Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams - Kelionės su vaikais
Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams
Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams
2023-09-07

Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams

Pasaulis sparčiai keičiasi, o su juo – ir mūsų gyvenimo būdas bei vaikų mokymosi modeliai. Jūsų šeima nusprendė keliauti aplink pasaulį? O galbūt turite darbą, kuris reikalauja dažnai keisti gyvenamą vietą? Galbūt tiesiog renkatės žiemoti šiltesniuose kraštuose? O galbūt tiesiog gyvenate ne Lietuvoje, tačiau norite, jog Jūsų vaikai mokėtų lietuvių kalbą?

Nuotolinis mokymas ir įvairūs virtualūs užsiėmimai vaikams – puikus sprendimas, kuris padeda užtikrinti, kad keliaujantys ir ne Lietuvoje gyvenantys vaikai gautų kokybišką švietimą, nepriklausomai nuo jų buvimo vietos. Jūsų patogumui atrinkome sėkmingai veikiančius nuotolinius lituanistinius mokymus, virtualias mokyklas ir netgi nuotolinius būrelius bei užsiėmimus.

Nuotolinis lituanistinis mokymas

Virtuali mokykla “Pažink.Išmok.Tobulėk”

Virtuali mokykla “Pažink.Išmok.Tobulėk” – tai nuostabi galimybė kokybiškai mokytis lietuvių kalbos, kad ir kur gyvenate – mokslai vyksta per ZOOM platformą jūsų kompiuteryje, planšetėje ar telefone. Šioje mokykloje vaikai galės lavinti ir matematikos įgūdžius lietuvių arba anglų kalbomis.

Svarbu ir tai, jog ši mokykla ir jos programa yra pripažinta ir patvirtinta oficialių Lietuvos institucijų. Virtuali mokykla “Pažink.Išmok.Tobulėk” oficialiai registruota Švietimo ir mokslo institucijų registre nuo 2020 m. ir vykdo lituanistinio švietimo integruotą programą visame pasaulyje. Mokiniai turi galimybę būti oficialiai registruoti Mokinių registre! Tad jei svarstote kada nors grįžti ir leisti vaikus į mokyklą Lietuvoje, mokslai šioje virtualioje mokykloje padės sulyginti jų lietuvių kalbos žinias su jų bendraamžių Lietuvos mokyklose.

Kodėl virtuali mokykla “Pažink.Išmok.Tobulėk”:

 • Pamokos, nors ir vykdomos online, tačiau vyksta realiu laiku ir užtikrinant didelį interaktyvumą, mokinių įsitraukimą, diskusijas. Pamokos vyksta kartą per savaitę, tad jos neapsunkina kasdienės vaiko rutinos.
 • Vaikai mokosi pagal lituanistinio švietimo integruotą programą, todėl vaikai išvykę į Lietuvą puikiai adaptuosis ir turės atitinkamas žinias ir įgūdžius.
 • Pamokas veda kvalifikuoti pedagogai, turintys aukštąjį išsilavinimą. Jie dalyvauja lituanistinėse studijose Lietuvoje.
 • Suteikiamos nemokamos vaizdo konsultacijos tėveliams, kad susipažintų su mokymosi sistema, pamokos struktūra, o specialistai atsako į jiems svarbius klausimus.
 • Mokinių progreso įvertinimas kiekvieno semestro pabaigoje. Aptariama vaiko pažanga ir tolimesni veiksmai.
 • Programos metu veikia visų vaikučių dievinamas ,,Smalsučių klubas”, kuriame vaikai turi nemokamas edukacines veiklas, susitikimus su svečiais iš viso pasaulio.
 • Norintiems ar dar tik svarstantiems užsiregistruoti tėveliams ir jų vaikams yra suteikiama NEMOKAMA konsultacija, kurios metu specialistai patikrina vaiko žinias ir aptaria mokymosi planą.

Skaitykite mūsų paruoštą rekomendacinį straipsnį ir sužinokite dar daugiau apie šią mokyklą – Virtuali mokykla pasaulio lietuviams.

Daugiau informacijos apie virtualią mokyklą galite rasti  “Pažink.Išmok.Tobulėk” internetinėje svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose. 

Virtuali lituanistinė mokyklėlė PASAKA

Viena didžiausių virtualių lituanistinių mokyklų, kurioje mokosi daugiau nei 600 vaikų nuo 2 iki 16 metų. Šio rudens naujiena – grupė 13-16 metų paaugliams!

