Nemokamas muziejų lankymas 2023 metais - Kelionės su vaikais
Nemokamas muziejų lankymas 2023 metais
Lietuvos jūrų muziejus
2023-02-23

Nemokamas muziejų lankymas 2023 metais

Ko reikia geram sekmadieniui? Laiko su šeima ir didžiulės porcijos įspūdžių bei atradimų! Šiemet Kultūros ministerija tęsia tradiciją ir vėl kviečia į NEMOKAMĄ muziejų lankymą! Be to, muziejų sąrašas pasipildė, tad paskutiniais mėnesių sekmadieniais galėsite apsilankyti ir Kernavėje! Skubėkite pasitikrinti sąrašą, išsirinkite objektus ir sukvieskite senelius ir draugus vykti kartu!

Nuo 2019 metų prasidėjęs Kultūros ministerijos projektas kviečia kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį nemokamai lankyti muziejų nuolatines ekspozicijas. Nemokamas muziejų lankymas 2023 metais taikomas Kultūros ministerijai pavaldiems nacionaliniams ir respublikiniams muziejams, bet pamažu prie šios iniciatyvos jungiasi ir kiti muziejai.

Kultūros ministerija skaičiuoja, jog 2022 metais nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį galimybe pasinaudojo daugiau nei 300 tūkstančių lankytojų!

Šiemet nuolatinės akcijos muziejų sąrašas pasipildė dar vienu objektu – lankytojų lauks Kernavės archeologinės vietovės muziejus.

Pristatome visus objektus, kuriuose paskutinį mėnesio sekmadienį bilietai visai šeimai jums nieko nekainuos! Nemokamas muziejų lankymas 2023 metais tęsiasi, tad skubėkite sudalyvauti su visa šeima drauge.

Nemokami muziejai Vilniuje ir Vilniaus apskrityje

Nemokami muziejai Kaune ir Kauno apskrityje

Nemokami muziejai Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje

Nemokami muziejai Telšių apskrityje

Nemokami muziejai Šiaulių apskrityje

Nemokami muziejai kitose apskrityse

Išsamesnę informaciją apie nemokamą lankymą, nuolatines ekspozicijas, muziejų darbo laiką galima rasti muziejų interneto svetainėse bei socialinių tinklų paskyrose.

O jei vis dar manote, kad muziejai yra nuobodūs, peržiūrėkite mūsų parengtą TOP150 įdomiausių Lietuvos muziejų vaikams sąrašą. Kas žino, gal jau šį sekmadienį skubėsite į radijo muziejų arba su vaikais tyrinėsite laivo Sūduvio kapitono kajutę?

Nemokamas muziejų lankymas 2023 metais – tai puiki proga aplankyti dar nematytus muziejus kartu su šeima ir turiningai praleisti laisvalaikį.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė  „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.