TOP10 viešbučių Egipte šeimoms su vaikais - Kelionės su vaikais
TOP10 viešbučių Egipte šeimoms su vaikais
2022-11-15

TOP10 viešbučių Egipte šeimoms su vaikais

Egiptas – puiki atostogų kryptis su vaikais rudens, žiemos ir ankstyvo pavasario metu. Puikus klimatas, šilta jūra, poilsiui su vaikais pritaikyti viešbučiai ir svarbiausia tik 4-5 valandos lėktuvu nuo Lietuvos.

Remdamiesi atostogavusių tėvų rekomendacijomis atrinkome Jums TOP10 viešbučių Egipte šeimoms su vaikais: 5 Hurgadoje ir 5 Šarm el Šeiche.

TOP5 viešbučiai Hurgadoje

Pickalbatros Jungle Aqua park

Poilsio kompleksas „Jungle Aqua Park“ yra tikras vandens pramogų parkas su 21 baseinu ir 35 vandens čiuožyklomis. Čia veikia vaikų klubas, įrengti baseinai vaikams. Atstumas nuo oro uosto autobusu vos 30 min.

Čia atostogavę tėvai puikiai įvertino vandens pramogas ir veiklas vaikams. Taip pat gražią aplinką ir puikų aptarnavimą bei puikiai veikiantį belaidį nemokamą internetą.

PICKALBATROS JUNGLE AQUA PARK

PICKALBATROS JUNGLE AQUA PARK

Sunrise Garden Beach resort&spa

Viešbutyje įrengtas naujas vandens parkas su 8 čiuožyklomis ir vaikų zona. Čiuožyklos pritaikytos ir mažiesiems. Viešbutis yra už 13 km nuo Hurgados tarptautinio oro uosto, tad kelionė tikrai neužtruks.

Čia atostogavę tėvai su vaikais puikiai įvertino maisto pasirinkimą ir jo kokybę tiek vaikams, tiek suaugusiems. Taip pat šaltuoju sezonu šildomus baseinus ir labai tvarkingą paplūdimį.

SUNRISE GARDEN BEACH RESORT & SPA

SUNRISE GARDEN BEACH RESORT & SPA

Sentido Mamlouk Palace

Labai tvarkingas ir išskirtinio rytietiško dizaino viešbutis. Apsistojus šiame viešbutyje galima naudotis ir viešbučio Sunrise Garden Beach Resort & SPA viešbučio teritorija. Viešbučio teritorijoje įrengtos vandens čiuožyklos ir 2 dideli lauko baseinai, kuriuos supa sodas. Atstumas iki Hurgados oro uosto – 13 km.

Čia poilsiavusios šeimos puikiai įvertino viešbučio aplinką ir sodus, nepriekaištingą maistą ir puikią animaciją vaikams.

SENTIDO MAMLOUK PALACE

SENTIDO MAMLOUK PALACE

Picalbatros Aqua park

Poilsio komplekse yra didelis baseinas su vandens čiuožyklomis bei šildomas baseinas. Apsistoję čia galite naudotis vandens pramogų parku ir viešbutyje „Aqua Blu Resort“.

Čia atostogavę tėvai puikiai įvertino viešbučio tvarką ir švarą, didelį maisto pasirinkimą vaikams, taip pat šviežių daržovių ir vaisių gausą. Viešbutis įsikūręs toliau nuo paplūdimio, į kurį veža nemokami autobusai.

PICALBATROS AQUA PARK

PICALBATROS AQUA PARK

Jaz Aquamarine

Viešbutis įsikūręs privačiame paplūdimyje su nardymo klubu. Šalia viešbučio – koralinis rifas. Vaikų ir tėvų džiaugsmui – 20 baseinų, 3 vandens pramogų parkai ir daugybė restoranų bei barų.

Čia atostogavusios šeimos puikiai įvertino animaciją vaikams, itin tvarkingą viešbučio teritoriją, paslaugų personalą ir itin skanų maistą.

JAZ AQUAMARINE

JAZ AQUAMARINE

TOP5 viešbučiai Šarm el Šeiche

Albatros Aqua blue resort

Viešbutis priklauso vandens pramogų parkui „Aqua Park City“, kuriame yra 450 metrų ilgio kavinių ir parduotuvių alėja, 2 baseinai, 3 vaikų baseinai ir 32 skirtingos vandens čiuožyklos. Iš viešbučio svečiai nemokamai vežami į privatų viešbučio „Albatros“ paplūdimį.

Šeimoms skirtą viešbutį puikiai įvertino dėl itin draugiško personalo, kokybiško ir skanaus maisto bei pramogų gausos.

