Karnavalas Gran Kanarijoje 2024 - Kelionės su vaikais
Karnavalas Gran Kanarijoje 2024
Karnavalas Gran Kanarijoje 2024
2024-02-09

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024. Las Palmas de Gran Kanarijos karnavalas yra vienas seniausių ir istorinių festivalių Gran Kanarijoje. Jei atostogaujate Gran Kanarijoje, Jums visai nebūtina keliauti į Tenerifės Karnavalą, nes ir Gran Kanarijos sostinėje vyksta įspūdingi renginiai!

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Karnavalas Gran Kanarijoje – istorija

Karnavalo priešistorė siekia beveik pačią istorijos pradžią. Gran Kanarijos sostinė, įkurta 1478 m. birželio 24 d., netrukus išsiskyrė savo gebėjimu suartinti kultūras, čia gyveno skirtingos kilmės žmonės. Pirmoji tiesioginė nuoroda į karnavalą siekia 1574 m., kai kanauninko Pedro Leono namuose Matíaso Cairasco vedybų proga buvo surengtas kaukių ir persirengėlių balius.

XX a. atsiradus tokioms įstaigoms kaip Club Náutico ir Club Victoria, karnavalo žemėlapis išsiplėtė į miesto dokų teritoriją ir La Isleta rajoną. Valstybinės represijos neleido vystytis renginiui, kuris buvo maskuojamas „žiemos fiestų” pavadinimu ir kurį vietiniai gyventojai palaikė slapta, susirinkdami beveik visada svarbiausiuose visuomeniniuose ir sporto klubuose. Jie vadinosi šokiais ir vakarėliais, į kuriuos rinkdavosi kaimynai, savo kaukes slėpę po paklodėmis, kol pasiekdavo patalpas.

Per pastaruosius trisdešimt metų karnavalas tapo didžiausią socialinį ir ekonominį poveikį Gran Kanarijos saloje darančia švente ir vienu iš pagrindinių turistų traukos centrų.

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Šiais metais karnavalas keičia vietą ir persikelia į La Isleta rajoną. Karnavalo naktys vyks pagrindinėje Belén María aikštės scenoje ir Manuel Becerra aikštėje. Festivalis vyks nuo sausio 25 d. iki vasario 18 d.

2024 m. Las Palmas de Gran Kanarijos karnavalo tema – pasaulio karnavalai.

Tvarkaraštis ir renginių programa

Karnavalo programoje rasite detalią informaciją apie kiekvienos dienos renginius, jų vietas, laikus – programa PDF faile.

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Karnavalas Gran Kanarijoje 2024

Kelionės su vaikais rekomenduoja šiuos Gran Kanarijos Karnavalo renginius

  • Vasario 9 d., penktadienį, Karnavalo karalienės iškilmės 21:30 val. Belén María scenoje. Linksmybės vyks iki 04:00 val. pagrindinėje Plaza Manuel Becerra scenoje.
  • Vasario 10 d., šeštadienį, 12.00 val. prasidės Karnavalo paradas. Karnavalas dieną, nuo 16:00 iki 21:00 val.  Karnavalo naktis, nuo 21:00 iki 04:00 val. pagrindinėje Plaza Manuel Becerra aikštės scenoje.
  • Vasario 13 d., antradienį, nuo 12:00 val. vyks Vaikų paradas, nuo 12:00 val. iš Santa Catalina parko į Plaza Manuel Becerra aikštę, o nuo 14:00 val. iki 22:00 val. kartu su šeima galėsite mėgautis karnavalu.
  • Vasario 16 d., penktadienį, „Drag Gala” 21:30 Belén María. Linksmybės iki 4:00 pagrindinėje scenoje Plaza Manuel Becerra.
  • Vasario 17 d., šeštadienį, 17.00 val. prasidės Gran Cabalgata del Carnaval (Karnavalo paradas), kuris vyks nuo Albareda gatvės iki Pérez Galdós teatro. Jis tęsis iki 17.00 val. pagrindinėje Manuelio Bekeros aikštės scenoje, kur vyks Karnavalo naktis.
  • Vasario 18 d., sekmadienį, paskutinę 2024 m. Karnavalo dieną, 12.00 val. prasidės Karnavalas (Carnaval de día, Viudas al sol). 19.30 val. su Sardinėss laidotuvėmis ir galiausiai su Alegorijos karnavalo 2025 pristatymu, 21.00 val.

Pramogos vaikams ir ne tik

Plaza de La Luz aikštėje visų laukia pramogos – atrakcionai ir 40 metrų apžvalgos ratas.

Šiame šviesų ir garsų pasaulyje linksmybių ras kiekvienas. Įvairūs personažai, spalvos ir vaikiška muzika paverčia šią vietą idealia vieta patiems mažiausiems šeimos nariams. Šokinėjimas ant batutų, pasivažinėjimas Aladino stebuklinguoju kilimu ar tapimas Mario Bros personažu – tai tik keletas iš atrakcionų.

Nuotraukos iš https://lpacarnaval.com/es/
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.