Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje - Apžvalga
Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje
Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje
2023-12-28

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden yra žinomas dėl savo prabangos ir išskirtinių paslaugų. „Kelionės su vaikais ®“ viena iš įkūrėjų Jolita apsilankė šiame viešbutyje Puerto de la Cruze ir paruošė Jums iššsamią apžvalgą.

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje siūlo elegantiškus kambarius ir apartamentus su nuostabiais vaizdais. Čia rasite net kelis restoranus, kurie siūlo aukštos kokybės patiekalus iš įvairių pasaulio virtuvių. Oriental Spa Garden yra viena iš pagrindinių viešbučio atrakcijų, siūlanti įvairias sveikatingumo procedūras. 5* viešbutis įsikūręs strategiškai patogioje vietoje, leidžiančioje lengvai pasiekti įvairias lankytinas vietas Tenerifėje. Hotel Botanico The Oriental Spa Garden Tenerifėje puikus pasirinkimas romatiškam savaitgaliui ar atostogoms!

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden

Nuostabus neseniai atnaujintas 5* viešbutis, apsuptas 25 000 m2 vešlių subtropinių sodų. Klasikinio, bet modernizuotu stiliumi ir Rytų įkvėpimu dvelkiančiame viešbutyje rasite aukščiausios klasės laisvalaikio paslaugas ir geriausią komfortą, įskaitant nuostabius sodus, restoranais, SPA.

Viešbutis siūlo elegantiškus ir patogius kambarius bei apartamentus, kuriuose galima mėgautis nuostabiais vaizdais bei visais patogumais.

Jau pasitikimas prie viešbučio automobilių stovėjimo aištelėje parodė, jog čia aptarnavimas ir dėmesys klientui labai svarbus. Taigi automobilį pasistatėme nemokamai saugomoje aikštelėje. Tai labai svarbu, nes mūsų patirtis rodo, kad net ir all inclusive paketą pasirinkus Kanarų salose dažnai už automobilio statymą aikštelėje reikia mokėti. Čia galite pasikrauti ir elektromobilį.

Pačiame viešbutyje pasitinka Konsjeržas su pasitikimo gėrimu – sultimis. Greitas įsiregistravimas ir skubame į kambarį, nes esame suplanavę pietus viešbutyje.

Viešbučio fojė erdvus, klasikinis su išskirtiniu stiklo kūriniu ir medūzų akvariumu.

Viešbučio bendros patalpos ir sodai verti atskiros apžvalgos. Čia rasite ne tik erdvią viešbučio fojė su baru, kur vyksta vakariniai pasirodymai, bet ir viešbučio biblioteką su pulo bei biliardo stalais.

Subtropniai sodai, su ežerėliais, fontanais, daugiau nei 200 rūšių augalų, juodomis gulbėmis, vėžliais, papūgomis Jums užtikrins išskirtinį poilsį. Daugybė gamtos kampelių ir erdvių- prie pusryčių restorano visa atskira egzotinių paukščių erdvė, Il Pappagallo restorane atskira egzotinių augalų erdvė. Sode galite rasti ir prieskoninių žolelių daržą – viskas kas naudojama šviežiam maistui gaminti. Viskas skoninga, labai prižiūrima ir yra neatskiriama viešbučio dalis.

Rasite čia ir treniruoklių salę, ir mini golfo laukus bei teniso kortus.

Viešbutis priima ir šeimas su vaikais. Tačiau atkreipiame dėmesį, jog, mūsų vertinimu, jis labiau tinkamas su vyresniais nei 10 metų vaikais, nes viešbutyje nėra itin daug pramogų vaikams. Tinkamas jis ir su kūdikiais, kurių veikla apsiroboja veikla su tėveliais.

O mes visgi rinktumemės šį viešbutį romantiškam savaitgaliui ar atostogoms be vaikų.

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje: viešbučio kambariai

Kambarys labai erdvus, su dideliu vonios kambariu. Pasitikimui randame vaisių, vyno, pasitikimo sveikinimą. Man asmeniškai labai patiko, jog kambaryje ir vonios kambaryje gyvos gėlės.

Kambaryje rasite ir kavos aparatą, ir arbatinį, ir kavos bei arbatos. Taip pat rasite ir nemokamo vandens. Vonios kambaryje taip pat yra visos reikalingos higienos priemonės, chalatai ir šlepetės. Kambariuose yra naktinės užuolaidos, garso izoliacija, oro kondicionavimas kas leidžia miegoti komfortiškai ir tikrai gerai pailsėti.

Viešbutis tinkamas ir verslo klientams – yra darbo stalas, wifi internetas, kabelinė / palydovinė televizija, seifas, iPod prijungimas.

Kambario valymas ir paruošimas nepriekaištingas – kiekvieną vakarą Jums paklos lovą ir paruoš miegui, o ryte sutvarkys ir paruoš kambarį tolimesnei viešnagei.

