Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa - Kelionės su vaikais
Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa
Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa
2023-07-31

Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa

Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa – nuostabus žaidimas visai šeimai! Kartu su mūsų partneriu RASA kviečiame nesėdėti namuose! RASA Jums paruošė kelionių planą! Keliaukite gražiausiais Lietuvos keliais, atraskite smagiausias pramogas su vaikais ir patirkite vandens kuriamą grožį PATIRK KITOKIĄ LIETUVĄ!

Keliaukite pagal RASA ir mūsų sudarytą planą ir skenuokite QR kodus, kuriuos vėliau iškeisite į prizus! Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa – tai nemokamas žaidimas, kuris garantuojame patiks visai šeimai!

Smagus ir įdomus žaidimas Jums

Dalyvaukite žaidime Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa ir aplankykite net 10 nemokamų vietų! Šias vietas atrinkome Jums mes! Jos įdomios, smagios ir garantuojame tikrai patiks vaikams! Visas žaidimo taisykles galite rasti žaidimo internetinėje svetainėje.

Ilgiausia čiuožykla Lietuvoje

Žingsniuodami taku palei Pastovėlio ežerą Molėtuose galite rasti ilgiausią lauko čiuožyklą Lietuvoje. Tai nuostabi pramoga ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Šalia taip pat rasite vaikų žaidimo aikštelę su įvairiomis atrakcijomis: batutu, „tarzanke”, stalo tenisu ir kt. Suaugusiems ežero pakrantėje yra gultai. Mūsų patarimas – turėkite pleduką ar kažką pasitiesti. Taip čiuožti bus patogiau.

Daugiau informacijos su tiksliomis čiuožyklos koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Alytaus jaunimo parko žaidimų aikštelė

Alytaus jaunimo parko žaidimų aikštelė – turbūt viena moderniausių visoje Lietuvoje.

Jaunimo parke taip pat įrengtos šachmatų, sporto, riedlenčių-riedučių, treniruoklių, parkūro aikštelės, pažymėti dviračių takai, riedlenčių parkas bei dvi dviračių kalnelių trasos (angl. „pumptrack“). Viena trasa skirta vaikams ir pradedantiesiems, o kita – didžiausia dviračių kalnelių trasa Lietuvoje, puikiai tinkanti ir lenktynėms „vienas prieš vieną“.

Jaunimo parkas garsėja ne tik savo gėlynais, tačiau ir čia gyvenančiomis voveraitėmis, kurios smalsiai pasitinka lankytojus ir laukia riešutų. Jaunimo parke atnaujinti spalvoti ir linksmi žaidimai ant asfalto, kitaip vadinamos klasės!

Automobilių stovėjimo aikštelės yra Žuvinto arba Vilties gatvėse.

Daugiau informacijos su tiksliomis Jaunimo parko koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Lėktuvų stebėjimo aikštelė

Kai kurios nemokamos įdomios vietos vaikams Lietuvoje yra tikrai unikalios. Vienintelė tokia vieta Lietuvoje, kurioje taip iš arti galite stebėti lėktuvus. Tai tikrai smagi ir įdomi vieta tiek patiems mažiausiems, tiek ir vyresniems vaikams. O ir daugeliui suaugusiųjų tai tikrai smagi pramoga. Bet ar žinojote, kad šalia šios aikštelės įrengta ir labai smagi žaidimų aikštelė. Garantuojame, kad laiką praleisite su visa šeima puikiai.

Kada vykti? Smagiausia, kad vyksta daug lėktuvų pakilimų ar nusileidimų. Rekomenduojame užeiti į Vilniaus oro uosto puslapį. Jame matosi realiu laiku keleivinių lėktuvų skrydžiai. O taip pat rekomenduojame puslapį Flightradar. Jame rodoma informacija ne tik apie keleivinius, bet ir krovininius ar techninius skrydžius.

Daugiau informacijos su tiksliomis lėktuvų stebėjimo aikštelės koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Namelis ant vištos kojelės

Šalia Merkinės, prie sankryžos į Alytaus pusę, ant kalnelio galima pamatyti namuką ant vištos kojelės. Tai ne muziejus ar vaikų žaidimų aikštelė kaip gali pasirodyti daugeliui. Tai Merkinės ugniagesių komandos poilsio-budėjimo vieta prižiūrint Dzūkijos miškus. Šalia namelio yra pavėsinė, lauko tualetas, todėl ideali vieta sustojimui. Visai netoli ir Merkinės piliakalnis ir Merkinės apžvalgos bokštas.

Vienintelės Lietuvoje plaukiojančios supynės ant Dusios ežero

Dusios ežere, netoli Metelių regioninio parko lankytojų centro, rasite vieninteles Lietuvoje plaukiojančios sūpynes. Garantuojame tokiose dar nesate supęsi.

