Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje - Kelionės su vaikais
Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje
Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje
2024-07-10

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje

Vasara – puikus metas keliauti ir pažinti Lietuvą. O kad kelionė neprailgtų, rekomenduojame į maršrutą įtraukti vaikų žaidimų aikštelę, kurioje stabtelėje galėsite atsikvėpti kol vaikai bėgios, supsis ir čiuožinės. Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje – tai sąrašas išskirtinių aikštelių, kuriose atradome kažką naujo ir įdomaus, būtinai išbandykite!

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje – tai 7 inovatyvios, didelės ir unikalios aikštelės, kurias rasite Palangos, Biržų, Visagino, Alytaus, Nemenčinės, Klaipėdos ir Vilniaus miestuose.

Alytaus jaunimo parko žaidimų aikštelė

Alytaus jaunimo parko žaidimų aikštelė

Miestai, kuriuose rasite geriausias žaidimų aikšteles

Palanga

Palangoje, ramioje vietoje – pušynų apsuptyje greta dviračių tako ir visai šalia jūros – sukurta džiaugsmo oazė mažiesiems ir viena įspūdingiausių žaidimų aikštelių Lietuvoje. Tai Vaikų parkas, ir svarbiausia – ji nemokamas.

Naglio alėjos ir Šermukšnių gatvės sankirtoje įsikūrusiame žaidimų parke mažieji gali nemokamai džiaugtis jiems skirtomis pramogomis – iki 7 metrų aukščio spalvingais jūros tematikos žaidimų įrenginiais, įvairiomis karstynėmis, sūpuoklėmis ir karuselėmis, skirtomis įvairaus amžiaus vaikams.

Kad mažiesiems žaisti būtų saugu, visa teritorija aptverta, įrengtos stebėjimo kameros, parkas apšviestas. Visų įrenginių konstrukcijos pagamintos iš klijuotos medienos ir plastiko, žaidimų aikštelės išpiltos pajūrio smėliu. Šalia yra kavinė, daug suoliukų. Tobula vieta su vaikais.

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje. Palanga

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje. Palanga

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje. Palanga

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje. Palanga

Biržai

Dar visai neseniai – nepilnai prieš metus Biržuose, netoli Evangelikų reformatų bažnyčios atsirado nuostabi vaikų žaidimų aikštelė. Joje, be aikštelėms įprastų namelių, laipynių ir čiuožyklų yra sumontuotas interaktyvus daugiafunkcis išmanusis žaidimų įrenginys YALP MEMO. Vienas iš žaidimų – gaudukas. Kiekvienas iš dalyvių pasirenka savo spalvą ir įrenginio stulpeliams nusidažius turi ją paliesti, laikas, sugauti savo spalvą kaskart mažėja, todėl darosi vis sunkiau. Taip pat šio žaidimo įrenginio pagalba, vaikai žaisdami mokysis matematikos ir kalbos, lavins atmintį ir socialinius įgūdžius. Daugelis žaidimų yra grupiniai, todėl rekomenduojame čia apsilankyti su draugų kompanija.

Lankantis Biržuose jums taip pat pravers mūsų paruoštas Biržų gidas kuriame rasite idėjų kur pramogauti, pavalgyti ir apsistoti su vaikais.

Visaginas

Visagine su vaikais rekomenduojame užsukti į žaidimų miestelį. Čia po atviru dangumi ant smėliuko įrengtos didelės ir spalvingos laipynės, karstynės bei čiuožyklos. Šalia rasite ir jaunimui skirtą ekstremalaus sporto – riedlenčių, paspirtukų ir riedučių aikštelę.

Įspūdinga žaidimų aikštelė Visagine

Įspūdinga žaidimų aikštelė Visagine

Alytus

Prieš keletą metų, Alytaus jaunimo parke įrengta nauja žaidimų aikštelė, kurią būtina aplankyti, jei keliaujate į Alytų su vaikais. Ši žaidimų aikštelė yra nemaža su daug įvairiausių veiklų ir įrenginių tinkamų ir mažesniems ir vyresniems vaikams bei jų tėveliams. Čia rasite įvairias sūpynes, tinklinio aikštelę, riedučių-riedlenčių zoną, mūsų sūnaus Motiejaus taip pamėgtus dviračių kalnelių trasas (pumptrack), viena iš jų – didžiausia Lietuvoje. Taip pat čia daug laipynių, yra 8 metrų aukščio veiklos bokštas, edukacinės lentos, batutai, balansinės platformos, karuselės. Mažieji galės žaisti žaidimų nameliuose bei žemesniame veiklos bokšte.