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje: restoranai ir pusryčiai

Viešbutyje veikia keletas restoranų, siūlančių itališką, azijietišką, ir viduržemio jūros regiono virtuvę, kurie užtikrina išskirtines kulinarines patirtis.

Taip pat viešbutyje gausite nuostabius pusryčius su šviežiomis sultimis, čia verdamais benedikto kiaušiniais, kepamais omletais ir blynais. Pasirinkimas tikrai didelis, viskas labai šviežia ir skanu.

Mes išbandėme tris restoranus pačiam viešbutyje.

Pietų restoranas Palmera Real. Puiki vieta pasimėgauti įvairiausiais gėrimais bei patiekalais. Išbandėme šį restoraną ir mums labai patiko. O labiausiai patiko juodoji paelija, kurią drąsiai įvardijame kaip vieną geriausių paelijų, kurias esame valgę saloje. Užkandžiai irgi buvo skanūs, maistas šviežias.

Vakarienėms išbandėme azijos ir viduržemio jūros regiono restoranus.

Azijos restoraną The Oriental drąsiai vertiname 10 balų, viskas buvo labai gaivu, šviežia ir skanu. Gal tik žaliosios papajos salotoms pritrūko aštrumo, bet visa kita buvo tiesiog nuostabu. Restorane atskiras žmogus pataria dėl vyno – mums pasiūlytas puikiai tiko prie visų patiekalų.

Kitam vakarui rinkomės Il Pappagallo restoraną. Restoranas įkurdintas žemutiniame viešbučio aukšte, tarsi uoloje. Daugiausiai restorane itališkų patiekalų. Mes vertiname 9 balais, nes patiko viskas išskyrus mūsų pasirinkti makaronai nebuvo įspūdingi, tačiau ravioliai su foie gras ir tufeliais buvo tiesiog neįtikėtinas patiekalas. Vyno pasirinkime taip pat sulaukėme pagalbos, nors šįkart buvome tikri jog kartosime pirmo vakaro pasirinkimą.

Mūsų rekomendacija – būtinai atkreipkite dėmesi į tos dienos meniu, nes mes būtent ten radome kelis įspūdingus patiekalus.

Fojė baras gamina tikrai kokybiškus kokteilius, o vakare čia galite mėgautis aukštos kokybės vakariniais gyvais pasirodymais.

Neišbandėme tik vieno pačiame viešbutyje esančio restorano su ispaniška virtuve ir jau už viešbučio ribų esančio kepsnių restorano Brunelli’s. Liko kitam kartui.

The Oriental Spa Garden: SPA ir sveikatingumo paslaugos

Oriental Spa Garden suteikia galimybę atsipalaiduoti ir pasimėgauti įvairiomis sveikatingumo procedūromis.

3 500 m2 subtropiniuose soduose įsikūręs „The Oriental Spa Garden” pelnė daugybę apdovanojimų kaip geriausias viešbučio SPA centras Europoje ir Viduržemio jūros regione. Spa centras gali pasigirti beveik 30 aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda. Masažai su auksiniais aliejais, vulkaninės kilmės akmenys iš salų, skirti atsipalaiduoti, rožės ir smėlis iš tolimų kraštų visiškam malonumui.

Mes išbandėme ir atpalaiduojantį masažą, ir Spa centro lauko bei vidaus baseinus, jakuzi vonias bei nuostabias pirtis. Tikrai drąsiai giriame, nes tokiame erdviame SPA kituose viešbučiuose Kanarų salose neteko lankytis. Įspūdinga tai, jog SPA turi tiek lauko, tiek vidaus erdves. Lauko baseinas šildomas, o uoloje rasite ir šiltąją jakuzi.

Renginių ir vestuvių organizavimas

Viešbutis siūlo patogumus ir paslaugas įvairiems renginiams ir vestuvėms organizuoti.

Viešbučio profesionalus personalas pasirūpins Jūsų renginio tema, dekoracijomis, muzika, maistu ir netgi tortu.

Išskirtinis aptarnavimas dėmesys kiekvienai detalei, unikalūs pasiūlymai Jūsų asmeninėms, šeimos ar kolektyvo šventėms.

Hotel Botanico & The Oriental Spa Garden Tenerifėje rezervavimas

Viešbutį galite rezervuoti tiesiogiai ar per viešbučių rezervavimo sistemą – kaip Jums patogiau ir paprasčiau.

Labai rekomenduojame! Vienas iš geresnių viešbučių, kuriuos esame išbandę saloje. Po savaitgalio praleisto šiame viešbutyje, kitam romantiškam pabėgimui dviese vėl pasirinktume šį.

Apie rekomendacijas šeimų poilsiui rašėme Apartamentai Pietų Tenerifėje Jūsų šeimos atostogoms.

Šis straipsnis yra autorinis, jį paruošė „Kelionės su vaikais ®“. Kopijuoti ir naudoti be leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais Tenerifėje, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie grupės Kelionės su vaikais. TENERIFĖ. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių Tenerifėje įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.