Gyvenimo kelionė su vaikais - Kelionės su vaikais
Gyvenimo kelionė su vaikais
Gyvenimo kelionė su vaikais
2023-07-05

Gyvenimo kelionė su vaikais

Parduoti viską ir išvykti gyvenimo kelionei kartu su mažais vaikais – ar išdrįstumėte? Jurga ir Audrius nusprendė nelaukti ypatingų progų, o griebti likimą už ragų, čia ir dabar. Meksika – yra jų gyvenimo kelionė su vaikais.

Nors gyveno įprastą gyvenimą, šeima nepabijojo apversti jį aukštyn kojom ir leidosi į gyvenimo nuotykį su vaikais. Jurga sako – tai gyvenimo kelionė su vaikais.

Kodėl šeima nusprendė pakeisti gyvenimą

Jurga ir Audrius – tai žmonės tikrai ypatingi, su kuriais kalbant užplūsta milžiniška pozityvumo banga ir įkvėpimas. Jų gyvenimo kelionė su vaikais – puikus įkvėpimo šaltinis, kaip reikia siekti svajonių ir nebijoti jų įgyvendinti.

Keliaujanti šeima

Keliaujanti šeima

Daug dirbo ir augino 3 ir 6 metų vaikus, kol galiausiai suprato – nebenori daugiau būti darbinės kasdienybės įkaitais ir sunkiai dirbti dėl vos 2 savaičių atostogų per metus.

„Aš visada mėgau keliauti, o mano vyras nelabai kažkur keliavo iki to. Aš jau senai nebuvau patenkinta tokiu gyvenimu, taip sakant nuo 9 iki 5 valandos. Buvo pastovus stresas. Aš žinojau, kad galima gyventi geriau ir tikrai su mažiau streso“- pasakoja Jurga.

Ir kai Jurgos vyras pribrendo permainoms (nors Jurga įtaria, kad tam įtakos turėjo didelė jos požiūrio manifestacija), kai pats pamatė, kad vyksta žiurkių lenktynės, tada ir nusprendė, kad galima pabandyti.

„Pardavėm savo namą per gal 36 valandas, nes kaip tip buvo pirkimo bumas. Palaukėm mėnesį su puse kol sutvarkė visus popierius ir išvažiavom. Pirma i Floridą, tada i Lietuvą porai menesių, o po to jau i Meksiką” – pasakoja Jurga.

Ar buvo baisu? Jurga pripažįsta, kad tikrai taip! Vis dėlto moteris įninrtingai dirbo su savo pačios baimėmis ir tiesiog sau primindavo – visada galima grįžti  į tą patį gyvenimo ciklą.

Gyvenimo kelionė su vaikais

Gyvenimo kelionė su vaikais

Tačiau nepaisant visų baimių drąsioji mama vertina, jog ji ir jos vyras tikrai LABAI džiaugiasi priėmę tokį gyvenimo sprendimą. O įsisukę į savo naująjį, egzotiškąjį gyvenimo etapą, Jurga ir Audrius netrukus sulaukė ir smagios naujienos – prieš penkis mėnesius į pasaulį atėjo jų trečioji atžala.

Abu vyresnieji vaikai (8 ir 5 metų) šiuo metu mokosi namuose, kas šiais laikais yra ypač prieinama ir tikrai įmanoma. Tėveliai tuo tarpu po truputį stengiasi dirbti nuotoliniu būdu.

Paklausta apie ateities planus Jurga kol kas turi tik vieną – vasarą šeima keliaus į Lietuvą. Moteris teigia, jog ji ir jos vyras lieka atviri idėjoms, tad po atokvėpio gimtinėje sugalvos ką veiks toliau.

Gyvenimo kelionė su vaikais

Gyvenimo kelionė su vaikais

Kelionės po Centrinę Ameriką

Šeima savo gyvenimo kelionei pasirinko Centrinę Ameriką, nes, kaip teigia Jurga, pradžioje norėjo pakeliauti automobiliu. Šiuo atžvilgiu Centrine Amerika buvo šeimai pats optimaliausias pasirinkimas, nes automobiliu galima aplankyt daugiau šalių.

Per pusę metų šeimyna daug keliavo po Meksiką, Gvatemalą ir Belizę. Vis dėlto būtent Meksikoje apsistojo ilgesniam laikui.

Jurga tikina, jog ši šalis daugybės  žmonių yra vertinama kaip puiki vieta šiltam žiemojimui. Tarp atkeliaujančiųjų yra ir dirbantieji nuotoliu, ir šeimos su vaikais.

TOP patarimai ką aplankyti Meksikoje

Quintana Roo, Bacalar

Dar vadinama 7 spalvų laguna – ežeras, žavintis gražiais baltais paplūdimiais ir skaidriu vandeniu.

Lankytinos vietos Meksikoje

Lankytinos vietos Meksikoje

Puerto Morelos

Jaukus žvejų miestelis, kuriame Jurga su šeima buvo apsistoję apie 3 savaites. Čia šeimai patogu, jog viskas labai arti.

Mahahual ir Akumal

Nerealaus grožio paplūdimiai su įspūdingomis vandens pramogomis.

