AB park pramogų parkas - Kelionės su vaikais
PATIKRINTA AB park pramogų parkas
AB park pramogų parkas

AB park pramogų parkas

2023 m. vasaros didžiausias mūsų atradimas – didžiausias Latvijoje ir visame pabaltyje pramogų parkas AB park. Tikrai turėsite, ką veikti visą dieną!

O ar žinote, kaip iššifruoti „AB park“ raides?

„AB park“ – raides A ir B reikėtų iššifruoti kaip žodžių junginį „avarijų brigada“. Kaip tik taip vadinasi vienas latviškas vaikams skirtas animacinis filmas. Būtent jam skirta viena pramogų parko zona.

Mūsų nuomone, šis parkas – tobula vieta su vaikais! Tiek daug veiklų, žaidimų, atrakcionų ir pramogų vienoje vietoje – nesitikėjome.

AB park pramogų parkas – pramogos nuo mažiausiųjų iki didžiausių

Įvairūs atrakcionai, batutai, VR realybė, mašinėlės, padangų nusileidimo trasa, mini golfas, vandens dviračiai, autodromas, žaidimų miestelis, karstynės, Lasertag ir kitos pramogos.

Vasaros metu labai smagu atsigaivinti vandens batutuose, mažiesiems vandens žaidimų aikštelėje bei apsitaškyti vandens patrankomis.

Net ir sunku viską išvardinti. O kur dar dinozaurai, išsidėstę visame parke.

Daugiau apie parke esančias nuolatines ir papildomas pramogas skaitykite parko internetinėje svetainėje.

Mūsų patarimai:

  • Planuokite laiką. Jei norite viską aplankyti ir išbandyti. Parko teritorija labai didelė, mes atvykome 4 valandoms, tad vos spėjome apeiti parką. O ir daugybės pramogų net neišbandėme. Jei vyktume dabar – skirtume visą dieną.
  • Nusimatykite papildomų pinigų paslaugoms, kurios palengvins jūsų buvimą pramogų parke. Parke labai daug kavinių, suoliukų, vietų piknikams, įvairių atrakcionų. Todėl, norėdami apeiti visą parką be rūpesčių, galite išsinuomoti vežimėlius daiktams ir vaikams (kaina – 5 eurai).
  • Turėkite maudymosi rūbelius vaikams. AB parke yra vandens batutai vyresniems vaikams ir suaugusiems, mini vandens parkas mažesniems vaikams ir vandens patrankos.
  • Maistas – parke yra daug kavinių, kuriose siūloma skaniai pavalgyti, taip pat saldžių ir sūrių užkandžių, veikia suvenyrų parduotuvė, kurioje rasite įvairių originalių gaminių ir žaislų.

Informacija apie bilietus

25 Eur / asmeniui (nuo 2 metų amžiaus). Visos pramogos įskaičiuotos į bilieto kainą, todėl mokėti daugiau niekur nebereikės. Kaina tikrai labai nedidelė lyginant su pramogų gausa.

Išsami parko apžvalga Pramogų parkas AB park Latvijoje.

Kur dar keliauti ir pramogauti Latvijoje skaitykite mūsų paruoštas apžvalgas ir GIDUS.

AB park pramogų parkas