Zuikių muziejus

Zuikių muziejus Sasnavos bendruomenės Zuikių muziejuje galima pamatyti apie 800 įvairiausių zuikučių mažiausias – vos 1 cm., didžiausias – 1 m. Daug įdomaus galima sužinoti apie Sasnavos miestelio pavadinimo atsiradimo istoriją. Muziejuje vyksta linksmi edukaciniai užsiėmimai, kurie pritaikomi įvairioms amžiaus grupėms. Čia galima nusifotografuoti zuikių foto ateljė, virtuvėje pagaminti zuikių meduolius, rankdarbių kambaryje – pagaminti ,,miego zuikutį“ ar kitą darbelį, žaisliuką su zuikučiais, šokti, mankštintis, kurti pasaką.

Daugiau informacijos su tiksliomis Zuikių muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Alytaus kraštotyros muziejus

Alytaus kraštotyros muziejuje saugoma beveik 100 tūkst. eksponatų – tai istorinė, etnografinė ir archeologinė medžiaga, patekusi į muziejaus fondus iš visų Pietų Lietuvos rajonų. Modernios ir interaktyvios ekspozicijos išradingai pasakoja krašto istoriją. Iš muziejaus prisiminimui galite parsisiųsti elektroninį atviruką. Čia vyksta edukaciniai užsiėmimai mokiniams ir suaugusiems. Lankytojų laukia interaktyvi etnografinė ekspozicija „Sodzius Dzūkijon“. Čia rasite dalelę Dzūkijos, kur skamba dzūkiška šnekta, dainos ir pasakos, kur nuramina ir vaikystės prisiminimus žadina kaimo garsai ir vaizdai.

Daugiau informacijos su tiksliomis Alytaus kraštotyros muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Meškų muziejus

Šis muziejus, įsikūręs Žemaitijos turizmo informacijos centre – tai unikali vieta Lietuvoje, kur surinkta per 3000 iš įvairios medžiagos, skirtingų dydžių ir formų meškų ir meškučių. Daugelis čia gyvenančių meškų turi savo unikalią istoriją, kurią perdavė juos čia apgyvendinę šeimininkai. Muziejaus idėja neatsiejama nuo Telšių krašto istorijos, kuri byloja, kad Meška – žemaičių simbolis. Čia apsilankę ne tik mažieji džiaugsis meškučių gausa, bet ir suaugusieji pajus nostalgiją apžiūrinėdami ne vieną dešimtmetį skaičiuojančius eksponatus.

Daugiau informacijos su tiksliomis Meškų muziejaus koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Stumbrynas Dzūkijos nacionaliniame parke

Dzūkijos nacionalinis parkas kviečia į stumbryną, įrengtą tarp Marcinkonių ir Zervynų. Naujajame stumbryne jau gyvena 10 stumbrų, tame tarpe ir keli čia gimę jaunikliai. Jame lankytojai nuo apžvalgos aikštelės gali stebėti stambiausius Europos žvėris ekspoziciniame aptvare.

Daugiau informacijos su tiksliomis stumbryno koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Miško muziejus „Girios aidas“

Miško muziejus „Girios aidas“ įkurtas originalios architektūros namelyje, apsuptame mišku. Muziejuje galima išvysti Lietuvos gyvūnų ir paukščių iškamšas, tautodailininkų darbus. Miško pasivaikščiojimo take aplink muziejų eksponuojamos medinės skulptūros, stogastulpiai, suoliukai ir kiti dekoratyvūs medžio drožiniai, kurių autoriai – žinomi šalies tautodailininkai A. Česnulis, S. Vaida, A. Lastauskas, A. Raugala, J. Videika ir kiti.

Daugiau informacijos su tiksliomis miško muziejaus „Girios aidas“ koordinatėmis „Kelionės su vaikais ®“ lankytinų vietų žemėlapyje.

Daugiau apie lankytinas vietas, kur pramogauti su vaikais, skaitykite Nemokamos įdomios vietos Lietuvoje vaikams, TOP25 atnaujintos ir naujos vietos Lietuvoje, TOP150 muziejų vaikams Lietuvoje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Alytaus jaunimo parkas, Alytaus lankytinos vietos, Atrandame Lietuvą, Atrask Lietuvą su vaikais ir Rasa, čiuožykla, čiuožyklos, Kelionė su kūdikiu, kelionė su vaikais, Kelionės su kūdikiu, kelionės su vaikais, Meškų muziejus, Miško muziejus, partnerystė, vaikų žaidimų aikštelės, žaidimas, žaidimų aikštelė, Žaidimų aikštelės, zuikių muziejus