Dubajus su vaikais - Kelionės su vaikais Keliaujame
Dubajus su vaikais
Dubajus su vaikais
2022-07-07

Dubajus su vaikais

Sutiksite, kad JAE ir Dubajus šiuo momentu yra viena populiariausių krypčių keliautojams. Nors JAE ir ypač Dubajus laikomas verslininkų ir turtuolių miestu, tačiau šeimoms jis labai draugiškas.

Dubajus su vaikais. Ką pamatyti ir aplankyti – savo patarimais dalinasi mama Milda, kuriai Dubajus yra kaip antri namai. Ji labai tikisi, kad jos įžvalgos ir patarimai padės tiems, kas planuoja atostogas šiame magiškame rytų krašte.

Dalinamės mūsų ir mamos Mildos iš Dubajaus TOP lankytinomis vietomis „Dubajus su vaikais”.

Šokantys fontanai ir Burj Kalifa

Nesvarbu, kiek kartų mes atvykstame į Dubajų įspūdingi fontanai mums niekada nenusibosta. Juos galite stebėti iš Dubai Mall esančių restoranų. Geriausias vaizdas iš esančių aukščiau su balkonais (bet reikia žinoti, kad vasaros sezonu balkonai uždaryti). Apačioje mes mėgstame stebėti juos vakarieniaujant „Social house” dėl centrinio vaizdo. Jei esate Dubajuje pirma kartą rezervuokite turą ir užkilkite į Burj Kalifa aukščiausią pastatą. Iš ten atsiveria pasakiški vaizdai.

Dubai akvariumas ir povandeninis parkas

Jie yra įsikūrę „Dubai Mall”. 10 milijonų litrų akvariumas, kuriame gyvena daugiau nei 140 rūšių gyvūnų, kasdien pritraukia minias žmonių. Tai neįtikėtino dydžio – 50 metrų ilgio, 20 – pločio ir 11 metrų aukščio statinys. Faktas – jis nepalieka abejingų. Akvariumo dydis, spalvos ir Marine Life Dubajuje vieni įspūdingiausių pasaulyje.

Dubai Miracle Garden

Tai yra nenusakomo dydžio ir grožio įspūdingas skulptūrų parkas. Skulptūros suformuotos iš gėlių. Jausmas – lyg būtumėte pasakoje „Alisa stebuklų šalyje”. Kompozicijos keičiasi kiekvienais metais, todėl grįšite kiekvieną kartą lyg į naują vietą.

Jumerah beach residence (JBR) ir Dubai Marina pasivaikščiojimo alėjos

Mildos mergaitė tiesiog dievina JBR pakrantę, nes ten visuomet labai daug pramogų vaikams. Visai netoli – „Dubai marina” dangoraižių pakrantė. Joje galima ne tik pasigrožėti vaizdais, bet ir užsisakyti ekskursijas laivais, išsinuomoti jachtą.

Būtent JBR pakrantėje turėsite galimybę įsiamžinti prie garsiojo Burj Al Aarab. Net jei ir nesate šio tinklo viešbučio gyventojai galite čia atvykti pasivaikščioti ar papietauti viename iš restoranų. Taip pat galite apsilankyti ir „Wild Wadi” vandens parke.

The Pointe

Tai pasivaikščiojimų zona Palmės saloje. Joje gausu restoranų, pramogų. Iš čia atsiveria puikus vaizdas į Atlantis viešbutį.

Dykumų turai

Pamatyti dykumą ne tik verta, bet ir būtina viešint JAE. Yra nemažai įmonių, kurios organizuoja turus.

„Platinum Heritage” Mildos šeimai yra patys geriausi. Organizuoja turus su vintažiniais džipais bei kupranugariais. Taip pat veža į dykumas su gražiausiu peizažu. Mildos nuomone turi ir geriausią stovyklą su tradicine barbekiu vakariene ir specialiu maistu vaikams. Grupės nėra didelės, nėra grūsčių. Vienintelis minusas – jei patys brangiausi.

Šie tiek pigesni yra „Arabian Desert Tour”. Tačiau mūsų nuomone neverti kainos. „Ocean air travelers” – pigesni, paprastesnė dykumos stovykla bei maistas, tačiau tikrai nebloga programa.

Pasiplaukiojimas su delfinais ir vandens parkas ATLANTIS viešbutyje

Vaikams tai fantastinė programa. Tik vienintelis jos minusas – kaina. Lankantis čia negalime turėti savo fotoaparatų, nuotraukas galima tik įsigyti iš čia esančių fotografų.

Motion gate, Legoland, Bollywood parkai

Motion gate Dubai – tai pramogų parkas, atgaivinantis „svajonių fabriko” atmosferą – garsųjį Holivudą. Tai yra trys legendinės kino studijos – Sony Pictures Studios, DreamWorks Animation ir Lionsgate. Čia turėsite unikalią galimybę būti kitoje ekrano pusėje ir pasinerti į stebuklingą Holivudo filmų pasaulį.

Bollywood Park Dubai – pirmasis pasaulyje pramogų parkas Indijos kino teatre. Jame rasite ryškią nuotykių, muzikos ir šokių atmosferą. Parko šeimininkai gyvena spektakliu, parke yra restoranų, atkurtų kraštovaizdžių ir garsių filmo meniu. Didysis teatras „Rajmahal”, įsikūręs parko širdyje, kelis kartus per savaitę jame vyksta Bolivudo versijos žinomi Brodvėjaus miuziklai.

LEGOLAND Dubai – pramogų parkas „LEGO”, tinka šeimoms su vaikais nuo 2 iki 12 metų. LEGOLAND parke yra daugiau nei 40 atrakcionų, 15 000 skirtingų figūrų, surinktų iš 60 milijonų LEGO kubelių. Parkas siūlo jums šešis teminius rajonus su pramogomis ir edukaciniais žaidimais.

Vandens parkas LEGOLAND yra kaimynystėje su „LEGOLAND”. Tai pirmasis šio regiono vandens parkas, sukurtas specialiai šeimoms su vaikais nuo 2 iki 12 metų amžiaus.

Sheikh Zayed didžioji mečetė

Ši mečetė yra Adu Dabyje. Tai valanda kelio nuo Dubajaus. Bet viešėdami JAE būtinai turite ją aplankyti. Didinga, be galo graži, tikrai nepaliks abejingų.

Kopijuoti ir naudoti be „Kelionės su vaikais ®“ leidimo yra griežtai draudžiama.
Nepamirškite sekti mūsų socialiniuose tinkluose. Daugiau apie keliones Lietuvoje rasite mūsų Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais“.
Apie keliones po pasaulį – Facebook paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“ bei Instagram paskyroje „Kelionės su vaikais po pasaulį“.
Ieškote daugiau lankytinų vietų su vaikais, kelionių patarimų ir rekomendacijų?! – prisijunkite prie keliautojų su vaikais grupės. Čia taip pat kviečiame dalintis savo kelionių įspūdžiais.
Norite pasidalinti savo kelione ar keliavimo su vaikais patirtimi – parašykite mums el. paštu.