Tulum

Labai gražus miestelis su senovės majų statinių liekanomis.

Yukatan

Chichen Itza piramidės.

Kelionės į Meksiką

Kelionės į Meksiką

Valladolid miestelis

Miestelis lyg iš atviruko, kuriame galima grožėtis įvairiaspalviais namais, gražiausiomis bažnyčiomis ir paplaukioti įspūdinguose senoduose (vandens telkiniai tarp uolų).

Puebla

Spalvingas ir jaukus miestas su vaizdu į didžiulį ugnikalnį.

Palenque ir aplinkiniai kriokliai bei majų piramidžių liekanos

San Cristobal de La Casa

Labai grazus miestas įsikūręs tarp kalnų

Kelionės su vaikais

Kelionės su vaikais

Tuxctla Gutierez

Įspūdingas žaluma apaugęs kanjonas.

Meksiko miestas

Jurga tikina, jog tikrai verta pamatyt koks tai žalias miestas! Čia kalnų papėdėje sustatyti kvartalai, bei Teotihuacan piramides netoli Meksiko miesto (labai įspudingo dydžio).

Chapala ežeras

Apsuptas kalnų ežeras, puikiai pritaikytas lankytojams, su promenada, pramogomis. Verta aplankyti ir aplinkinius miestelius (Ajijic, Chapala).

Meksika

Meksika

Mazamitla

Labiau kalnuose įsikūręs labai gražus miestas, vienas iš Pueblo Magico (Jurga su šeima aplankė daug Pueblos Magicos).

Oaxaca

Oaxacos miestas, jo turgus, kuriame tiesiog būtina paragauti ju valstijos maisto ir nusipirkti vietinių audinių.

Puerto Escondido bei Mazunte

Idiliškos vietos prie Ramiojo vandenyno.

San Jose del Pacifico

Magiskų grybų pasaulio sostine vadinamas miestelis kalnuose, nuostabaus grožio, kur atrodo, kad anksti ryte atsikeli virš debesų. Taip pat šalimais esantis Rio Hondo miestelis.

Ixmiquilpan

Hidalgo valstijoje garsėja karštųjų versmių baseinais. Jurga pasakoja, jog tenai buvo su šeima du kartus – pirmą kartą temperatūra lauke buvo 16-17 laisnių, o baseinuose – kaip jacuzzi voniose.

Grutas de Talantongas

Karštos vonios kalnuose su kvapą gniaužiančiais vaizdais į kalnus.

San Luis Potosi miestas

Nors dėmesio verta turtinga miesto architektūra, bet labiausiai turistus čia traukia gamtos stebuklai – kriokliai ir kanjonai.

Gyvenimo kelionė su vaikais

Gyvenimo kelionė su vaikais

San Miguel de Allende

Spalvingas miestas su turtinga archotektūra.

Guanajuato

Miestas labai išskirtinis, kur gatvės yra ir pozemiuose! Tai UNESCO paveldo vardą turintis miestas, paliekantis gilų įspūdį.

Jurga pataria – kad ir kur po Meksiką keliautumėte, būtinai turite aplankyti vietinius senotus (uždarus vandens telkinius tarp uolų) ir juose paplaukioti! Jų daugiausiai yra Yucatan ir Quintata Roo regionuose.

Šiuo  metu Jurga su šeima yra apsistoję prie Puerto Vallartos – čia būtina aplankyti Yelapa, aplinkinius krioklius, Guayabitos, Punta de Mita, Talpa de Allende.

Praktiški patarimai keliaujantiems į Meksiką su vaikais

  • Jurga visur vežiojosi vandens filtrą. Taip pat keliautoja siūlo gerti TIK filtruotą vandenį – kitokio čia net ir vietiniai negeria;
  • Keliaujant automobiliu galima pasiimti visur daugiau daiktų;
  • Jurga visada įsidėdavo ir maisto vaikams, nes nelabai valgdavo meksikietiską maistą, išskyrus tortilijas ir pupeles. Moteris prisimena, jog tekdavo ir lietuviškų blynų būt prikepus;
  • Šeima visada turėjo su savim vaistinėlę, jei kada ko prireiktų. Tačiau labai jaudintis dėl vaistų neverta – visur Meksike yra vaistinių, kuriose dirba net gydytojai;
  • Visus, įsivaizduojančius, kad Meksika yra laukinė šalis Jurga nori nuraminti – tikrai visur yra ir parduotuvės, jei tik ko prireiktų.

Jurgos šeimos nuotykius ir keliones galite sekti jų Instagram paskyroje Bravetraveling

Kelionė į Meksiką su vaikais

Kelionė į Meksiką su vaikais

Daugiau apie keliones Meksikoje su vaikais skaitykite Kelionė į Meksiką su vaikais, ir Į Meksiką su vaikais

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.

 

Gyvenimo kelionė su vaikais, Įkvepiančios kelionės, Ką aplankyti Meksikoje, Kelionės į Meksiką, Kelionės į Meksiką su vaikais, Kelionės su kūdikiu, kelionės su vaikais, Meksika, Meksiką ką pamatyti, Meksika su vaikais, Meksika su vaiku