Kuriama pasaulio lietuvių bendruomenė, kuri jungia vaikus ir tėvus iš visų pasaulio kampelių, kviečiami susitikti virtualiuose susitikimuose su rašytojais, lingvistais, o kiekviena šeima kurso metu gauna ir individualią konsultaciją su logopede, jei tik yra tam poreikis.

Pasakos bendraįkūrėja ir ugdymo vadovė Eglė baigė bakalauro ir magistro kalbotyros studijas Jorko ir UCL universitetuose, gilinosi į vaikų kalbos įsisavinimo ir antros kalbos mokymosi teorijas, tyrė dvikalbystės ypatumus. Šios žinios Eglei padeda suburti profesionalią ugdymo komandą, kuri padeda pasaulio lietuvaičiams lavinti lietuvių kalbą smagiai, efektyviai ir kokybiškai.

Kodėl Pasakos mokyklėlė patiks Jums ir Jūsų vaikams:

 1. Mokomasi žaidžiant – dinamiškos ir interaktyvio pamokos. Vaikai per pamokas kalba, žaidžia, vaidina, juda, žiūri, klauso, galvoja, veikia.
 2. Pamokos vyksta on-line ZOOM platformoje. Su vaikais dirba pedagogai, tėveliai nėra atsakingi už informacijos perdavimą vaikams ir mokymą.
 3. Grupės skirstomos ne tik pagal amžių, bet ir kalbos mokėjimo lygį – taip vaikai geriausiai atsiskleidžia ir efektyviausiai mokosi. Į mokyklėlę priimami ir tokie vaikai, kurie nemoka ar prastai moka lietuvių kalbą.
 4. Pamokų programos kuriamos profesionalių lingvistų bei lituanistų.
 5. Pamokas veda profesionalūs, inovatyvūs ir pedagoginį išsilavinimą turintys mokytojai, kurie tobulinasi seminaruose ir mokymuose.
 6. Asmeninis dėmesys ir nedidelės grupės. Kurso grupėse dalyvauja tik iki 5 mokinių.
 7. Pasaka vaikus kviečia į įdomius virtualius susitikimus su kūrybingais žmonėmis iš Lietuvos! Kas gali būti smagiau, nei lavinti lietuvių kalbą tyrinėjant ir pažįstant Lietuvos kultūrą?
 8. Nuolaidos: jeigu vienos šeimos vaikai mokosi tos pačios grupės lygyje, antram vaikui taikoma 50 % nuolaidą.
 9. Kiekvieno kurso pradžioje norintiems prisijungti siūloma išbandyti pamoką nemokamai.

Registruokitės jau dabar!

Daugiau informacijos apie virtualią mokyklą galite rasti Pasakos internetinėje svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose.

Pasaulio lietuvių mokykla „PALIMO“

Virtualioje „PALIMO“ mokykloje pamokos yra suplanuotos taip, kad pamokų laikas būtų patogus skirtingo amžiaus ir kalbos lygio vaikams, kad ir kur jie gyventų. Mokytojai naudoja tik naują medžiagą, modernius mokymo metodus.

Pasaulio lietuvių mokykla „PALIMO“ siūlo šias mokymo programas :

 1. Lietuvių kalbos pamokos grupėse. Mokysitės ne tik pažinti kalbą, tačiau ir literatūrą bei kultūrą. Skaitysite, rašysite ir kalbėsite! Pamokos skirtos ir pradedantiesiems, ir vidutinio lygio, ir pažengusiems vaikams. Galimos privačios pamokos. Pamokos vyksta lietuvių kalba.
  Pradinis lygis: grupė 4-6 metų vaikams
  Vidutinis lygis: grupės 7-9 metų vaikams bei 10-13 metų vaikams
  Nuo rugsėjo mėnesio bus galima užsiregistruoti ir į kitų amžiaus grupių ar lygių pamokas.
 2. Individualios lietuvių kalbos ir istorijos pamokos.
 3. Individualios pamokos anglų kalba. Anglų kalba gali būti vedamos individualios lietuvių kalbos pamokos.

Kaip vyksta pamokos Pasaulio lietuvių mokykloje?

 • Pamokos vyksta vieną kartą per savaitę grupėse po 12 vaikų, suskirstytų pagal amžiaus grupes ir kalbos lygius.
 • Pamokų trukmė yra 45 min. Pamokos vyksta ZOOM platformoje.
 • Pamokų metu mokytojas visada yra įsijungęs kamerą, to prašoma padaryti ir vaikų.
 • Kiekvienai pamokai galite pasirinkti jums patogiausią iš siūlomų grupių laikų darbo dienomis ir savaitgaliais.

