Kelionė į Meksiką su vaikais - Kelionės su vaikais
Kelionė į Meksiką su vaikais
Kelionė į Meksika su vaikais
2022-11-28

Kelionė į Meksiką su vaikais

Tolimoji Meksika, lyg muziejus po atviru dangumi, kuriame ispanų kultūra susipina senovės actekų, Toltekų ir Majų palikimu. Unikaliai spalvinga, gausi įvairiausių skonių ir pojūčių šalis, apgaubsianti jus lyg švelnus pončas, apsuksianti galvą lyg apvalusis sombrero ir pakviesiantis neišdildomiems įspūdžiams. Meksika ypatingai mylima turistų šalis. Ji žavi atvykėlius savo giliomis tradicijomis, nuostabių konių virtuve, paminklais ir gamta. Tai itin kontrastingas kraštas, kuris vieniems kelia baimę, o kitiems susižavėjimą.

Kelionė į Meksiką su vaikais Jums garantuos itin daug pramogų ir lankytinų vietų įdomių tiek tėveliams, tiek vaikams. Patikėkite, Meksikoje viskas kitaip: ir gamtos parkai, paplūdimiai, ekskursijos – pagardintos žydro vandens ir saulės burtais. Meksikoje keliavę Familia Lets GO rekomenduoja įdomiausias lankytinas vietas ir dalinasi praktiškais patarimais.

Pramogos vandenyje netoli Cancun

Jei mėgstate nuotykius vandenyje, rinkitės parkus. Vienas jų – Ventura parkas netoli Cancun. Čia galite užsisakyti tiek vandens pramogas, tiek veiklas su nuostabiaisiais delfinais, keliaukite čia nuo pat ryto, nes visoms veikloms prireiks visos dienos. Įsigykite bilietus patogiai ir iš anksto.

Kita puiki vieta pasimėgauti vandens pramogomis – Isla Mujeres netoli Cancun. Nuostabi vieta tiek vaikams, tiek tėveliams, daug paplūdimio klubų, įsikūrusi ant pačio gražiausio Karibų jūros paplūdimio. Galite rinktis tokias vietas kaip Las hamacas, kuriame gausu mažų baseinėlių, jaukių hamakų, gultų ant jūros kranto, daug nuostabaus maisto, gyvos muzikos vakarų, organizuojamų ekskursijų laiveliais su nardymu žydrojoje lagūnoje.

Jei atostogausite Cancun rekomenduojame pasidomėti ekskursijų paketais.

Bacalar miestelis

Bacalar miestelyje atrasite 7 spalvų lagūną, gausią laivelių, ekskursijų, galite apsigyventi netoli miestelio centro, kur jums gali pasiūlyti jau įskaičiuotų pramogų kaip pasiplaukiojimas kajakais, dideliu baseinu su pritrenkiančiu vaizdu į lagūną, kurioje galite net užsisakyti pasiplaukiojimą vandens motociklais. Ir…ar kada įsivaizdavote plaukiojančius pusryčius? Visa tai rasite Bacalar miestelyje. Galite rinktis ir pasiplaukiojimą laiveliu ar itin populiariais Meksikoje pantoniniais laiveliais.

Akumal

Jei visa šeima mėgstate ir esate pasiruošę povandeninio pasaulio pramogoms – rinkitės Akumal. Čia galima paplaukioti su dideliais vėžliais, grožėtis spalvingaisiais koralais, paplūdimyje gausu palmių, patogių priėjimų prie vandens. Čia rasite ir beždžionių prieglaudą, tikrai patiks jūsų vaikučiams.

Biosferos rezervatas SIAN KAAN

Atokesnėje Meksikos pakrantėje kviečiame apsilankyti biosferos rezervate SIAN KAAN. Čia jausitės ramiai, nes turistų itin mažai, neatrastas lankytinas deimančiukas. Galite pasirinkti nakvynę parke palapinėse, ryte vykti į delfinų ir jūros vėžlių medžioklę, kurią galite užsakyti ir per agentūrą, ir per vietinius miestelio žvejus, tik geriau paieškokite. Mes siūlome užsisakyti iš anksto ir patogiai.

Cozumel sala

Cozumel sala arčiau Playa de Carmel– jums skirta vieta, kai norite poilsio, kuriame visa apgalvota – čia daug veiklų šeimoms: batutai, vandens pramogos, kajakai, gultai prie jūros, didelis baseinas, puikus aptarnavimas ir labai gera kaina, vertinant šeimos narius. Cozumel miestelis itin ramus, dienomis visi leidžią laiką paplūdimyje, o vakare ilsisi. Rekomenduojame aplankyti Chankanaag parką arba pasirinkti paviršinį nardymą, arba išbandyti Majų šokolado gamybos edukacijas, pasiplaukiojimą katamaranu, panardyti tarp jūros žvaigždžių itin skaidriame vandenyje, kai jūsų širdis virpins aplink plaukiojančios rajos, vaikams tai paliks neišdildomus įspūdžius.

Patarimai

Jei planuojate daug laiko leisti paplūdimiuose, rinktis įvairias ekskursijas – rekomenduojame pasirūpinti tinkama avalyne, nes kai kur daug akmenukų, ypač jei rinksitės pasiplaukiojimą Centoes vietovėje, kurioje rekomenduojame dienos trukmės išvykas, kur jus džiugins žuvyčių spa, kurios švelniai kutens jūsų pėdutes ir veiduose švies šypsenos.

Pramogos pramogomis, bet visiems tėveliams visada aktualus ir maisto klausimas – norime pasidžiaugti, kad Meksikoje daugelyje paplūdimių miestų gausu restoranų, skirtų šeimoms su vaikais, vadinamų Kids club. Čia galite rinktis viskas įskaičiuota, ragauti įvairiausių pasaulio šalių virtuvių patiekalus ir ugdyti vaikus mėgautis neatrastais skoniais.

Jei mėgstate teatrą ir įvairius pasirodymus- nepraleiskite progos pamatyti Coco bongo club Cancune suaugusiems  arba skirtus vaikams „Kids edition”. Čia vaikai išvys mylimus herojus, kurie skraido, atlieka akrobatinius triukus, šoka, dainuoja ir palieka didelį įspūdį vaikams ilgam.

Meksika myli vaikus ir daugelyje vietų įėjimas vaikams iki 5 metukų yra nemokamas, įvairios nardymo pramogos leidžiamos vaikams nuo 10 metų. Planuokite, rinkitės savo pomėgius atitinkančias veiklas ir atraskite saulėtąją Meksiką.

Apie keliones su vaikais Meksikoje skaitykite ir ankstesniame mūsų straipsnyje Į Meksiką su vaikais.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.