Pramogos vaikams batutuose ir draugystė su alpakomis
Atostogos Lietuvoje: pramogos batutuose ir draugystė su alpakomis
Atostogos Lietuvoje: pramogos vaikams batutuose ir draugystė su alpakomis
2023-04-19

Atostogos Lietuvoje: pramogos batutuose ir draugystė su alpakomis

Jeigu svarstote, ką su šeima nuveikti šį savaitgalį, atvykite į Nemuno salą Kaune. 2023 m. balandžio 21-23 d. Kauno Žalgirio arenoje užsikurs pats geriausias ATOSTOGŲ LIETUVOJE vakarėlis, kuris kviečia keliauti po Lietuvą taip, kaip iki šiol dar niekada nekeliavote. Apsilankykite parodoje „Atostogos Lietuvoje“ 2023. Bilietus į parodą įsigykite iš anksto.

Atostogos Lietuvoje: pramogos batutuose ir draugystė su alpakomis. Šalia arenos bus ypač smagių pramogų mažiesiems lankytojams. Vaikams bus įrengtas įspūdingas Kakės Makės batutas. O kas myli gyvūnus – turės galimybę susidraugauti su švelniakailėmis Vokės Vingio alpakomis, o, kam pasiseks, ir pamaitinti jas. švelniakailės Vokės Vingio alpakos.

Vokės Vingio alpakos

Alpakų ūkio šeimininkai papasakos, kad Vokės Vingio alpakos gyvena Vilniaus mieste ir savo užburiančiu švelnumu ir skleidžiama gera energija kviečia šeimas, pavienius žmones apsilankyti alpakų edukacijoje. Joje sužinosite daugiau apie pačias alpakas, jų išskirtinumus, auginimo ypatumus. Patirsite ir artimą kontaktą, jas maitinant iš rankų. Apsilankymas pas Vokės vingio alpakas paliks neišdildomą įspūdį. Turėsite galimybę pasibūti gražioje gamtoje, pasivaikščioti paupiu ar pasidaryti mini pikniką pavėsinėje ant upės.

Parodos metu bus galima susiplanuoti nuostabią išvyką ir įsigyti bilietus alpakų lankymui Vokės vingio ūkyje, „Gimtadienio su alpakomis“ kuponus, dirbinius iš alpakų vilnos (mezginius, batų padukus, muiliukus su alpakų vilna), alpakų atributiką (žaisliukus, magnetukus).

Kakės Makės batutai

Na, o labiausiai nenustygstantys vietoje, galės išsidūkti ant Kakės Makės batutų, kuriuos ir kitas savo paslaugas pristatys parodos dalyviai „Emovements“. Jie pakvies vėl prisiminti vaikystę ir pasinerti į tikras emocijas užtikrinančią pramogą. „Emovement“ lankytojams papasakos apie Kakės Makės pasakų pasaulį, kuriame laukia dantukų fėjos erdvė, Netvarkos nykštuko kambarėlis, smagi čiuožykla ir kiti iššūkiai, taip pat 30 metrų ilgio, abejingų nepaliekantį, batutą, ir pristatys galimybę išsikviesti šią pasaką į savo šventės erdvę.

Ateikite ir pasinerkite į pramogas didžiausioje laisvalaikio ir turizmo parodoje „Atostogos Lietuvoje“ balandžio 21 – 23 dienomis Kauno Žalgirio arenoje!