Kelionė į Dominiką su vaikais - Kelionės su vaikais
Kelionė į Dominiką su vaikais
Kelionė į Dominiką su vaikais
2022-11-21

Kelionė į Dominiką su vaikais

Dominika – puiki kelionių kryptis su vaikais! Tai egzotiška, bet tuo pačiu ir puikiai kelionėms su vaikais pritaikyta šalis.

Kelionė su į Dominiką su vaikais tiks tiems, kurie ieško nuostabių paplūdimių ir gražios gamtos. Ką veikti, ką pamatyti, ką aplankyti. Savo rekomendacijos ir patarimais dalinasi „Kelionės su vaikais ®“ ir čia atostogavusi su vaikais Milda.

Dominika – amžinos vasaros kryptis

Nuo Dominikos Respublikos Kristupas Kolumbas pradėjo Naujojo Pasaulio užkariavimą. Dėl to – saloje istorijos mėgėjai ras nuostabų kultūrinį kolonizavimo palikimą. Ypač keliautojus tuo žavi Dominikos sostinė Domingas.

Tačiau labiausiai keliautojus žavi nuostabaus grožios paplūdimiai ir atogrąžų gamta. Nardytojus pakeri įspūdingi koraliniai rifai.

Visa Dominika alsuoja Lotynų Amerikos dvasia. Tai sukuria nepakartojamą įspūdį.

Kada geriausias metas vykti į Dominiką

Populiariausias ir daugiausiai turistų sulaukiantis metas – lapkričio, gruodžio ir sausio mėnesiai. Tačiau Dominika laikoma amžinos vasaros šalimi, todėl atostogauti galite čia visus metus. Tačiau kaip ir visose tropinio klimato šalyse, Dominikoje yra du sezonai:

  • Sausasis sezonas (lapkritis-balandis);
  • Drėgnasis sezonas (gegužė-spalis).

Punta Cana – populiariausias kurortas

Tai rytinė Dominikos dalis su bene geriausiais Karibų jūros paplūdimiais, palmėmis bei ramiu vandenynu. Čia su šeima atostogavo Milda. Ji šį kurortą giria už nuostabiai gražius paplūdimius. Viešbučiai puikiai pritaikyti poilsiui su vaikais – turi vandens atrakcionus, animaciją.

Taip pat Mildos teigimu – Dominika puikiai orientuota į jaunimo, šeimų, poilsį. Taipnpat vyrensio amžiaus amerikiečius, kurių čia tikrai daug. O idealiai tinka – jaunavedžiams.

Punta Cana regione rasite didžiausių ir populiariausių pasaulinių tinklų viešbučius. Jie siūlo patogias atostogas „viskas įskaičiuota“.

Populiariausios ekskursijos Dominikoje

“Monkey Land “- tai voverinių saimirių (bezdžionėlių) rezervatas. Rezervatas kalnuose apsuptas kakavos/kavos/vaniles/cinamono plantacijomis. Pačiame rezervate prižiūrėtojai duoda maisto ir galima maitinti bezdžionėles. Ekskursiją į rezervatą galite įsigyti iš anksto.

Catalina sala. Nuostabaus grožio sala, kurią vertą aplankyti. Rekomenduojame rinktis turą su maitinimu Punta Cana.

Sanoa sala. Viena iš populiariausių ekskursijų atostogaujant Dominikoje. Kainos svyruoja nuo 70 eurų, priklusomai nuo pasirinktos transporto priemonės. Rekomenduojame rinktis iš kelių: su pietumis ir vėžlių stebėjimu, arba dienos eskursiją.

Ocean World Adventure parkas. Puiki vieta su vaikais. Daugybė pasirodymų – delfinai, paukščiai, koralinis rifas! Rekomenduojame bilietus įsigyti iš anksto.

Pasiplaukiojimas su delfinais. Viena iš populiariausių pramogų ne tik Dominikoje, bet visame pasaulyje. Pasiplaukiojimą su delfinais galite įsigyti už puikią kainą.

Praktiški patarimai

  • Vietinė valiuta pesas, tačiau beveik visur galite atsiskaityti ir USA doleriais.
  • Jei keliaujate savarankiškai ir nuomuojatės apartamentus – sužinokite ar turėsite galimybę patekti iki paplūdimio. Dažnai didieji viešbučiai buna apsitvėrę paplūdimius ir norėdami į juos patekti turėsite susimokėti.
  • Dominika nėra pigi atostogų kryptis. Todėl būkite nusiteikę už ekskursijas mokėti ~100 eurų žmogui.
  • Reikalingi pakrovėjų adapteriai, tokie kaip keliaujant į JAV.
  • Skrydis nuo Vilniaus (tiesiogis) ar Varšuvos trunka apie 10 valandų, tad pasiruoškite jam tinkamai!
Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.