Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke -
Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke
Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke

Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke

Didžiausiame Baltijos šalyse – Gaujos nacionaliniame parke – yra nuostabių gamtos turtų, įdomių poilsio parkų, atpalaiduojančių SPA centrų, didingų pilių ir dvarų bei įvairių tradicinių amatininkų dirbtuvių.  Straipsnyje Šeimos atostogos Gaujos nacionaliniame parke atrinkome ir pateikėme daugybę lankytinų vietų, pramogų, tinkamų su šeimoms su vaikais.

Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke – šiame straipsnyje susipažinkite su puikiomis šeimos poilsio vietomis ir šalia jų esančiomis šeimoms palankiomis nakvynės vietomis. Mėgaukitės ramiu poilsiu svečių namuose, vasarnamiuose ir puikiuose viešbučiuose, ragaukite latviškos ir europietiškos virtuvės patiekalus, poilsio SPA ir ramią gamtą už lango kiekvienu metų laiku.

Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke

Vaizdingas Siguldos miestas

Siguldos pilys žadina Jūsų vaizduotę, kaip riteriai, senovės gentys, kunigaikščiai ir princesės gyveno savo kasdienį gyvenimą gamtos persmelktame Gaujos slėnyje. Stebėkite kvapą gniaužiančius vaizdus nuo pilių bokštų ir Rojaus kalno, Šventės aikštės bei Imperatoriaus kėdės.

Kai gamta, saulėtekio ir saulėlydžio spalvos, žydinčios pievos, ryški ir auksinė medžių lapija įkvepia ir leidžia patirti teigiamų emocijų, kurios virsta menu ir kūryba. Čia, šalia Siguldos geležinkelio stoties esančiame Šviesos bokšte, atsipalaiduokite, sulėtinkite tempą ir mėgaudamiesi supančiu grožiu išgerkite puodelį arbatos ar kakavos, vietinių natūralių ledų. Bokšte yra penki aukštai, kiekvienas jų įrengtas savitu stiliumi: patogūs baldai, daug nuostabių interjero detalių, spiraliniai laiptai ir balkonas su vaizdu į miestą.

Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke

Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke

Užpildykite šeimos dieną greičiu, adrenalinu, varžybomis laisvalaikio parkuose, esančiuose Siguldos regione.

  • Laisvalaikio parke Rāmkalni – vaikų vairavimo mokykla, bungee batutai, kubilas, rogučių trasa ir dar daugiau!
  • Laser Tag Poligon – jaudinantis lazerių žaidimas įvairiose žaidimų zonose, didžiulis minotaurų labirintas, veiksmo paieškos žaidimas požeminiame bunkeryje.

Tyrinėdami Siguldos miestą, apsistokite viešbutyje „Santa” – nedideliame, jaukiame viešbutyje, įsikūrusiame Siguldos priemiestyje, kurio žavesys, aura ir natūralus grožis – gamtos apsuptyje. Rytais ir vakarais nuo rasos blizgančios skaisčiai žalios pievos, medžiai, suteikiantys prieglobstį čiulbantiems paukščiams, visu grožiu žydinčios ryškios gėlės ir aplinkinį grožį atspindintis ežeras. Kai viskas apgalvota, belieka tik mėgautis! Viešbutis „Santa” siūlo puikius patiekalus restorane ir atpalaiduojančią SPA zoną.

Svečių namai „Bucefāls” kviečia į ramų poilsį! Svečių namai įsikūrę gražiame rąstiniame pastate, kuriame medis – tradicinė latvių medžiaga ir nacionalinė vertybė – sukuria šiltą ir jaukią atmosferą. Čia svečiai gali neskubėdami maudytis baseine ir atsipalaiduoti saunoje bei karštoje džiakuzi. „Bucefāls” komplekse taip pat yra kavinė-baras. Čia galima susipažinti su tradicine latvių virtuve, ruošiama iš sezoninių ir pačių užaugintų ingredientų.

