Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį - Kelionės su vaikais
Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį
Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį
2024-02-08

Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį

Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį. Vasario 10 dieną VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kviečia didelius bei mažus vykti Siauruku į žiemos išlydėjimo ir pavasario sutikimo šventę – Užgavėnes!

Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį

Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį ir žada daug linksmybių tiek vaikams, tiek susuagusiems. „Tradicinėje Siauruko šventėje organizuojamoje Rekstino miške kursim laužą, deginsim Gavėną, skanausim tradicinį Užgavėnių valgį blynus, šoksim, dainuosim, linksmi būsim. Kaip visada vyks gražiausios Užgavėnių kaukės rinkimai, tad kviečiame pasipuošti ir vykti kartu“, – kviečia VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.  

Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį

Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį

Užgavėnių šventės programa

Užgavėnių traukinio kelionės dalyvių laukia persirengėlių paradas, gražiausios kaukės rinkimai, humoristinė Kanapinio ir Lašininio dvikova, žaidimai ir konkursai, dovanos bei Gavėno deginimas. Visi šventės dalyviai bus vaišinami blynais.

Linksmą nuotaiką keleiviams garantuos gyvo garso grupė „Tenoras“ ir smagi renginio vedėja.  

Užgavėnių kelionė Siauruku vyks vasario 10 d. (šeštadienį). 12 val. Siaurukas pajudės iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties, 12.40 atvyks į Rekstino mišką, ir 15.30 val. grįš į Panevėžį.

Užgavėnės 2024 su vaikais

Užgavėnės 2024 su vaikais

Garantuojame vaikams patiks ne tik šventės programa, bet ir pati kelionė Siauruku. Mes labai mėgstame Siauruko organizuojamus renginius – visuomet dalyvaujame Kalėdiniame Siauruke, o šiemet keliavome ir Monstrų ir siaubo traukiniu.

Labai rekomenduojame aplankyti ir Siaurojo Aukštaitijos geležineklio muziejų. Muziejaus teritorijoje gausu senųjų riedmenų, menančių įvairius siauruko istorijos laikotarpius. Dideli raudonų plytų mūrai – siauruko depas, kuriame iki šių dienų vyksta įvairūs siauruko remonto darbai, išlikę ir naudojami autentiški darbo įrankiai, staklės. Smagioji muziejaus dalis vaikams – pasivažinėjimas senąja geležinkeliečių transporto priemone – rankine drezina.

Užgavėnes taip pat kviečiame švęsti ir Rumšiškėse. Daugiau informacijos rasite straipsnyje Užgavėnės Rumšiškėse 2024.

Šiemet į Užgavėnių renginius kviečia ir Trakai. Trakuose šiemet vyks ir ilgiausios Užgavėnės. Apie Užgavėnių šventę Trakuose skaitykite straipsnyje Užgavėnės Trakuose.

Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Kur švęsti Užgavėnes, Siaurukas, Siaurukas kviečia į Užgavėnių šventės traukinį, Užgavėnės 2024, Užgavėnės Lietuvoje, Užgavėnės su šeima, Užgavėnės su vaikais, Užgavėnių renginiai Lietuvoje, Užgavėnių šventė, Užgavėnių traukinys