Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare - Kelionės su vaikais
Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare
Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare
2023-12-05

Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare

Šiemet Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare kviečia į Kalėdų nuotykių pasaulį! Labai džiaugiamės, kad buvome pakviesti patys pirmieji apsilankyti Kalėdų Senelio rezidencijoje Krikštėnų dvare, kuri duris atvėrė šį penktadienį. Ši rezidencija ir pasakiškas miestelis taip sužavėjo, kad norime rekomenduoti apsilankyti ir Jums. Neabejotinai tai vienas gražiausių Kalėdinių renginių visoje Lietuvoje.

Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare

Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare – tai magiška vieta, kuriai skirkite bent jau dvi-tris valandas, nes veiklos, pramogų ir užimtumo tiek daug, kad galima čia praleisti ir visą dieną. Krikštėnų dvaras, kurį esame aplankę vasarą šiuo metu pavirto milžiniška Kalėdų rezidencija Visas dvaras ir didelė dvaro teritorija išpuošti lemputėmis ir papuošimais. Čia sukurtas magiškas pasakų pasakų pasaulis. Apsilankę Kalėdų Senelio rezidencijoje ir pasakų parke tikrai išvažiuosite su šventine nuotaika ir kupini šiltų prisiminimų. Ši vieta sužavėjo ne tik Motiejų, bet ir mus.

Ką rasite Krikštėnų dvare

Visą gruodžio mėnesį čia Jūsų laukia žaidimai ir smagios užduotys, kūrybinės dirbtuvėlės, gyvūnų kiemelis, Kalėdinių dovanų krautuvėlė, puošni Kalėdų eglė, švytinti karuselė bei veikiantis maisto ir karšto vynelio stotelė ir puikus restoranas.

Tik atvykę į Krikštėnų dvarą gausite užduočių lapelį. Įvairiose parko vietose Jūsų lauks QR kodai su klausimais. Atsakę juos, sužinosite burtažodį ir gausite sertifikatą.

Viena iš smagiausių atrakcijų dvare – tai specialiai supiltas kalniukas čiuožinėti rogutėmis. Jei neturite savo – čia yra keletas, kuriomis galėsite pasinaudoti.

Pramogos Kalėdų rezidencijoje

Visoje dvaro teritorijoje skirtingose vietose įsikūrę pasakų personažai, kurie bendrauja su vaikais, juos kalbina, mielai nusifotografuoja. Animatoriai puikiai pasiruošę, itin moka bendrauti su vaikais, tikrai įsijautę į personažus. Pačios pasakų herojų erdvės nuostabiai išpuoštos, tikrai įdėta labai daug darbo kuriant erdves, apgalvota kiekviena smulkmena.

Kalėdų senelio rezidencija dvare

Dvaro viduje vaikų ir jų tėvelių laukia Kalėdų senelis, kuriam pasakyti slapčiausiausius savo norus, padeklamuoti eilėraštuką ir pasidaryti nuotrauką atminimui. Dvaro erdvės fantastiškai išpuoštos. Čia vaikai gali ir laišką parašyti Kalėdų seneliui ir susitikti su elfais.

Kalėdų Senelio rezidencija ir pasakų parkas „Vieną kartą dvare…“ – vieta, kurioje visa šeima patirsite naujų nuotykių ir sukursite šiltus kalėdinius prisiminimus.

Įženkite į Krikštėnų dvaro parką ir patirkite gražiausias pasaulio pasakas iš naujo. Kalėdų Senelio rezidencija ir pasakų parkas dirbs visą gruodžio mėnesį: nuo gruodžio 1 d. iki gruodžio 31 d. Išskyrus Šv. Kūčių dieną.

Bilietus galite įsigyti internetu arba atvykus į Krikštėnų dvarą, kurame įsikūrė Kalėdų Senelio rezidencija ir pasakų parkas.

Kalėdinius miestelius, Kalėdų senelių rezidencijas ir renginius Lietuvoje rasite straipsnyje Kalėdiniai miesteliai ir renginiai Lietuvoje. O „Kelionės su vaikais” taip pat kviečia šventinę nuotaiką patirti ir Šviesų parkuose visoje Lietuvoje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.

 

Ką veikti laukiant kalėdų, Kalėdinė nuotaika, Kalėdiniai miesteliai, Kalėdiniai miesteliai 2023, Kalėdiniai miesteliai ir renginiai Lietuvoje, Kalėdiniai renginiai 2023, Kalėdiniai renginiai Lietuvoje, Kalėdos 2023, Kalėdos dvare, Kalėdos Lietuvoje, kalėdos su šeima, Kalėdos su vaikais, Kalėdos ūkyje, Kalėdų mugės, Kalėdų renginiai 2023, Kalėdų rezidencija Krikštėnų dvare, Kalėdų senelio rezidencija, Kalėdų senelis, Kalėdų senelių rezidencijos, Kalėdų senelių rezidencijos 2023, kelionės su vaikais, pasakos vaikams, reklama, Susitikimas su Kalėdų seneliu, šventiniai renginiai, vieną kartą dvare