Karnavalas tęsiasi Tenerifės miestuose - 2024 Kelionės su vaikais
Karnavalas tęsiasi Tenerifės miestuose
Karnavalas tęsiasi Tenerifės miestuose
2024-02-23

Karnavalas tęsiasi Tenerifės miestuose

Ką tik baigėsi didysis Tenerifės karnavalas sostinėje Santa Cruze. Šių metų festivalis sumušė rekordą – į sostinės gatves išėjo daugiau nei milijonas žmonių. O vienu metu vienos dienos renginiuose fiksuotas kitas rekordas – 400 000 žmonių. Tačiau Karnavalas 2024 nesibaigė – Karnavalas keliasi į kitus Tenerifės miestus. 

Karnavalas tęsiasi Tenerifės miestuose – mes Jums atrinkome ir pildysime informaciją šiame straipsnyje apie Karnavalo renginius kituose miestuose tiek pietinėje, tiek šiaurinėje Tenerifėje.

Karnavalas 2024 kituose Tenerifės miestuose

Karnavalas 2024 kituose Tenerifės miestuose

Karnavalas 2024 tęsiasi kituose Tenerifės miestuose – informacija atnaujinama nuolatos!

Granadilla de Abona

Granadilla de Abona pristato šių 2024 metų karnavalą, kuris prasidės nuo vasario 23 dienos Los Abrigos miestelyje ir pasibaigs tradiciniu sardinės laidojimu sekmadienį, kovo 3 dieną.

Šios savivaldybės karnavalo tema – Džiunglės.

Renginiai vyks El Medano, Los Abrigos ir Granadilla de Abona.

Visa programa žemiau nuotraukose.

Los Gigantes

Nuo vasario 23 dienos iki kovo 3 dienos Los Gigantes vyks karnavalas tema „Afrikos savana“. Visa programa žemiau nuotraukose.

Los Cristianos

Karnavalas Los Cristianos prasidės kovo 7 dieną ir tęsis iki kovo 18 dienos. Karnavalo programa.

Karnavalas Los Cristianos 2024

Karnavalas Los Cristianos 2024

Candelaria

Karnavalas Candelaria mieste prasideda vasario 22 dieną atidarymo renginiu ir tęsis iki kovo 2 dienos. Visa programa žemiau nuotraukose.

Puerto de la Cruz

Puerto de la Cruz karnavalas vyksta kartu su pagrindiniu sostinės karnavalu. Papildomi renginiai skirti karnavalui vyks vasario 23 ir 24 dienomis.

Visa programa.

Garachico

Savaitgalį, kovo 1-3 dienomis Garachico įsilieja į karnavalo siautulį. Programa žemiau – nuotraukose.

Valle de Guerra (La Lagūna savivaldybė)

Valle de Guerra San Cristobal de La Laguna savivaldybėje pristato „Carnaval Vallero 2024“. Kovo mėn. 1,2 ir 3 dienomis Guerra bažnyčios aikštėje. Kovo 1 nuo 21:00 valandos vyks Karnavalo festivalis su pasirodymais. Šeštadienį, kovo 2 d., nuo 20 val. didžioji eisena. Sekmadienį, kovo 3 d. nuo 20:00 val., Didžioji Drago Gala.

Guimar

Guimar karnavalas startuoja kovo 9-osios karnavalu, o sekmadienį visų šeimų su vaikais laukia vaikams skirtame renginyje.

Guimar karnavalas

Guimar karnavalas

Ką dar pamatyti Tenerifėje, kur keliauti ir pamogauti rasite mūsų atskiroje Kelionės su vaikais svetainės dalyje apie Kanarų salas. 

Viršelio nuotraukos šaltinis: https://carnavaldetenerife.com/
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po Tenerifę – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po Tenerifę”.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Candelaria karnavalas, Granadilla de Abona karnavalas, išankstiniai bilietai, Karnavalas 2024, Karnavalas kituose Tenerifės miestuose, Karnavalas Tenerifėje, Karnavalas tęsiasi Tenerifės miestuose, Karnavalo renginiai, Los Cristianos karnavalas 2024, Los Gigantes karnavalas 2024, Tenerifės karnavalas, Tenerifės karnavalas 2024, Tenerifės karnavalo programa