Aikštelės centre rasite muzikinę arką SONA – tai to paties gamintojo kaip ir YALP MEMO kūrėjų interaktyvi šokių ir žaidimų arka. Pasirinkus vieną iš 5 žaidimų, išgirsite instrukcijas lietuvių kalba. Į žaidimus gali prisijungti ir suaugusieji, tėvai ir seneliai. Mūsų apsilankymo metu paruošėme šios aikštelės video apžvalgą, kurią gali pamatyti mūsų Instagram paskyroje kelionessuvaikais.

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje

Nemenčinė

Viena mūsų sūnaus mėgstamiausių aikštelių netoli Vilniaus į kurią dažnai atvažiuojame pasivažinėti paspirtuku ant didžiulės dviračiams, riedlentėms paspirtukams ir riedučiams skirtos asfaltuotos trasos (pumptrack). Šioje laisvalaikio erdvėje rasite ir žaidimų aikštelę dengtą minkšta danga, kurioje daug supynių, laipynių ir čiuožyklų mažiems ir dideliems. Čia taip pat yra krepšinio, tinklinio ir mini futbolo aikštelė. Šios vietos apžvalgą taip pat rasite mūsų instagram paskyroje.

Velo trasos ir pumptrack Vilniuje – tai mūsų paruoštas geriausių ir įdomiausių velo trasų gidas Vilniuje.

Klaipėda

Klaipėdos poilsio parkas – tai didelė laisvalaikio erdvė kurioje susirenka miesto gyventojai ir turistai. Čia rasite net 18 aktyvaus laisvalaikio zonų. Yra futbolo, krepšinio, teniso, mini golfo, tinklinio aikštelės. Pati žaidimų aikštelė erdvi ir pritaikyta įvairaus amžiaus vaikams. Joje yra ir sūpynių ir laipynių ir čiuožyklų, taip pat balansinių platformų. Taip pat mūsų pamėgtos erdvės paspirtukininkams, riedlentininkams ir kitų ekstremalių sportų mėgėjams. Aukštai medžiuose yra ir pramogų parko laipiojimo trasos.

Klaipėdoje yra daug vietų ir muziejų kur pramogauti su vaikais, visus juos rasite mūsų paruoštame straipsnyje Klaipėda su vaikais.

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje. Klaipėda

Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje. Klaipėda

Vilnius

Vilniaus perkūno skveras, Įkurtas viduryje gyvenamųjų namų rajono, padalintas į 7 zonas. Čia daug sporto ir laisvalaikio erdvių, yra stalai žaisti šachmatais, hamakai, pikniko zona su griliais. Be jų čia rasite ir šaunią vaikų žaidimų aikštelę skirtą vaikams nuo 1 metų. Joje yra smėlio dėžė, čiuožyklos, laipynės, karuselės, supynės ir niekur kitur dar nematytas besisukantis žaidimų žiedas. Atsisėdus į jo vidų galima apsiversti aukštyn galva, rekomenduojama vyresniems vaikams. Jei nori čia apsilankyti kviečiame pažiūrėti mūsų paruoštą šios vietos video apžvalgą, kuria dalinamės instagram paskyroje kelionessuvaikais.

Geriausios žaidimų aikštelės Vilniuje – tai mūsų mėgstamiausių žaidimų aikštelių sąrašas, kuriuo galite pasinaudoti ir Jūs su vaikais.

Ką veikti su vaikais Vilniuje – išsamus Vilniaus miesto gidas su vaikais. Jei ieškote daugiau vietų tinkamų su vaikais šiame mieste, kviečiame paskaityti mūsų paruoštą gidą pramogos su vaikais Vilniuje.

Straipsnis „Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje” yra autorinis, kopijuoti ir naudoti be „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Alytaus žaidimų aikštelė, Atrandame Lietuvą, Biržų žaidimų aikštelė, didžiausios žaidimų aikštelės Lietuvoje, Geriausios žaidimų aikštelės Lietuvoje, Kelionės po Lietuvą su vaikais, Kelionės su vaikais Lietuvoje, Klaipėdos poilsio parko žaidimų aikštelė, Nemenčinės žaidimų aikštelė, Palangos pasakų parkas, vaikų žaidimų aikštelės, Vilniaus žaidimų aikštelė, Visagino žaidimų aikštelė, žaidimų aikštelė, Žaidimų aikštelės, žaidimų aikštelės Lietuvoje