Kalėdos visai šeimai Ilzenbergo dvare - Kelionės su vaikais
Kalėdos visai šeimai Ilzenbergo dvare
Kalėdos visai šeimai Ilzenbergo dvare
2023-12-02

Kalėdos visai šeimai Ilzenbergo dvare

Artėjančios Kalėdos sužadina mumyse pasakiškumo troškimą – svajojame apie vakarus prie senovinio židinio, su jaukiai traškančiomis malkomis, prie kurio susirinkusi visa šeima tyliai skaito vaikams pasakas, sėdėdami prie Kalėdinės eglės. Šiemet turite nepakartojamą galimybę pasigauti dalelę tokios idilės Ilzenbergo dvare, kuris visa gruodį buria šeimas jaukiam Kalėdų laukimui.

Ilzenbergo dvaras šiemet kviečia pajusti Kalėdų dvasią nekasdienėje aplinkoje – senovinis dvaras, sukaupęs turtingas ilgametes tradicijas ir jas sėkimingai tęsiantis, šiemet šventine magija nori dalintis su šeimomis. Kalėdos visai šeimai Ilzenbergo dvare – Kalėdų belaukiant net tris gruodžio šeštadienius Ilzenbergo dvare skambės Kalėdinės pasakos, šeimos drauge rašys laiškus Kalėdų seneliui bei mėgausis ypatingu dvarišku maistu ir gėrimais.

Kalėdos visai šeimai Ilzenbergo dvare

Programa sumąstyta taip, kad įdomios veiklos čia bus tiek dideliems, tiek ir mažiems.

Diena prasidės įtraukiančia ekskursija po rūmus, o po jos seks maisto ir vyno degustacijos. Svarbu pažymėti, kad vienas ypatingiausių šio dvaro bruožų yra būtent maistas, nes čia yra gaminami ir auginami sertifikuoti ekologiški produktai – natūrali mėsa, dvariški ekologiški pieno produktai, sultys, duona, saldūs kepiniai, konservai, uogienės, medus, šaldyti produktai. Tad degustacija, kaip galima numanyti, bus ne tik be galo skani, bet ir įdomi.

Vis dėlto smagiausia dalis – kalėdinių laiškų rašymas ir pasakos skaitymas prie eglutės. Mažieji, padėdami tėvelių, kurs svarbiausius metų laiškus, kuriuose bus daug vietos svajonėms ir mintims. Na o vakare, kai lauke bus jau tamsu, visi susiburs prie dvaro eglės klausytis kalėdinės pasakos.

Argi ne idilė? Mūsų manymu, tai vienas smagiausių pasiūlymų šeimoms, belaukiant Kalėdų. Dvaro apsuptyje visa diena bus lyg kadras ir kalėdinio filmo, kuriame pagrindiniai herojais šįkart galėsite būti jūs su šeima!

Renginys vyks gruodžio šeštadieniais:

  • gruodžio 2 d.
  • gruodžio 9 d.
  • gruodžio 16 d.
  • gruodžio 23 d.

Renginio programa:

11.00 val., 13.00 val. – ekskursija RŪMAI

12.00 val. – Ilzenbergo maisto produktų degustacija;

14.00 val. – Ilzenbergo vynų degustacija;

15.00 val. – Kalėdinių laiškų rašymas Amatų name;

16.00 val. – Kalėdinės pasakos skaitymas prie eglutės dvare;

17.00 val. – Kalėdinės pasakos skaitymas prie eglutės dvare.

Renginio metu Jūsų lauks kava, arbata, vyks kalėdinių Ilzenbergo rinkinių prekyba.

Praktinė informacija

Kainos: bilieto kaina 20 eurų, vaikai iki 6 metų įleidžiami nemokamai. Šeimos ( 2 suaugę ir du vaikai iki 10 m. ) bilietas – 40 eurų.
Į bilieto kainą neįskaičiuotos maisto ir vyno degustacijos.

Būtina išankstinė registracija: dvaras@ilzenbergas.lt

Pagal grupių pageidavimus gali būti koreguojamos užsiėmimų valandos.

Vaikų grupėms taikomos nuolaidos. Ilzenbergo dvaro administracija pasilieka teisę keisti programą pagal lankytojų skaičių bei pageidavimus.

Kalėdinius miestelius, Kalėdų senelių rezidencijas ir renginius Lietuvoje rasite straipsnyje Kalėdiniai miesteliai ir renginiai Lietuvoje. O „Kelionės su vaikais” taip pat kviečia šventinę nuotaiką patirti ir Šviesų parkuose visoje Lietuvoje.

Straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Ilzenbergo dvaras, Kalėdinės pasakos, Kalėdiniai renginiai, Kalėdinis renginys šeimai, Kalėdos dvare, Kalėdos Ilzenbergo dvare, Kalėdos visai šeimai Ilzenbergo dvare, reklama, Susitikimas su Kalėdų seneliu