Viešbutis „Sigulda” kviečia Gaujos nacionalinio parko svečius istoriniame akmeniniame pastate, kuris kadaise priklausė kunigaikščiui Kropotkinui. Viešbučio „Sigulda” laisvalaikio komplekse yra sauna, garinė pirtis ir baseinas su masažo sistema. Po nuotykių kupinos dienos Siguldoje pasinerkite į gaivų vandenį arba atsipalaiduokite garinėje vonioje! Viešbučio „Sigulda” restoranas džiugina svečius gardžiais patiekalais, šviežiai pagamintais iš aukštos kokybės ingredientų.

Viešbutis „Aparjods” – etnografiniu stiliumi pastatytas viešbutis su natūraliomis medžio čerpėmis ir nendrių stogais, įsikūręs obelų sode – jūsų atostogų oazė. Čia šeimų laukia lepinanti sauna, lauko SPA pirtis ir burbulinė vonia. Restorane „Aparjods” paruošti puikūs latvių virtuvės patiekalai kiekvieno skoniui. Restoranas „Aparjods” pasižymi ypatinga, neapčiuopiama atmosfera, kurios neįmanoma atkartoti. Prie didelių ąžuolinių stalų maistu gali mėgautis ir gausios šeimos, ir draugų kompanijos, o nedidelę stiklinę terasą už židinio mėgsta poros.

Lygatnės kaimą supanti tyra gamta

Lygatnės kaimas žavi vingiuotais pėsčiųjų takais palei smiltainio uolas ir urvus, per žaliuojančius miškus, esančius tarp uolų. Viena įdomiausių Lygatnės lankytinų vietų yra Lygatnės gamtos takai. Tai didžiulis miškas, kuriame driekiasi daugiau kaip penki kilometrai pažintinių takų. Pamatykite autentišką Gaujos upės srovės panaudojimą! Nuo senų laikų Lygatnės keltas, naudodamas upės jėgą, per upę plukdė kaimo gyventojus ir jų svečius. Ir šiandien jis tebeveikia, dabar dar ir atnaujintas.

Netoli istorinio Lygatnės kaimo centro įsikūręs šeimos poilsio namas „Green Hill House”. Aplinkai ir svečiams draugiškame, mažai energijos naudojančiame name įrengti 3 miegamieji, jauki virtuvės zona, plati svetainė ir graži medinė pirtis sode. Kuriant poilsio namus šeimininkei buvo svarbi kiekviena detalė, todėl ji pastatui suteikė savo unikalią išvaizdą, kuri sukuria malonią atmosferą. Svetainės sienas puošia pačios šeimininkės tapyti paveikslai, o interjeras kruopščiai sukurtas neskubiam poilsiui atostogų namuose.

Reabilitacijos centras „Līgatnė” siūlo plačias sveikatinimo programas, lepinančius SPA centrus, pėsčiųjų maršrutus nuostabioje gamtoje palei Gaujos upę ir pasakų mišką, puikius viešbučio apartamentus, įskaitant šeimyninius kambarius. Reabilitacijos centro „Līgatne” teritorijoje svečiai taip pat gali aplankyti 9 metrų gylyje po žeme esantį bunkerį. Galimos ekskursijos su gidu ir realybės žaidimas „Objektas X”.

Tarp įspūdžių kupino Līgatnės kaimo ir romantiško Cėsio miestelio įsikūrę saulėti šeimos svečių namai „The Sweetest Home”. Čia susijungia du ypatingi dalykai, kurių ieško kiekvienas – meilė ir namai. Nė vieno iš jų negali būti per daug, o abu kartu yra kiekvieno iš mūsų laimės formulė. Čia įsikurkite mielame 2 aukštų šeimos lizdelyje, leiskite dienai virsti žvaigždėtu dangumi papuošta naktimi ir mėgaukitės senovine pirtimi, malkomis kuriama pirties šiluma ir beržo šakelių pirties šluotų prisilietimais prie odos.

Romantiškas Cėsis

Cėsis – tai romantiškas senamiestis, žali miesto parkai ir viduramžių pilis. Čia BMX trasa, žaidimų aikštelė ir riedlenčių parkas visai dienai suburia vaikus ir paauglius. Cėsio viduramžių pilis yra parengusi specialią šeimų užduočių programą ir jaudinančią multimedijos istoriją viename iš pilies bokštų.

