„Kelionės su vaikais“ socialinė iniciatyva - Kelionės su vaikais
„Kelionės su vaikais“ socialinė iniciatyva
2022-11-14

„Kelionės su vaikais“ socialinė iniciatyva

Lietuvos regionuose ir kaimuose yra daugybė senyvo amžiaus – sulaukusių senatvės pensijos amžiaus žmonių vystomų verslų, įgyvendinamų kaimo turizmo projektų, organizuojamų įvairių edukacijų. Norėdami pažinti savo tautą, būtinai turime pažinti papročius, tradicijas, kultūrą. Šiandien tradicijos ir amatai atgimsta įdomiu formatu, kaip įtraukianti edukacinė veikla su istorijos bei tradicijų prieskoniu.

„Kelionės su vaikais“ socialinė iniciatyva – virtualus žemėlapis, kuriame nemokamai ir patraukliai visuomenei pristatomi senyvo amžiaus žmonių vykdomi bei vystomi su turizmu ir edukacijomis susiję verslai.

„Kelionės su vaikais“ identifikavo, jog didžiausia problema yra tokia, jog senyvo amžiaus vystomi verslai, edukacijos ir projektai dažnai nesulaukia pakankamo susidomėjimo ir žinomumo visuomenėje. Tam yra keletas priežasčių – senyvo amžiaus žmonės neturi technologinių gebėjimų pristatyti save socialinėje erdvėje bei medijose. Taip pat neturi tam pakankamai lėšų.

Šiuo metu žemėlapyje yra daugiau nei 60 socialinės iniciatyvos objektų. Juos rasite pasirinkę „Socialinė iniciatyva” ikonėlę ir objektų rūšį.

Bendradarbiaudami su įvairiais turizmo centrais visoje Lietuvoje, Lietuvos kaimo turizmo asociacija siekiame pristatyti kuo daugiau tokių senyvo amžiaus žmonių verslų. Populiarindami žemėlapį keliaujantiems su vaikais stengiamės padėti senyvo amžiaus žmonių verslams sulaukti daugiau dėmesio ir lankytojų. O visuomenei sužinoti apie netradicines, įdomias bei edukacines vietas ir veiklas.

Gal ir Jūs žinote senyno amžiaus žmogų, kuris turi su turizmu susijusį verslą (vykdo edukacijas, yra tautodailininkas, turi muziejų ar kaimo turizmo sodybą)? Parašykite mums! Arba pakvieskite juos užpildyti „Kelionės su vaikais“ anketą.

Informacija apie tokius verslus mes savo socialiniuose tinkluose ir visose platformose pasidalinsime nemokamai!

Manome, kad būtent tokiems žmonėms reikia padėti skleisti informaciją apie jų verslus plačiau!

Mes siekiame, jog senyvo amžiaus žmonių puoselėjamos tradicijos, meilė darbui ir savo kraštui priartėtų prie mūsų, mūsų vaikų, mūsų anūkų.