Kur švęsti Kalėdas ir sutikti Naujuosius Tenerifėje -
Kur švęsti Kalėdas ir sutikti Naujuosius Tenerifėje
Kensei
2022-12-05

Kur švęsti Kalėdas ir sutikti Naujuosius Tenerifėje

Patys kanariečiai ypatingai švenčia Trijų Karalių šventę – Trys Karaliai neša ir vaikams dovanas. Tačiau šventiniu laikotarpiu saloje sulaukiamas labai didelis skaičius turistų, todėl restoranai ruošiasi ir Kūčių, ir Kalėdų vakarienėms bei Naujųjų metų sutikimui.

Kur švęsti Kalėdas ir sutikti Naujuosius metus Tenerifėje? Mūsų rekomenduojami restoranai ir vietos kalėdinei vakarienei ar Naujųjų metų sutikimui. Sąraše tik išbandyti restoranai, kurie pateikė pasiūlymus šventiniam laikotarpiui. Labai svarbu neatidėliojant rezervuoti vietas, nes dauguma jau dabar turi vis kelias likusias.

Neabejojame tokių restoranų bei vietų ypač turistiniuose miestuose yra kur kas daugiau. Tačiau kol neišbandėme jų, negali įtraukti į rekomenduojamų sąrašą.

TOP17 restoranų ir vietų artėjančioms šventėms Tenerifėje.

Sabor Canario

Restoranas neturi ypatingo vaizdo, tačiau turi ypatingą šefą, kuris begalo stengiasi nustebinti savo gaminamais patiekalais.

Restoranas yra Costa del Silencio miestuke.

Mes šiais metais šventėme ir kelias artimų draugų šventes šiame restorane. Išragavome daugybę patiekalų – visi patiekalai ypatingi, o ir dėl pateikimo stengiamasi.

Ypač patiko tartarai, tuno tataki, gnochi su šafranu ir nuostabiu siurprizu ant viršaus.

Ruošiasi ir Kūčių vakarienei, ir Kalėdoms bei Naujųjų metų sutikimui.

Casa Tagoro

Restoranas su Michelin rekomendacijomis. Austras šefas Jus nustebins savo šedevrais.

Restoranas yra Granadilla de Abona, sename autentiškame name, su jaukiu vidiniu kiemu ir židiniu.

Ruošiasi ir Kūčių vakarienei, ir Kalėdoms ir Naujųjų sutikimui. Išduosime paslaptį, kad bus kepama ir advento žąsis (nuo gruodžio 11 iki 18 dienos).

Maistas ne modernus, bet vertas Michelin rekomendacijų. O aš kaip minėjau čia valgiau kol kas skaniausią savo gyvenime FOE GRAS.

Tasca Tierras del Sur

Restoranas yra Granadilla de Abona, sename autentiškame name, su jaukia vidine sale ir išskirtiniu interjeru. Kanarietiškas maistas kitaip. Ypatingas šefo dėmesys.
Ruošiama Kūčių vakarienė, Kalėdų vakarienė ir Naujųjų sutikimas.

„Music Hall Tavern“ komedijos „Drag Show“  šou ir vakarienė

Leiskitės į nuostabią naktį su akinančiais kostiumais, juoku ir unikaliais personažais, dainuojančiais ir šokančiais visą naktį „Music Hall Tavern“ komedijos šou.

Pakvieskite visą šeimą linksmai praleisti vakarą, pilną fantastiškų suknelių ir nuostabių plunksnų, ir leiskitės į muzikinę bei komišką kelionę.

Prieš žiūrėdami šou pasinerkite į skanią 3 patiekalų vakarienę.

Lagarto

Venture grupės restoranas, esantis La Caleta. Elegantiškas, europinio modernaus interjero restoranas su geru maistu ir puikiu aptarnavimu. Puikūs desertai ir kokteiliai.

Organanizuojamas Naujųjų sutikimas.