Pačioje senamiesčio širdyje apsistokite nakvynei H. E. Vanadziņš House Hotel dizaino apartamentuose. Pirmajame viešbučio aukšte arba vidiniame kieme mėgaukitės puikiais restorano patiekalais, atskleidžiančiais Cėsio ir Šiaurės skonį. Viešbutį „H.E. Vanadziņš House Hotel” supa istorinė grindinio gatvelė, papuošta šviesos stygomis, viduramžių architektūra, Švento Jono bažnyčia ir mielomis mažomis kavinukėmis.

Gaujos nacionaliniame parke yra įspūdingas skaičius smiltainio atodangų, uolų ir urvų. Čia, Cėsio apylinkėse, aplankykite didingas Ērgļu (Erelių) uolas, nuo kurių atsiveria pasakiškas vaizdas į nesibaigiančius miškus, Gaujos upę, nedidelį smėlio paplūdimį ant upės kranto ir gražią pačios uolos skardį.

Liepos dvare mėgaukitės gamtos ramybe. Čia yra senas parkas, liepų alėja ir nuostabi tvenkinių kaskada. Pasiimkite fotoaparatą, teptukus ir dažus – pasinerkite į dvaro istoriją ir mėgaukitės kūrybingu meniniu poilsiu. Liepos dvare siūlomi jaukūs ir elegantiški, gamtos pojūčiu alsuojantys kambariai bei gardūs pusryčiai, ruošiami naudojant kaimyninių ūkių ir mūsų ekologinio ūkio produktus.

Anna Design & SPA viešbutis – puiki vieta apsistoti, jei be Gaujos nacionalinio parko tyrinėjimo ieškote poilsio ir atsipalaidavimo. Viešbutyje esanti SPA zona yra tikras išskirtinumas. Mažiesiems skirta nedidelė pasakų vieta – vaikų žaidimų kambarys viršutiniame aukšte. Čia šeima gali mėgautis lėtais pasivaikščiojimais alėja ir palei ežerą.

Glampingas „Laikykitės laukiniai ir laisvi” paslėptas Vidžemės aukštumos lobis leidžia šeimai padovanoti brangų laiką vienas kitam ir sau. Čia kupolinė palapinė maloniai šildoma malkomis kūrenama krosnele. Joje yra dvigulė lova, vaikiška lovelė ir stalas. Maistą ruoškite ant gyvosios ugnies, o produktus laikykite šaltai šaldytuve. Šildymasis pirties palapinėje pavers jūsų viešnagę nepamirštamą, šią patirtį rekomenduojame visiems… Sušilkite ir pasinerkite į minkštą miško ežero vandenį. Tyrinėkite tyrą gamtą su SUP ir dviračiais.

Gaujos nacionalinis parkas

Gaujos nacionalinis parkas įkurtas 1973 m. Parkas užima daugiau kaip 90 000 ha plotą ir saugo gražiausią Gaujos upės slėnio dalį. Gaujos nacionaliniame parke yra daugiau kaip 500 kultūros ir istorijos paminklų – nuo senovinių kalnų tvirtovių ir viduramžių akmeninių tvirtovių iki bažnyčių, dvarų, vandens ir vėjo malūnų bei kitų archeologijos, architektūros ir meno paminklų.

Daugiau informacijos apie atostogų galimybes Gaujos nacionaliniame parke rasite Gaujos nacionalinio parko turizmo asociacijos interneto svetainėje.

Gauja National Park Tourism Association
Lielā iela 30, Ieriķi, Drabešu pagasts, Amatas novads, LV-4139
Mob. +371 28658900
info@entergauja.com | www.entergauja.com | EnterGauja Facebook | EnterGauja Instagram

Kur dar keliauti ir pramogauti Latvijoje skaitykite mūsų paruoštas apžvalgas ir GIDUS.

Kopijuoti ir naudoti be autorių leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Latvijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LATVIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Latvijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
apgyvendinimas, Apgyvendinimas šeimoms Gaujos nacionaliniame parke, Gaujos Nacionalinis parkas, Latvija su šeima, Latvija su vaikais, Latvija vaikams, nakvynė, nakvynė su vaikais Cėsyje, nakvynė su vaikais Siguldoje, reklama, rudens kelionės į Latviją, spa, viešbučiai