Prieš užsisakant individualias ar grupių pamokas būtina kreiptis į mokyklos administraciją parašius elektroniniu paštu info@palimo.lt arba užpildžius formą puslapyje.

Be to, mokykla teikia ir lietuvių kalbos, anglų kalbos ir istorijos korepetitorių paslaugas 1-12 klasių mokiniams. Pamokų metu mokytojai identifikuoja spragas ir dirba siekdami aiškių tikslų ir rezultatų. Mokytojai naudoja įvairius mokymo metodus, kurie vaikui ne tik padeda įsisavinti medžiagą, bet ir sudomina mokytis. Siūloma rinktis šias korepetitorių pamokas: Lietuvių kalba, anglų kalba, istorija.

Daugiau informacijos apie PALIMO mokyklą galite rasti Palimo internetinėje svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose.

EMOKIS

Emokis mokykla kviečia mokytis lietuvių kalbos įvairiose pasaulio šalyse gyvenančius lietuvius. Galima jungtis iš bet kur jums patogiu laiku! Mokykloje jau turime mokinių iš Airijos, Anglijos, Norvegijos, Suomijos bei tolimųjų Australijos bei Kanados! Nekantraujame sužinoti, iš kokių šalių mokiniai prisijungs šiais metais!

Priimame 5 -16 m. vaikus. Emokis mokykloje mokomės ne tik nuo ABC pažinimo, taip pat ruošiame vaikus pagal Švietimo ministerijos programas, padedame pasirengti grįžimui į mokyklas Lietuvoje.

Emokis mokykloje dirba savo darbą nuoširdžiai mylintys mokytojai. Mums labai svarbu, kad kiekvienas prisijungęs mokinukas pats noriai lauktų pamokos. Išsaugokime savo lietuvybę kartu, kad ir kur pasaulyje būtume!

Daugiau informacijos apie užsiėmimus ir virtualią mokyklą galite rasti EMOKIS internetinėje svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose.

ALFA KLASĖ Papildomo ugdymo akademija

Individualizuota papildomo ugdymo mokykla, lanksčiai prisitaikanti prie kiekvieno poreikių. Virtualios pamokos moksleiviams, vaikų paruošimas egzaminams, olimpiadoms, stojamiesiems.

Alfa klasėje pasiūlome galimus pamokų laikus, atsižvelgdami į moksleivio grafiką ir užimtumą. Suteikiama galimybė mokytis ir nuotoliniu būdu. Aktyvūs mokymosi metodai, kasdien Alfa klasėje papildomi šiuolaikinėmis informacinėmis technologijomis, užtikrina smagią, kokybiško ugdymo aplinką. Kiekvienos disciplinos užsiėmimuose akcentuojamas žinių praktinis pritaikomumas bei formuojama nuostata, kad mokslas = FUN.

Kiekvienas Alfa klasės mokinys – nepaprasta, unikali asmenybė. Alfa klasės mokytojų šeima džiaugiasi mokinių skirtumais bei savitomis ypatybėmis ir siekia maksimaliai prie jų prisitaikyti ugdymo procese. Kiekvienam mokiniui sudaromas asmeninis, jo tikslus ir poreikius, atitinkantis mokymosi planas. Ugdymo metu atsižvelgiama į emocinę būseną, buvusias mokymosi patirtis, mėgstamas veiklas ir net patinkančius kompiuterinius žaidimus.

Mokykloje dirbantys mokytojai – jauni profesionalai, kurie specializuojasi tam tikroje srityje ir savu pavyzdžiu mokiniams įrodo, kokia yra mokslo prasmė. Mokykloje veikianti „Mokau ir mokausi“ sistema užtikrina specialistų tobulėjimą įvairiose pedagoginėse srityse – nuo emocinio intelekto ugdymo iki informacinių technologijų pritaikomumo.

Daugiau informacijos ALFA KLASĖ internetinėje svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose.

MOKINKIS mokykla

Korepetitoriai ir namų mokytojai online. Mokykla įsikūrusi Vilniuje, moko ir online, ir gyvai vaikus matematikos, anglų kalbos, fizikos ir chemijos.
MOKINKIS mokyklą taip pat lanko tie, kas yra pasirinkę namų mokymą ir ieško namų mokytojo, kuris galėtų vaikui tapti kelrode žvaigžde ir įkvėpėju per asmeninį santykį ir skatinant sąmoningumą.

