Kelionė į Maltą su vaikais - Kelionės su vaikais
Kelionė į Maltą su vaikais
Kelionė į Maltą su vaikais

Kelionė į Maltą su vaikais

Malta – tai maža, tačiau labai įdomi sala Viduržemio jūroje, idealiai tinkanti atostogoms su šeima. Šalies klimatas pasižymi sausomis ir karštomis vasaromis bei šiltomis žiemomis. Malta yra nedidelė, todėl lengva per trumpą laiką aplankyti daug lankytinų vietų.

Kelionė į Maltą su vaikais – Indrė dalijasi su mumis patarimais ir rekomendacijomis apie tai, kur gyventi, ką pamatyti ir kada atostogauti Maltoje.

Kada keliauti į Maltą su vaikais?

Malta yra Viduržemio jūros salų valstybė, kurioje vyrauja tipiškas Viduržemio jūros klimatas. Tai reiškia, kad čia karšti vasaros ir šilti bei drėgni žiemos mėnesiai. Jei planuojate keliauti į Maltą su vaikais, štai ką reikėtų žinoti apie orą ir geriausią laiką keliauti.

 • Vasara (birželis – rugpjūtis) – šiuo metu Maltos salose būna labai karšta ir sausa. Laikotarpis yra puikus maudytis ir mėgautis saule.
 • Ruduo (rugsėjis – lapkritis) – rugsėjis yra vienas iš geriausių mėnesių keliauti į Maltą su vaikais, nes vanduo vis dar yra šiltas, bet oras nėra toks karštas kaip vasarą. Lapkritį gali daugiau lyti.
 • Žiema (gruodis – vasaris) – žiemos mėnesiais gali būti šiek tiek drėgniau, bet yra šilta palyginti su daugeliu kitų Europos šalių. Šiuo metu turistų mažiau, todėl tai gali būti ramus laikotarpis keliauti su šeima.
 • Pavasaris (kovas – gegužė) – pavasario mėnesiai gali būti vieni iš geriausių keliauti su vaikais. Orai yra šilti, bet ne per karšti, ir yra mažesnė tikimybė lietaus nei rudenį.

Rekomendacija: jei planuojate keliauti su vaikais, rudens ir pavasario mėnesiai gali būti geriausias pasirinkimas dėl malonaus oro ir mažesnio turistų skaičiaus. Vasarą gali būti per karšta, ypač mažiems vaikams, tačiau jei mėgstate saulę ir jūrą, tai taip pat gali būti puikus laikotarpis. Jei norite išvengti minios, žiema yra puikus pasirinkimas, nors gali būti šiek tiek drėgniau.

Kelionė į Maltą su vaikais

Kelionė į Maltą su vaikais

Kelionė į Maltą su vaikais – kur apsistoti?

Mūsų kelionė į Maltą truko 11 naktų. Pirmąsias 5 naktis praleidome Melliehoje – nedideliame turistiniame miestelyje netoli paplūdimių. Tačiau kitą kartą rinkčiausi San Pauls bay, nes ten rasite akvariumą, o šalia esantys paplūdimiai yra puikus pasirinkimas šeimai. Be to, iš čia lengva pasiekti kitas salas.

Melliehoje apsistojome Solana Hotels and Spa viešbutyje, kur pasirinkome kambarį su mini virtuvėle. Viešbutis siūlo vidaus ir lauko baseinus ant stogo, todėl galėjome mėgautis nuostabia panorama.

Po to 5 naktis praleidome Gozo saloje, o paskutinę naktį apsistojome Birgu, kad būtume arčiau Valetos ir oro uosto.

Booking.com

Kaip keliauti po Maltą?

Šios kelionės atradimas – „Bolt” paslauga. Jos kainos buvo labai padorios, o automobiliai nauji ir kokybiški, nepalyginami su mūsų įprastais taksi. Kadangi sala nedidelė tokiu būdu keliauti buvo itin patogu.

Žinoma, galite išsinuomoti ir automobilį. Tik reikia žinoti, jog Maltoje eismas vyksta kairėje pusėje.

Kelionė į Maltą su vaikais – TOP pramogos

Pramogų parkai ir kitos atrakcijos

 1. Popeye Village – tai filmavimo aikštelė, kur buvo filmuojamas 1980 m. filmas „Popeye”. Dabar tai yra teminis pramogų parkas su galimybėmis žiūrėti gyvus pasirodymus, lankyti namelius ir mėgautis gražiu vaizdu į jūrą.
 2. Malta National Aquarium.  Tai modernus akvariumas, kuriame galima pamatyti daug įvairių vandens gyvūnų. Yra vaikų žaidimų aikštelės ir vyksta edukacinės programos. Bilietus įsigykite internetu.
 3. Playmobil FunPark. Vaikams skirtas pramogų parkas, kuriame galima žaisti su Playmobil figūrėlėmis ir dalyvauti kūrybinėse veiklose.
 4. Splash & Fun Water Park. Tai didžiausias vandens pramogų parkas Maltoje, kuris siūlo įvairias vandens atrakcijas ir baseinus tiek suaugusiems, tiek vaikams.
 5. Birdpark Malta. Tai yra vienintelis paukščių parkas Maltoje, kuriame galima pamatyti daug įvairių rūšių paukščių, reptilijų ir kitų gyvūnų.
 6. Mediterraneo Marine Park. Tai yra jūrinių gyvūnų parkas, kuriame galima pamatyti delfinų, jūrų liūtų pasirodymus, taip pat yra daug įvairių jūrinių gyvūnų.
 7. Kelionės laivais. Galite išsinuomoti laivą ar jachta ir pasiplaukioti po Viduržemio jūrą, aplankyti Gozo salą ar Blue Lagoon.
 8. Hop-On Hop-Off ekskursija panoraminiu autobusu.

Mūsų šeimos TOP5 pramogos su vaikais Maltoje

 1. Baseinai visur – viešbučiuose, apartamentuose. Ir žinoma, Splash vandens parkas – puikus pasirinkimas karštą dieną. Vaikams čia patiko įvairūs vandens atrakcionai.
 2. Mdina – senoji sostinė, kur vaikai mėgavo vaikščioti po senąjį miestą ir pirkti įvairius suvenyrus. Galite užsakyti ir ekskursiją.
 3. Riviera paplūdimys – idealus pasirinkimas išsimaudyti ir mėgautis saule.
 4. Inner sea – galima pasiplaukioti valtele ir aplankyti įvairias grotas.
 5. Gozo saloje yra druskų gavyklos, kur galima nusipirkti natūralios druskos.

Be šių lankytinų vietų, Malta taip pat siūlo daug įvairių gamtos takų, kuriais galima pasivaikščioti su šeima, taip pat daug gražių paplūdimių, kuriose galima atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule.

Malta yra puiki vieta šeimoms su vaikais. Nepaisant to, kad tai yra maža salos valstybė, ji gali pasiūlyti daugybę pramogų šeimoms.

Pasilengvinkite savo kasdienybę keliaudami kartu su visa šeima ir naudodami myTU Lietuva mobiliąją bankininkystę. Tėvai gali patogiai naudotis nemokamomis finansinėmis paslaugomis. Aktualu apsiperkant ir pramogaujant Lenkijoje – visada mokėkite vietine valiuta ir myTU jums pritaikys geriausią konvertavimo kursą. Nuo 7 metų amžiaus vaikams galite atidaryti sąskaitą tiesiog mobiliuoju telefonu.

Šis straipsnis yra autorinis. Kopijuoti ir naudoti be autorių leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.