletą restoranų ir desertų vietų. Picos, burgeriai, salotos, šniceliai, azijietiškos virtuvės patiekalai, ledai, vafliai, popkornai, gėrimai. Maisto kainos panašios į Lietuvos, gal kiek brangiau. Yra daug pasiūlymų šeimoms, taip pat galima nusipirkti neribotus gėrimus, kuriuos pasipildysite kas 10 minučių, specialioje LEGO gertuvėje. Rekomenduojame prieš atvykstant į parką užsipirkti užkandžių paprastoje parduotuvėje, o pagrindinius patiekalus valgyti čia.

Patarimai ir rekomendacijos

Mes Legolande praleidome tik dvi dienas, bet norint viską išbandyti reikėtų minimum keturių. Pati kelionė tikrai paliko įspūdį visai šeimai. Yra daug informacijos Anglų kalba, todėl viską lengva rasti, o personalas paslaugus, visi draugiški ir prireikus padeda.

Legoland su vaikais. Patarimai ir rekomendacijos

Legoland su vaikais. Patarimai ir rekomendacijos

Vienintelis minusas, jog pačiame parke yra ir mokamų pramogų. Kadangi pats įėjimas nepigus, nesitikėjome, jog už pasivažinėjimą mašinėlėmis, aukso paieškos pramogą ir kt. reiks mokėti papildomai.

Taip pat dėl bilietų į Legoland. Rekomenduotumėme imti cancellation insurance (jei perkate nakvynę Legoland, pasikeitus planams, galima susigražinti pinigus). Kadangi mūsų skrydžiai buvo pakeisti, o draudimo neėmėm, atšaukti jau negalėjome, o teko primokėti skirtumą tarp kainų. Pats datos keitimo procesas buvo varginantis (tik per elektroninį paštą, atsakymo tekdavo laukti po 2-3 dienas..)

O skrendant lėktuvu, didesniuose oro uostose, patartumėme pažymėti vaikų rūbus su pagrindine tėvų informacija – telefono numeriu ir t.t arba turėti išmanų laikrodį. Mūsų 6m. vaikas tiesiog per sekundę pasimetė. Bet viskas gerai baigesi. Jis buvo perduotas apsaugos į kambariuką (Lost&Faund). Būtinai praveskite instruktažą vaikui kaip elgtis jei jis pasimestų. Apyrankės, kur galite įrašyti informaciją su tėvų numeriais, išduodamos tik paprašius prie įėjimo(!)

Jei planuojate keliauti į Legoland, būtinai pasidomėkite ir palyginkite, kur norėtumėte apsilankyti labiau – Vokietijos ar Danijos Legolande.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Bilietai į Legoland, Geriausi pramogų parkai, Kelionė į Legoland, Kelionė į Vokietiją, kelionės su vaikais, Legoland, Legoland su vaikais, Legoland Vokietijoje, Legoland Vokietijoje su vaikais, Maistas Legoland, Nakvynė Legoland, pramogos su vaikais, TOP pramogų parkai, TOP pramogų parkai Europoje, TOP pramogų parkai Vokietijoje, Vokietija su vaikais