Taip pat vaikams labai svarbu suprasti, kad be mokyklinių disciplinų, dar reikia mokėti ir kūrybiškai spręsti problemas, planuoti ir strateguoti.

MOKINKIS mokyklos įkūrėja Goda konsultuoja šeimas, norinčias grįžti gyventi į Lietuvą iš užsienio ir ieškančioms kaip padėti vaikams lengvai ir greitai adaptuotis naujoje mokymosi programoje ir mokykloje. Online ji ne tik konsultuoja, bet ir mokina, arba paskiria programas mokykloje, kurias belankant vaikai lengviau adaptuosis grįžę.

Daugiau informacijos MOKINKIS internetinėje svetainėje, Facebook paskyroje.

Nuotoliniai būreliai ir užsiėmimai

Nuotolinis programavimo būrelis TECHVISATA

Leiskite savo vaikams susipažinti su kompiuterio teikiamais malonumais ir paversti tai savo ateities karjera. Kompiuteris skirtas ne tik žaisti ir pramogauti, tačiau tai yra labai svarbus šiandienos darbo įrankis.

Kas yra programavimo būrelis? Leisdami savo vaikams susipažinti kas yra programavimo būrelis, ugdome mąstymo greitį ir gebėjimą rasti teisingus ir greitus sprendimus. Kažkas gimsta su talentu šiuo klausimu, o kiti kiekvieną temą suvokia sunkiai ir nuosekliai dirbdami.

Vaikas, kaip ir suaugęs, turi keletą suvokimo būdų, todėl reikia pasirinkti tą, kuris labiausiai tinka jūsų vaikui. Ir tuomet, individualus programavimo būrelis, tampa būtent tuo varikliuku, nes mokytojas greičiau atras ir supras, kaip prieiti prie jūsų vaiko su iš pažiūros sudėtinga informacija, kaip jį sudominti, motyvuoti ir įkvėpti.

Programavimo būrelis: kokia nauda jūsų vaikui? Kodo įsisavinimas vaikui gali atrodyti bauginantis, tačiau šiuolaikinėse akademinėse programose, pagrindinis dėmesys skiriamas paprastumui ir vizualiniam ugdymo aspektui. Nepriklausomai nuo amžiaus ir geografinės padėties, kiekvienas gali išmokti programuoti patogiai savo namuose. Programavimo būrelis vaikui padės saugioje aplinkoje atsiskleisti.

Programavimo būrelis vyksta nuotoliniu būdu.

Daugiau informacijos TECHVISATA internetinėje svetainėje ir Facebook paskyroje.

Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams

Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams

Youtuberių mokykla online vaikams ir jaunimui

Tai pirmoji online Youtuberių mokykla vaikams ir jaunimui Lietuvoje! Šios mokyklos įkūrėjai – mama Vilma bei sūnus Rokas turintys Youtube kanalą „Roko nuotykiai“, kuriame jau virš 66 tūkstančių prenumeratorių.

Šios mokyklos ir mokymosi tikslas – parodyti vaikams, kad telefonas ar kompiuteris gali būti skirtas ne tik žaidimams, bet ir išmokti naudingų dalykų bei susipažinti su skirtingomis profesijomis (video montuotojas, filmuotojas, scenaristas, aktorius ir pan.).

Kadangi visi vaikai yra skirtingi pagal amžių, pomėgius, mokymosi tempą, galima pasirinkti labiausiai patinkantį mokymosi būdą: mokytis savarankiškai, mokytis su mokytoju arba dalyvauti dirbtuvėse.

Jei norite prasmingai užimti savo vaiką ir suteikti jiems šansą įgyvendinti svajonę, kursus galite įsigyti Youtuberiu mokykla internetinėje svetainėje. O “Kelionės su vaikais” skaitytojų laukia dar ir dovanos, ir net ne viena!

Su kodu KELIONESSUVAIKAIS gausite NET dvi dovanas – tik nepamirškite įrašyti/paminėti specialaus koduko!:

 • DOVANA tėveliams – vebinaro apie Youtube naudą verslui įrašas.
 • DOVANA vaikui – papildoma 1 valanda privačios ZOOM konsultacijos, kurią galima skaidyti per kelias dalis ir panaudoti per 4 mėnesius.

Daugiau informacijos YOUTUBERIŲ mokyklos svetainėje ir Facebook paskyroje. Taip pat stebėkite ir YOUTUBERIŲ mokyklos Youtube kanalą.

Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams

Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams

Nuotolinės kalbų pamokos FUN TO LEARN

Fun to learn tai anglų ir ispanų kalbos pamokėlės vaikams bei ispanų kalbos kursai suaugusiems. Pamokėlėse vaikams taikomas imersijos metodas, t.y. užsienio kalbos žinios įgaunamos taip pat kaip ir gimtosios.

Imersijos metodo esmė – visiškas pasinėrimas į užsienio kalbą. Užsiėmimų metu jau nuo pirmos pamokos mokytojas vartoja tik užsienio kalbą pasitelkdamas asociacijas. Dainuojame, piešiame, žaidžiame – taip susipažįstame su naujais žodžiais ir koncepsijomis. Jau nuo pirmos pamokos viskas vyksta tik užsienio kalba. Tokiu būdu užsienio kalbos žinios įgaunamos taip pat kaip ir gimtosios.

Gimtąją kalbą vaikai išmoksta natūraliai, stebėdami aplinkinius. Imersijos metodas atkartoja būtent tai. Kadangi vaikai yra natūraliai smalsūs, imlūs asociacijoms ir nebijo daryti klaidų, šis metodas yra labai efektyvus susipažįstant su nauja kalba ir padeda stiprius pamatus ateičiai.

Pamokas veda mokytojas Davidas yra iš Nikaragvos, bet jau virš keturių metų gyvena Lietuvoje.

Daugiau informacijos FUN to LEARN internetinėje svetainėje, Facebook ir Instagram paskyrose.

FUN TO LEARN

FUN TO LEARN

Nemokamas nuotolinis mokymas Lietuvos valstybinėse mokyklose

OZO MOKYKLA Vilniuje ir nemokamas nuotolinis mokymas

Sėkminga 21 metų nuotolinio mokymo patirtis! Mokslas yra nemokamas. Mokytis gali visi LR piliečiai (vaikai ir suaugusieji) bei lietuvių kilmės asmenys.

Nuostabūs mokytojai, video įrašai, susisteminta informacija, konsultacijos SKYPE, visa reikalinga mokymuisi medžiaga, elektroninės pratybos bei dienynas, jums tinkamas laikas.

NEMOKAMAI NUOTOLINIU BŪDU KVIEČIA MOKYTIS vaikus ir suaugusiuosius visų 1-8 ir I-IV gimnazijos klasių mokomųjų dalykų arba asmenis, norinčius mokytis tik LITUANISTINIO MOKYMOSI DALYKŲ (privalomai – lietuvių kalbos, pasirinktinai – Lietuvos istorijos, Lietuvos geografijos, etnokultūros, Lietuvos pažinimo) pagal LR ŠMM patvirtintas Bendrąsias ugdymo programas. Sėkmingai baigę kursą mokiniai gauna valstybės pripažintus išsilavinimą patvirtinančius dokumentus.

Mokiniai, grįžę į Lietuvą, gali sėkmingai, nepatirdami atskirties ir nelaikydami privalomo mokomųjų dalykų žinių patikrinimo, tęsti mokymąsi savo rajono, miesto mokyklose.

Šiaulių „Sandoros“ progimnazija ir nemokamas nuotolinis mokymas

Nuo 2011 m. Šiaulių „Sandoros“ progimnazija, vadovaudamasi nuotolinio mokymo procesą reglamentuojančiais dokumentais, organizuoja nuotolinį mokymą 1–8 kl. Mokslas nuotoliniu būdu yra nemokamas.

Nuotolinis mokymasis – tai galimybė užsienyje gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams informacinių technologijų pagalba įgyti ugdymo standartus atitinkantį bendrąjį išsilavinimą.

Kaip visa tai vyksta? Mokiniai mokosi savarankiškai būdami skirtingose vietose, naudodamiesi informacinėmis komunikacijos priemonėmis bei technologijomis, dalyvauja nuotolinėse pamokose ir mokytojų konsultacijose realiu laiku.

Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams

Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams

Šis straipsnis Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
Atrandame pasaulį, kalbų pamokos, Keliaujančios šeimos, kelionės su vaikais, lietuvių kalbos pamokos vaikams, nemokamas nuotolinis mokymas, nuotoliniai būreliai, nuotoliniai kalbų mokymai, nuotolinis lituanistinis mokymas, Nuotolinis mokymas ir užsiėmimai vaikams, patariame, programavimo būrelis, Virtuali mokykla pasaulio lietuviams, virtuali mokyklėlė