Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne - Kelionės su vaikais
Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne
Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne
2024-06-11

Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne

Ar įsivaizduojate savo tobulą rytą – lėtą, alsuojantį ramybe, leidžiantį užuosti tyrą gamtos orą. Kai apima jausmas, kad širdis pati dainuoja? Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne – tai unikalaus grožio vieta šeimų poilsiui, aktyvaus laisvalaikio mylėtojams, smagiems draugų susibūrimams ar įvairioms šventėms, stovykloms. Čia laikas tiesiog ištirpsta – atsipalaidavime, susiliejime su gamta, ilguose pokalbiuose su draugais.

Utenos rajone, ant Minčios upelio kranto įsikūręs vandens malūnas, kviečia susipažinti su išskirtiniu Lietuvos kultūros paveldo objektu ir patirti tikruosius poilsio ir pramogų malonumus! Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne – tai tikrai daugiau nei tikitės!

Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne

Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne

Poilsis ir pramogos šeimai bei draugams Minčios vandens malūne

Norisi pabėgti nuo varginančio miesto šurmulio? Išbandykit Minčios vandens malūno siūlomas pramogas gamtoje su savo artimaisiais ir draugais: plaukimas baidarėmis, žvejyba, gurmaniškas piknikas, o gal nepamirštamos maudynės upelio vandens kaskadoje?!

Minčios vandens malūno šeimininkai suplanuos bei pasirūpins gardžiausio maisto tiekimu piknikui gamtoje, o po visų dienos malonumų pakvies atsipalaiduoti pirtyje. Galbūt pirmą kartą gyvenime pajausite, ką reiškia ant įkaitusio kūno krentantis tyras upelio kaskados vanduo?

Nuotykių mylėtojai ir aktyvaus laisvalaikio gerbėjai galės leistis pažintiniais takais: pakeliauti Ažvinčių – Minčios giria, kuri yra viena seniausių ir didingiausių Lietuvoje! Praeiti vaizdingais kaimeliais, kvepiančiais pušynais, supažindinti vaikus su girioje gyvenančiais gyvūnais ir augančių medžių gausa.

Grybų ir uogų mėgėjai šalia esančiame miške ir pievuose galės iki valios rasti įvairiausių gėrybių. O kur dar įvairiausių rūšių augmenija – garantuojame, jog tikrai galėsite mėgautis gamtos grožiu ir dovanomis.

Po malonaus dienos nuovargio, pasirūpinkite nakvyne Minčios vandens malūno svečių namuose. Patikėkit, miegas čia ramus ir saldus kaip bičių medus!

Asmeninės šventės Minčios vandens malūne

Šventes reikia švęsti! Taip, kad prisiminimai liktų visam laikui! Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai ar kitos progos mūsų erdvėje leis mėgautis privatumu, gamtos apsuptimi, išskirtiniu dėmesiu. Jums nereikės sukti galvos dėl smulkmenų: šeimininkai pasirūpins estetišku salės dekoru, maistu, muzi-ka bei pramogomis. Svečiams nebus kada nuobodžiauti, nes įtraukiančių veiklų Minčios vandens malūne – visa galybė.

Tad pasiruoškit – bus „duonos ir žaidimų“!

Misija – surasti tobulą vietą įmonės kolektyvo šventei ar išvykai, stovyklai ar jogos retritui: Įmanoma!

Pabusti ir užmigti klausantis gamtos muzikos. Atpalaiduoti kūną ir sielą jogos praktikose. Suorganizuoti išskirtinę stovyklą suaugusiems! O gal suorganizuoti įsimintiniausią Jūsų įmonės kolektyvo šventę ar vasaros išvyką? Visa tai ir dar daugiau galime pasiūlyti įvairaus pobūdžio renginių, išvykų, poilsio ir jogos retritų organizatoriams bei įmonėms.

Kodėl Minčios vandens malūnas tobula vieta tokiam renginiui?

 • Švieži pusryčiai
 • Jogos sesija prie upelio vandens kaskados
 • Salė dirbtuvėms, užsiėmimams
 • Išskirtinė degustacija stovyklos dalyviams
 • Dienos plaukimas baidarėmis ar irklentėmis
 • 30 km žygis aplink Minčios žiedą
 • Pirties ir kubilo malonumai
 • Nakvynė palapinėse arba svečių namuose

Skamba kaip tobulas planas, tiesa? Susisiekite su nuostabiais malūno šeimininkais ir jie jau pasistengs, kad įspūdžių užtektų metams į priekį!

Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne – ką ten rasite?

Sodyba poilsiui

Minčios vandens malūno sodyba puikiai tiks mėgautis gamtos ramybe, vandens bei aktyvaus laisvalaikio pramogomis ir grynu miško pušų oru.

