Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje? - Kelionės su vaikais
Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje?
Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje?
2024-02-21

Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje?

„Kelionės su vaikais ®“ dalijasi su Jumis naudingais patarimais ir informacija apie lankytinas vietas su vaikais Kanarų salose. Jei keliaujate Tenerifėje – lankytinus objektus galite rasti „Kelionės su vaikais ®“ Tenerifės lankytinų vietų žemėlapyje.

Kanarų salos yra puikus pasirinkimas žiemoti ir atostogauti žiemą ir ne tik. Šiltas klimatas visus metus, sąlyginai nedaug lietingų dienų, o ir veiklos čia ras kiekvienas. Taigi, koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje? Vienas iš dažniausiai užduodamų klausimų.

Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje?

Tenerifėje oras ir vandens temperatūra keičiasi priklausomai nuo metų laiko. Taip pat reikėtų įsivertinti, jog Tenerifės sala yra unikali tuo, jog vienu metu čia galite rasti ir „vasarą” su maudynėmis prie vandenyno salos pietuose, ir „žiemą” su sniegu Teidės nacionaliniame parke.

Pietinėje Tenerifės dalyje paprastai būna šilčiau ir sausiau nei šiaurinėje. Kuriame Tenerifės mieste atostogauti? – mūsų patarimai ir rekomendacijos.

Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje pavasario mėnesiais?

Pavasarį (kovas, balandis ir gegužė) Tenerifėje oras yra švelnus ir malonus. Kovą vidutinė dienos temperatūra paprastai yra apie +20°C, o balandžio ir gegužės mėnesiais ji gali pakilti iki apie +22°C iki +24°C. Naktys išlieka vėsesnės, tačiau vis tiek malonios. Kritulių kiekis pavasarį yra nedidelis.

Pavasarį vandens temperatūra yra šiek tiek vėsesnė nei vasarą, bet vis tiek pakankamai šilta maudynėms, ypač gegužės mėnesį.

Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje vasaros mėnesiais?

Vasarą (birželis, liepa, rugpjūtis) Tenerifėje vyrauja šilti, žemo drėgnumo orai. Vidutinė oro temperatūra šiuo laikotarpiu siekia apie +26°C iki +29°C. Paskutiniais metais vasaros buvo itin karštos – oro temperatūra siekė ir +45°C.

Vandens temperatūra svyruoja apie +21°C iki +26°C.

Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje rudens mėnesiais?

Rudenį (rugsėjis, spalis, lapkritis) oro temperatūra Tenerifėje šiek tiek krenta, tačiau orai išlieka malonūs, nes po vasaros dar taip greitai nevėsta. Vidutinė dienos temperatūra šiuo metu yra apie +23°C iki +28°C. Nors lietingų dienų skaičius šiek tiek padidėja, tačiau lyja tikrai retai.

Vanduo vandenyne po vasaros išlieka šiltas, apie +22°C, todėl tęsiasi maudynių sezonas​​.

Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje žiemos mėnesiais?

Žiemos metu (gruodis, sausis, vasaris) Tenerifėje orai vis dar išlieka šilti, nors ir išauga kritulių kiekis, ypač salos šiaurėje. Vidutinė oro temperatūra šiuo laikotarpiu yra apie +20°C, tačiau Tenerifės pietuose retą dieną būna mažiau nei +23-25°C, o paskutinėmis žiemomis neretai temperatūra pakyla ir iki +29-30°C.

Vandens temperatūra šiek tiek atvėsta, iki apie +19-20°C, tačiau daugelis poilsiautojų vis dar mėgaujasi paplūdimio malonumais​​.

Žiemos metu dažnesnės smėlio audros – kalimos.

Kokie orai ir vandens temperatūra kitose didžiosiose Kanarų salose?

Gran Kanarijos saloje oras panašus kaip ir Tenerifėje. Dienos oro temperatūra žiemą (sausio-gruodžio mėn.) svyruoja nuo 19°C iki 26°C, o naktį nuo 18°C iki 24°C. Vandens temperatūra svyruoja nuo 19°C iki 23°C per metus.

Fuerteventūroje dienos oro temperatūra yra šiek tiek žemesnė ir žiemos metu labiau vėjuota. Taip pat vakarai ir naktys daug vėsesnės. Mums Fuertaventūroje labiau patinka lankytis vasarą.

Lanzarotėje dienos oro temperatūra yra panaši kaip ir kitose salose, šiek tiek žemesnė nei Gran Kanarijoje ir Tenerifėje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po Tenerifę – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po Tenerifę”.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
ar galima maudytis žiemą Tenerifėje, kada atostogauti Kanaruose, Kada atostogauti Tenerifėje, Kada geriausias oras atostogoms Tenerifėje, kokie orai Kanaruose, kokie orai Tenerifėje, Koks oras ir vandens temperatūra Tenerifėje?