Restaurant 88

Venture grupės restoranas, esantis La Caleta. Azijietiškų „fusion“ stiliaus patiekalų restoranas.

Organanizuojamas Naujųjų sutikimas. Jei nenorite ilgai vakaroti ar esate su vaikais bus net kelios vakarienės „sesijos“.

Bianco

Venture grupės restoranas, esantis Las Americas. Itališkas maistas ir atmosfera.

Organanizuojamas Naujųjų sutikimas. Jei nenorite ilgai vakaroti ar esate su vaikais bus net kelios vakarienės „sesijos“.

Bianco

Bianco

Thai Botanico

Venture grupės restoranas, esantis Las Americas. Tailando maistas, puikus aptarnavimas. Vieta tinkama, jei norite triukšmingos šventės, nes matyt švęs visos Las Americas. Dažniausiai Las Americas būna ir fejerverkai.

Organanizuojamas Naujųjų sutikimas. Jei nenorite ilgai vakaroti ar esate su vaikais bus net kelios vakarienės „sesijos“.

Empire Restaurant & Steak House

Venture grupės restoranas, esantis Las Americas. Tai unikali šiuolaikiška tradicinio britiško meniu interpretacija, suteikianti jums klasikinį namų maistą.

Mėgaukitės skaniu 3 patiekalų meniu Naujųjų išvakarėse. Jei nenorite ilgai vakaroti ar esate su vaikais bus net kelios vakarienės „sesijos“.

Empire Restaurant & Steak House

Empire Restaurant & Steak House

Char Fuego ir Brasas

Venture grupės restoranas, esantis La Caleta. Geros mėsos ir kepsnių restoranas.

Organanizuojamas Naujųjų sutikimas.

Kensei

Venture grupės restoranas, esantis Costa Adeje. Prabangus japoniškos virtuvės Michelin rekomendaciją turintis restoranas.

Organizuojama prabangi degustacinė vakarienė.

Amazonia Savage

Restoranas, esantis Las Americas. Modernus, išraiškingos virtuvės, ypatingu interjeru.

Galite švęsti Kalėdas ir sutikti Naujuosius. Gyvos muzikos Kalėdų ir Naujųjų vakarai! Atskiras specialus meniu vaikams ir vegetarams.

Amazonia Fiore

Restoranas, esantis Las Americas. Italų virtuvės restoranas, ypatingu interjeru!

Galite planuoti sutikti Naujuosius. Gyvos muzikos vakaras! Atskiras specialus meniu vaikams.

Carisma Kalėdos vaikams

Restoranas „Carisma“ yra Los Cristianos mieste. Atvira virtuvė yra reginys akims ir malonumas pojūčiams, medinė terasa, apsupta žalumos.

Išskirtinis renginys vaikams- vaikų Kalėdinis renginys su Kalėdų Seneliu, Snieguole, dovanomis ir žaidimais.

Sucas restoranas

Kūrybiškos virtuvės Michelin rekomendacijas turintis restoranas.

Ruošiama ypatinga Kūčių vakarienė.

Sucas restoranas

Sucas restoranas

Maistas Tenerifėje

Norite švęsti jaukiai šeimoje, tačiau nenorite patys gaminti? Ilgitės lietuviškų Kūčių ir Kalėdų patiekalų? Pageidaujate skanaus naminio torčiuko Naujiesiems? Tas irgi įmanoma. Jūsų maistu ir netgi pagal Jūsų norus pasirūpins Maistas Tenerifėje – tik neužmirškite susitarti iš anksto.

Sveikuoliški torčiukai

O jei norite išskirtinio sveikuoliško tortuko šventėms – kreipkitės į pastelverde.tenerife. Nustebsite, jog veganiški ir sveikuoliški desertai gali būti net labai skanūs ir gražūs.

Visas mūsų rekomenduojamas restoranus, kavines ir guachinches rasite:  Ką ir kur valgyti Tenerifėje.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.