Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos - Kelionės su vaikais
Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos
Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos

Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos

Svajojate kada nors pabėgti toli toli nuo miesto šurmulio, nuo visų darbų ir telefonų, pasislėpti kur nors miške, gal net medžiuose ir kasryt pabusti nuo paukščių čiulbėjimo? Žinome absoliučiai stebuklingą vietą, kurioje rasite visa tai ir dar daugiau – vos 3,5 valandos nuo Vilniaus!

Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos – Seko Saulei, yra vos 300 km kelio nuo Vilniaus, visiems puikiai žinomoje Jūrmaloje. Tai stovyklavietė, įsikūrusi jaukiuose miegamuosiuose ,,kokonuose” ant medžių, ant pačio Lielupe upės kranto. Manote, kad nėra prasmės ilsėtis prie upės, kai visai šalia yra ir jūra? Garantuojame, kad čia atvykę pamiršite ne tik apie jūrą, bet ir apskritai apie viską – tokių atpalaiduojančių savybių turi ši vieta!

Seko Saulei – išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos

Drąsiai galime pareikšti, kad Seko Saulei yra viena unikaliausių, įdomiausių, puikiausiai įsikūrusių ir nuostabiai organizuotų nakvynės vietų, kokias tik matėme Baltijos šalyse.

Kodėl? Ši vieta pasižymi ne tik puikia lokacija, bet ir paslaugų kompleksiškumu – čia rasite viską, ko reikia ne tik geram ryšiui su gamta atkurti, bet ir komfortiškai pailsėti:

 • Stovyklavietė įsikūrusi ramiame pušyne, ant pačio upės kranto – kiekvieną vakarą galima stebėti saulėlydį iš vis kitos perspektyvos, net ir iš vandens.
 • Jaukūs miegamieji kokonai ant medžių, kurie suteikia visiškai naują miego patirtį.
 • Didelis kiemas ir erdvi paplūdimio zona su vaikų aikštele, persirengimo kabinomis.
 • Plūduriuojanti terasa leidžia labiau nei patogiai stebėti aplink esančia nuostabią gamtą ir pamatyti saulėlydį iš vandens perspektyvos. Ant šio plausto yra sėdmaišių, stalas ir viskas, ko gali prireikti smagiam poilsiui. Galima šią terasą pristaikyti ir veiklai, susitikimui.
 • Teritorijoje yra ir puikus kupolas su panoraminiais langais, kuriame galima surengti nepamirštamą šventę. Veikia nuo rugsėjo iki gegužės ir talpina drąsiai iki 20 žmonių.
 • Šeimininkai nuomoja daugybę priemonių vandens pramogoms: jachtą, baidares, vandens dviračius, irklentes.
 • Ir dar kažkas visiškai ypatingo – plūduriuojanti ant upės vandens sauna ir jacuzzi! Taip, tai ne fantazija – tai tikrų tikriausia pramoga, kurią galima patirti Seko Saulei!
 • Ši vieta įsikūrusi prie pat Jūrmalos, tad pakeliui galėsite pasimėgauti ir paplūdimiais bei aplankyti miestą.

Ypatinga nakvynė virš žemės – medžiuose

Nors pastaraisiais metais nakvojimas keistose vietose (kabantys kokonai, nameliai ant medžių, bačkos prie jūros, prabangios glampingo palapinės) tampa vis populiaresnis, tai nakvojimas Seko Saulei kokonuose, jų vadinamuose „Čiekuri”, arba kitaip „pojūčių nameliuose” yra ne tik įdomus, bet, kaip bebūtų keista, patogus ir labai malonus. Kodėl?

 • Miegosite apie 1,5-2 metrus virš žemės, tad pakankai žemai, kad nebūtų baisu, bet ir pakankamai aukštai, kad būtų įdomu.
 • Į savo kokoną galite lengvai patekti kopdami neaukštomis kopėčiomis.
 • Viduje komfortiškai gali apsistoti ne tik du suaugę, bet šis kokonas puikiai talpina ir šeimą su dviem mažais vaikais.
 • Viduje turėsite jaukų interjerą, būtiniausius daiktus (staliukas, kilimėlis, daiktadėžė) ir svarbiausia – kerintį vaizdą pro plačius langus į tekančią Lielupę, medžius, paukščius ir tekančią saulę.
 • Teritorijoje yra net 15 kokonų, tačiau visi kokonai yra išdėstyti patogiu atstumu vieni nuo kitų, kad kiekvienas kokonas leistų pasinerti į tylą ir atpaiduojantį buvimą.
 • Tualetas ir dušai yra apie 50-100 metrų nuo kokonų, prie administracijos.
 • Jei vis dar abejojate dėl saugumo – tikrai neverta. Kokonai tvirtinami stabiliai, viduje yra normalios tvirtos grindys, o nei vėjas nei lietus nėra baisūs šios kabančioms palapinėms.

Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos – ypatingas šeimininkų dėmesys ir nuoširdumas

Visi pabuvoję „Seko Saulei“ vienbalsiai teigia – vietos dvasia tai patys šeimininkai, kurie dirba išsijuosę ir patys pasirūpina kievienu svečiu ir kiekviena detale.

Kodėl Seko saulei? Nes „sekti saulę” – tai žodžiai, kurie tiksliai apibūdina šios išskirtinės vietos požiūrį į gyvenimą ir jų teikiamas paslaugas! Tiek nakvynei skirti kokonai/”pojūčių nameliai”, tiek kruizai saulėtekio ir saulėlydžio metu yra skirti mėgautis saule būnant čia.

Kaip teigia patys šeimininkai, jiems svarbu, kad žmonės, atvykę pas juos atkurtų savo ryšį su gamta, pasinertų joje ir galėtų maksimaliai pailsėti. Todėl šeimininkai rūpinasi, kad visoje erdvėje būtų daug smagios veiklos – vaikai dūktų žaidimų aikštelėje, šeimos galėtų atsipūsti ant plūduriuojančios terasos arba išbandyti plaukimą upe viskuo, kuo tik norėsite – nuo irklentės iki jachtos.

O jei sugalvosite čia švęsti savo šventę ar kamerinį renginį – jie padės ir organizaciniais klausimais.

Kupolas su panoraminiais langais asmeninėms ir kolektyvo šventėms

Įspūdingoje kupolo salėje su panoraminiais langais  ir lauko terasa ant Lielupės upės kranto galima rengti privačius vakarėlius ir įmonių renginius iki 20 žmonių.

Šeimininkai laukia Jūsų visus metus. Gali pasirūpinti renginio įranga (muzika, mikrofonais, lazeriais, dūmų mašina, dideliu ekranu, projektoriumi, kėdėmis), programa (kūno dailė, henna, muzikiniai vakarai, pirties malonumai, vasarą – vandens pramogos) bei, žinoma, sezono metu pasiplaukiojimą plaustais.

Yra trys kambariai nakvynei (9 asmenys + papildomos lovos), taip pat profesionaliai įrengta virtuvė, kubilas su džiakuzi.

Išskirtinė pramoga – plaustas ir plaukiojantis sūkurinis baseinas

Plaukiojanti motorizuota plaustas, skirta pramogoms ir poilsiui ant vandens. Terasa su permatomu stogu, kuris apsaugos nuo vėjo ir lietaus, bet kartu leis mėgautis ypatinga upės atmosfera ir nuostabia gamta.

Plauste galima organizuoti renginius ir ant kranto, ir upėje – šeimininkai maršrutą pritaikys pagal jūsų pageidavimus.

Taip pat šeimininkai siūlo plaustą su sūkuriniu baseinu. Tai ypatinga patirtis po atviru dangumi, stebint neskubrią Lielupės upės tėkmę ir žvaigždėtą Jūrmalos dangų.

Plauste galima organizuoti renginius ir šventes:

 • vakarėlius ir pramoginius renginius vaikams ir suaugusiesiems;
 • jogos, meditacijos užsiėmimus;
 • edukacinius renginius ir eskursijas moksleiviams, kolektyvams;
 • saulėtekio ir saulėlydžio renginius;
 • įvairaus lygio banketams ir specialioms šventėms, atsižvelgiant į klientų pageidavimus.

Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos – ne tik poilsis, bet ir ekskursijos

Seko saulei yra įsikūrusi, kaip jau minėjome, išties unikaliame gamtos kampelyje. Vis dėlto tai ne vienintelis šios poilsiavietės privalumas. Ši vieta garsėja ir savo istorija, čia buvo atliekami ir archeologiniai kasinėjimai, o šalia esančiojo Bulių saloje yra ir akmens skulptūrų parkas. Ekskursijas po parką veda ir pats skulptorius Pauls Jaunzems, pasakojantis įdomiausias istorijas apie šią vietą ir upę Lielupę.

Ši vieta puikiai tinka ir ekskursijai, išskirtiniam teambuildingui, išleistuvėms ar kitokiems susitikimams.

Šeimininkai ypatingai laukia moksleivių grupių ir kviečia atvykti čia klasės išvykai, eskursijai. Gamtoje, toli nuo technologijų, miesto triukšmo ir kasdienio gyvenimo šurmulio, moksleiviai atranda naujas galimybes bendrauti, bendradarbiauti ir stiprinti tarpusavio ryšius. Tokios ekskursijos ne tik stiprina kolektyvinį jausmą, bet ir edukuoja, mokydamos vertinti gamtos dovanas ir suprasti jos svarbą mūsų gyvenime. O dar kai derinama su vandens ir gamtos pramogomis – tai gali tapti nuostabiausia išvyka vaikams.

Šeimininkai pasirūpins, kad netektų nuobodžiauti ir numatė visą unikalią programą, kurioje galėsite išbandyti:

 • žaidimus, tinklinio aikštelę ir vaikų žaidimų aikštelę;
 • vandens pramogas, maudynes;
 • plaukimą palydėti saulę;
 • vakare bus kuriamas laužas, yra kepsninės ir stalai prie upės kranto;
 • galima vyktį į unikalią ekskursiją į šalia esančia Bulių salą, kur įsikūręs akmens skulptūrų parkas – jus pravesti po šį parką gali net pats skulptorius Pauls Jaunzems, įdomiai pasakojantis apie vietos istoriją;
 • organizuojami plaukimai pristatantys vietinę gamtą, gyvūnų ir paukščių įvairovę;
 • ilgesniems pasiplaukiojimams šeimininkai siūlo trasą Lielupės upe į Jelgavos pusę arba pasirinkti nuotykių maršrutą per Buļļupe upę iki Daugavos (čia pamatysite Dauguvos gynybines fortifikacijas, švyturį ir molą), o taip pat aplankysite Bolderāja, Mīlestības salą, Audupīte, Vecdaugava, Mangaļsala.
 • teritorijoje yra galimybė nuomotis kupolą su panoraminiais langais, kuris veikia net visą šaltąjį sezoną! Talpina grupę iki 20 žmonių.
 • galima mėgautis ir Fitosaunos malonumais – kompaktiška kedro mini pirtimi, į kurią generatorius įleidžia garus ir į kurią galima įpilti gydomųjų fitoterapinių priemonių – eterinių aliejų, ekstraktų ir vaistinių žolelių. Ši procedūra turi gydomąjį, kosmetinį ir atpalaiduojantį poveikį.

Seko Saulei – kontaktai

Atvykite ir patys įsitikinsite, jog Seko Saulei – išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos. Ar tai būtų pusdieniui, ar dienai, ar savaitgaliui – poilsis šioje unikalioje vietoje Jums padės atgauti ramybę, pailsėti nuo miesto šurmulio, darbų bei kokybiškai praleisti laiką su draugaus, šeima, vaikais ar kolektyvu.

Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos

Išskirtinė vieta Latvijoje poilsiui arčiau gamtos

Kur dar keliauti ir pramogauti Latvijoje skaitykite mūsų paruoštas apžvalgas ir GIDUS.

Kopijuoti ir naudoti be autorių leidimo yra griežtai draudžiama.
Daugiau informacijos apie lankytinus objektus visoje Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Latvijoje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. LATVIJA. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Latvijoje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.
arčiau gamtos, ekskursijos moksleiviams, išskirtinis plaustas, Kitoks poilsis arčiau gamtos Latvijoje, kokonai medžiuose, nakvynė medžiuose, nakvynė palapinėse virš žemės, poilsis gamtoje, poilsis Latvijoje, poilsis visai šeimai Latvijoje, pojūčių nameliai, pramogos gamtoje, reklama, Seko Saulei, unikali vieta Latvijoje poilsiui, vieta šventėms Latvijoje