ALBATROS AQUA BLUE RESORT

ALBATROS AQUA BLUE RESORT

Royal Albatros Moderna

Moderniai ir stilingai įrengtas viešbutis su išpuoselėta teritorija ir puikiai šeimų poilsiui išvystyta infrastruktūra. Viešbučio teritorijoje yra vandens pramogų parkas. Viešbutis siūlo didelį „a la carte” restoranų ir barų pasirinkimą. Pramogos ir animacija pritaikytos ne tik mažiausiems atostogautojams, bet ir paaugliams. Viešbutis įsikūręs vos 17 km nuo Šarm el Šeicho tarptautinio oro uosto.

Čia atostogavusios šeimos viešbutį vertina, kaip puikiai pritaikytą šeimos poilsiui, su puikiai išvystyta pramogų ir paslaugų pasiūla bei skaniu ir kokybišku maistu.

ROYAL ALBATROS MODERNA

ROYAL ALBATROS MODERNA

Rixos premium Seagate

Premium klasės ir labai lietuvių turistų vertinamo tinklo viešbutis. Viešbutis – pirmoje viešbučių eilėje Nabq bay įlankoje, šalia koralinio rifo. Antroji viešbučio linija orientuota į šeimas su vaikais, nes yra vandens pramogų parkas, atrakcionai, žaidimų kambariai ir erdvūs šeimyniniai numeriai. Viešbutis įsikūręs vos 9 km. nuo oro uosto, tad kelionė po skrydžio neprailgs. Viešbutis turi nuosavą smėlio paplūdimį. Ieškantiems išskirtinumo ir privatumo – verslo klasės išskirtinė (VIP) poilsio zona, kelios paplūdimio užkandinių alėjos ir 9 barai.

Atostogavusios šeimos puikiai vertina viešbutį dėl nuostabios animacijos ir programų, kokybiškų paslaugų ir skanaus maisto.

RIXOS PREMIUM SEAGATE

RIXOS PREMIUM SEAGATE

Jaz Mirabel beach resort

Viešbutis įsikūręs Naama įlankoje, į kurią nemokamai veža viešbučio autobusas. Viešbutyje yra 6 baseinai, puikus vandens parkas ir SPA centras. Žiemos metu viešbutyje didelis šildomas lauko baseinas ir 5 čiuožyklos bei vaikų baseine įrengtos 3 mini čiuožyklos. Šarm el Šeicho tarptautinis oro uostas vos 10 minučių kelio iki viešbučio.

Šeimos puikiai įvertino viešbučio didelę sutvarkytą teritoriją, paslaugų personalą ir itin skanų maistą.

JAZ MIRABEL BEACH RESORT

JAZ MIRABEL BEACH RESORT

Sultan Gardens resort

Viešbutis įsikūręs Shark’s Bay kurortinėje zonoje. Turi privatų paplūdimį su molu ir koralų rifu. Viešbutis puikiai žinomas visame kurorte, turi eko sertifikatą. Viešbutis turi privatų smėlėtą paplūdimį, o iš 5-ių palmėmis apsodintų gėlo vandens baseinų atsiveria Tirano salos panorama. Vaikams įrengtos vandens čiuožyklos ir puiki žaidimų aikštelė. Vaikų klube organizuojami užsiėmimai įvairaus amžiaus vaikams. Tėveliams norintiems pailsėti nuo šurmulio veikia tik suaugusiesiems skirtas baseinas su baru.

Atostogavusios šeimos puikiai vertina viešbutį dėl tvarkingos ir didelės teritorijos, įspūdingo šalia viešbučio esančio rifo, skanaus ir europiečiams pritaikyto maisto bei puikios animacijos.

SULTAN GARDENS RESORT

SULTAN GARDENS RESORT

Kurį kurortą rinktis? Hurgadą ar Šarm el Šeichą?

Hurgada – vienas iš populiariausių Raudonosios jūros kurortų, kuris iš nedidelio pamario kaimelio, palyginti per trumpą laiką, tapo turistų meka. Vietovė pasižymi sausu dykumų klimatu, dėl to lengviau pakeliamas karštis ir poilsiautojai čia gerai jaučiasi ištisus metus. Skirtingai nei daugelyje kitų kurortinių Egipto vietovių, Hurgados gatvėse gyvenimas verda ištisą parą, tad jei ieškote naktinių linksmybių, tuomet Hurgada – būtent jums.

Šarm El Šeichą rekomenduojame rinktis tiems, kurie planuoja pažintines ekskursijas. Šarm El Šeicho kurortas yra bene arčiausiai Kairo. Šį kurortą rekomenduojame rinktis tiems, kurie vertina pasyvų poilsį, saulės ir jūros malonumus. Šis kurortas – puiki vieta išbandyti nardymą, mat pakrantėje daugybė rifų.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.