Turėsite galimybę džiaugtis erdviomis patalpomis, mėgautis pirties ir vandens kaskados malonumais, plaukioti baidarėmis ar irklentėmis, smagintis romantiškais vakarais prie laužo.

Svečių namai

Minčios vandens malūno svečių namuose laukiami svečiai, kurie ieško ramaus poilsio.

Nakvynė palapinėse ir kemperiuose

Minčios vandens malūno teritorijoje jūs galite apsistoti su palapinėmis ir kemperiais.

Sodyboje yra visi patogumai: geriamas vanduo, pavėsinė, tualetai, laužavietė ir šašlykinė su ieš-mais bei malkomis, pagal poreikį galima pasinaudoti šaldytuvu ir virduliu.

Salė ir švenčių erdvė

Minčios vandens malūno didžioji salė yra puiki vieta susitikimams bei Jūsų šventėms. Jaukiems susitikimams bei užsiėmimams ir mažesnėms šventėms siūloma Mažoji salė bei dar kelios jaukios erdvės.

Pramogos ir paslaugos

 • Degustacijos ir piknikai: pasirinkite, kokios degustacijos pageidausite ir viskuo pasirūpins malūno šeimininkai. Degustacijos metu sužinosite produktų istoriją, gamybos procesus ir mėgausitės dar neatrastais skoniais.
 • Pirtis: tai puiki proga pabėgti nuo kasdienybės, atkurti jėgas ir praleisti kokybišką laiką su šeima ar draugais.
 • Kubilas: puikiai atsipalaiduosite nuo rūpesčių, streso ir greito gyvenimo tempo.
 • Vandens kaskados: maudynės itin švariame, iš girios raistų ištekančiame Minčios upelio kaskados vandenyje.
 • Baidarių nuoma: plaukimo maršrutas “Minčia – Ginučiai” ypatingai vaizdingas ir įdomus. Galėsite pasirinkti trumpesnį maršrutą su išskirtiniu gamtos kraštovaizdžiu. Šeimininkai pasirūpins ir baidarėmis, ir transportu, ir Jūsų saugiu plaukimu, kuris pritaikytas ir šeimoms su vaikais ar net augintiniais.
 • Irklentės: ši veikla leidžia išlaikyti kūno pusiausvyrą ir grakščiai slysti ramiu vandeniu, tokiu būdu gaunate fantastišką treniruotę.
 • Žvejyba: Jums bus suteikta valtis patogiam plaukimui.
 • Dviračiai: išbandykite vaizdingus dviračių maršrutus. Sodyboje yra keli dviračiai svečiams, tačiau bus patogiau, jei pasirūpinsite savo transporto priemonėmis.
 • Skrydis oro balionu – užsisakykite skrydį virš gražiausių vietų!

Kodėl verta rinktis poilsį ir pramogas Minčios vandens malūne?

Nes tai nėra įprasta ir kasdieniška aplinka. Tai vieta, pasakojanti ypatingą istoriją, turinti stiprią energetiką ir užburiančio grožio gamtą. Nes čia randi tai, ko ieškojai. Išvažiuoji laimingesnis, geresnis, sustiprinęs ryšį su šeima, draugais ir kolegomis! Čia supranti, kas yra harmonija tarp žmogaus ir gamtos. Čia esi vienu žingsniu arčiau tikros ramybės ir atsipalaidavimo!

Šiandieniniame skubančiame pasaulyje, didžiausia prabanga tampa visiškai paprasti dalykai. Sugrįžimas į gamtą. Į save. Į artimesnį santykį su brangiais žmonėmis. Pabėgimas ten, kur mažiau civilizacijos, daugiau prasmingo laiko su artimaisiais.

Atvykite į Minčios vandens malūną! Pažadame, jog čia surasit daugiau nei ieškojote!

Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne

Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne

Minčios vandens malūno kontaktai

Minčios vandens malūno interneto svetainėje rasite daugiau informacijos apie šią nuostabią vietą.

Naujienas rasite Minčios vandens malūno Facebook paskyroje ir Instagram paskyroje.

Susisiekite telefonu +37067623716, el. paštu minciosvandensmalunas@gmail.com

Minčios malūną rasite Utenos rajone, Minčios kaime.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Išskirtinė vieta gamtoje, Išskirtinis interjeras, kaskados, kubilas, moterų stovyklos, pirtis, Poilsis arčiau gamtos, poilsis gamtoje, Poilsis ir pramogos Minčios vandens malūne, poilsis sodyboje, poilsis su šeima, Poilsis su vaikais, poilsis Utenoje, reklama, retritai, stovyklos, unikali vieta Lietuvoje, Utena, Vandens pramogos, vieta įmonės renginiui, vieta kolektyvo šventei, vieta poilsiui gamtoje, vieta stovyklai, vieta šventei